Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten hol van amatőr színjátszó társulat? fórum

Budapesten hol van amatőr színjátszó társulat? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 7. 11:13

Kedves Színészkedni, Énekelni, Táncolni Vágyók! :)


Társulatunk Válogatást hirdet, minden szerepelni, énekelni vágyó amatőr színésznek, és táncosnak, következő produkciónkra. 18 éves kortól!

Énektudás előny, de nem feltétel!


Társulatunkról pár szóban:

A Glamour csapat még a kezdő stádiumban van, de az a célunk,hogy bővüljünk és hogy felvirágozzuk KÖZÖSEN!Ez a Társulat közös CÉLJA! Ha úgy gondolod,érzed,hogy ez lehet a te célod is, akkor ne habozz!


Ha felkeltettük érdeklődésedet várjuk pár soros ,lehetőleg fényképes bemutatkozó leveled a glamour.tarsulat@gmail.com email címre!

További információkról, emailben értesitünk!

Köszönettel:Glamour Társulat

4. Szuzan (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. szept. 26. 16:40

köszönöm szépen ,böngészhetek kedvemre!

sokat segítettél!örök hálám!

2011. szept. 26. 15:18
2011. szept. 26. 15:05
keresek olyan tagokat ,vagy akiknek ismeretségi körükben ,játszik valaki egy ilyen társulatban.biztos vagyok benn,hogy létezik ilyen ,mert tavaly találltam is ilyet ,de nem írtam fel a számukat ,nevüket,és most nem találom őket:((((((
2011. szept. 26. 14:25
A lányomnak keresnék olyan kis szinházat ,amatőr társulatot./Lehetőleg ingyenes ,vagy kevés legyen a tandíj,/tudtok ilyet Budapest területén ,vagy közel Pesthez?Ahol van felvétel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook