Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Büdös hüvelyi folyás? fórum

Büdös hüvelyi folyás? (beszélgetős fórum)


9. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Sziszmic)
2013. márc. 13. 12:05

Azonnal nőgyógyász!Majd ha ő felállította a diagnózist, és azt monja, erre a problémára elegendő a gyógynövényes ülőfürdő, vagy az általa kiírt kezelés kiegészítéseként, akkor megfogadhatod a házilagos praktikákról szóló tanácsokat.


A bűzös folyás éppúgy lehet csip-csup nőgyógyászati probléma jele, mint komolyabb fertőzésé, ami tovább is terjedhet a belső nemi szervekre, súloys galibát okozva. Ha még napokig otthon kezekgeted, esetleg tüneti javulást tapasztalsz, és sokkal később fogod felkeresni az orvost, addigra egrészt nagyobb lehet a baj, mésrészt a tünetek elnoymásával megakadályozod őt abban, hogy tisztán átlássa a problémát, esetleg te is oka leszel, ha félrekezel.


Akkor inkább orvos vagy továbbra is ülőfürdő?

2013. márc. 13. 11:57
mindenképp keress fel egy orvost, ha nem tudsz elmenni, akár telefonon keresztül is fog tudni használható információkat, amúgy nem biztos, hogy gomba miatt van folyásod, ugyanúgy lehet hüvelygyulladástól is kellemetlen szagú folyásod...erre pedig én a vagilactot tudom ajánlani, 10napos kúra, nem drága és elmúlasztja a panaszokat
2013. márc. 12. 17:35
Ha büzös a folyasod, valoszinü, hogy vagy trichomonas, vagy gombas fertözesed va. Minel elöbb keress fel egy orvost.
2013. márc. 12. 03:06

nekem is van cisztám a bal petefészkemben

kb másfél évente megnő, és kifakad, de nekem víztiszta, és teljesen szagmentes "víz" jön belőle

szerintem menj el dokihoz

2013. márc. 11. 16:13
Cickafark, zsurló ,ezeket inni, borogatni, ülőfürdőzni kell.
4. _hóvirág_ (válaszként erre: 1. - Sziszmic)
2013. márc. 11. 16:06

Miért nem kérdezed meg dokitól? telefonálj be egy rendelőbe, sztk ba, ha már nem tudsz elmenni. Nem tudom a teával mi baj lehet. Kamillába ülni, inni az jó lehet. Drukkolok, hogy jobban legyél!


Jobbulást !!!

3. LD-na (válaszként erre: 1. - Sziszmic)
2013. márc. 11. 16:04

Szia!

Ne igyál rá cickafark teát, úgy tudom ilyenkor nem szabad...nekem is volt hasonló amikor kifakadt a cisztám az előtt, úgy kb. 2 hónapig.

2013. márc. 11. 15:57
Keress fel egy nőgyógyászt!
2013. márc. 11. 15:56

Sziasztok!Nagyon kellemetlen ez 7cm es cisztám van és lehetséges hogy attól van büdös hüvelyi folyásom? Cickafarkteát iszom és ülőfürdőként is használom! remélem segít! Tapasztalatokat várok! Üdv

!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook