Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 14hónapos kislánynál hüvelyi folyás mitől lehet? fórum

14hónapos kislánynál hüvelyi folyás mitől lehet? (beszélgetős fórum)


5. namama (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. jan. 31. 13:44
Szia Clau. Remélem már megnyugtatott a gyermekgyógyász,hogy nincs ok aggodalomra. Figyelj pelenkázásnál a törlésre,soha ne kerülhessen széklet a kislány szeméremtestéhez.Ne használj vegyszeres popsitörlőt belső törléshez!Csak illatanyag mentes babaolajjal szabad törölni,/még jobb az extraszűz olíva olaj/.Ugye nem kapott antibiotikumot a kicsi a tünetek megjelenése előtt? Ugyanis a szintetikus alapanyagú antibiotikumuknak mellékhatása a hüvelygombára való hajlamosítás.
4. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. jan. 25. 12:43

Szia!

Ha kevés folyadékot fogyaszt,akkor a vizelet sárgás-rózsaszínűre festi a pelenkát.Én már lefutottam ezt a kört,a vizelet színezte és nem váladék.


A gyerekorvoshoz kéne elvinni.Szerintem.Csak, olyan van,hogy lánykanőgyógyászat.

3. Clau26 (válaszként erre: 2. - Gina_91)
2011. jan. 24. 20:13
11hónapos koráig fürdetőkrémet használtunk onnantól pedig nem váltogatom mindig ugyanazt a fürdetőt,a mosóport is már kb 3hete használom szerintem akkor már kijött volna ez.Gyerekorvos ért hozzá?nincs olyan hogy gyereknőgyógyász?
2011. jan. 24. 20:09
Szija! Ha érzékeny rá, lehet mosóportól, öblítőtől, szappantól, fürdetőtől, amit használtok, de lehet h a szervezetében van gyulladás. Mindenképpen vidd el orvoshoz, inkább ő mondja h nincs semmi baj, vagy min kell változtatni, pl szappan!!
2011. jan. 24. 20:05

Sziasztok!


14hónapos kislányom pelenkáján olyan mintha hüvelyi folyás lenne..először arra gondoltam a popsikrém az,de 14hónap alatt ha ilyen nem volt nem hinném,h az lenne és a szaga is olyan mint a folyásé..nagyon megvagyok ilyedve most este láttam..elviszem holnap dokihoz..Találkoztatok már ilyennel?mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook