Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4-5 hetes terhességnél, mennyire normális a bő hüvelyi folyás? fórum

4-5 hetes terhességnél, mennyire normális a bő hüvelyi folyás? (tudásbázis kérdés)


6. bobita0212 (válaszként erre: 5. - Betti.csoka)
2015. máj. 12. 20:29

húúú akkor nagy az izgalom :) mikor teszteltél? én egy hete,vasárnap voltam dokinál és akkor még csak petezsákot látott,majd pénteken kell vissza menjek. remélem lakik is benne valaki :)


Viszont fáj a hasam és ez aggaszt,mert 2 hónapja volt egy vetélésem :(

5. betti.csoka (válaszként erre: 4. - Bobita0212)
2015. máj. 12. 20:14
Még nem tudom, holnap megyek az első vizsgálatra. Ja, aki már kint van, az 9 hónapos. Kicsi lesz a korkülönbség.
4. bobita0212 (válaszként erre: 3. - Betti.csoka)
2015. máj. 12. 20:07

Köszönöm :) néha néha hányinger van

nálunk szerencsére apa fürdeti a 2 évest.Neked mennyi idős a gyerkőc?

2015. máj. 12. 19:49
Szia. Nálam is hasonló a helyzet. Szerintem normális, az első terhességemnél is ez volt. Egyébként van egy fórum, aminek a címe 2016-ra babát várók. egyelőre 3-an vagyunk, ha van kedved, örömmel vesszük a csatlakozásodat, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat és erőt adjunk egymásnak amikor nehézségek vannak. Én például most nagyon rosszul vagyok, de a picit még meg kell fürdetnem, elaltatnom, majd csak utána pihenhetek. Remélem, neked nincsenek rosszulléteid.
2015. máj. 12. 19:37
Ha semmi gond nincs a nőgyógyászod szerint, nem kell aggódni :) normális, hogy a megbolondult hormonszinted miatt a huvelyflorad kisse felborult és a szervezeted így védekezik ellene :) de tényleg érdemes kikérni az orvosod véleményét, úgyis sűrűn kell látogatni ;)
2015. máj. 12. 19:30
Nem viszket,semmi kellemetlen érzés nincs vele kapcsolatban,csak aggódóm,nehogy vérzés legyen belőle. Sajnos 2 hónapja volt egy vetélésem,amiatt most kaptam progeszteron pótlást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook