Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Színjátszás! Amatőr színház Budapesten fórum

Színjátszás! Amatőr színház Budapesten (beszélgetős fórum)

2012. febr. 28. 23:43

Kedves Színészkedni, Táncolni Vágyók! :)


Társulatunk válogatást hírdet, minden szerepelni,énekelni vágyó amatőr színésznek, és táncosnak, 18 éves kortól, következő produkciónkhoz!

Énektudás előny,De nem feltétel!


Rólunk pár szóban:

A Glamour Társulat nem rég lett megalapitva, igy lelkes amatőr szinészeink most az első produkció bemutatásán dolgoznak. Csapatunk célja, hogy legjobb tudásunk szerint alkossunk, és hogy felvirágozzuk KÖZÖSEN! Ha úgy gondolod,érzed,hogy ez lehet a te célod is, akkor ne habozz!


Ha felkeltettük érdeklődésedet várjuk pár soros ,lehetőleg fényképes leveled a glamour.tarsulat@gmail.com email címre!

A meghallgatásról és a többi tudnivalóról emailben értesítünk!

Köszönettel:Glamour Társulat

2011. jún. 24. 20:32
:Dnem!
7. Szuzan (válaszként erre: 6. - Fehér csoki)
2011. jún. 23. 17:43
szerintem nem lehetetlen!:)))))
6. fehér csoki (válaszként erre: 4. - Szuzan)
2011. jún. 23. 17:38
Nagyon jó helyen keresel itt biztos sok tehetség van aki olvashatja:D
2011. jún. 23. 17:36

Budapesten keresek amatőr szinházat , vagy társulatot ahová nagyobb gyerekek is jelentkezhetnek.

Tudtok segíteni?

Akik azért komolyabb fellépéséket is szerveznek.

Budapest területén bárhol vagy , nagyon közel Pesthez. a neten is böngészek , de nem találtam olyat ami igazán megfogott volna.

4. Szuzan (válaszként erre: 2. - Madárka47)
2011. jún. 23. 17:20

Megnéztem ,de ez nem egy dráma tagozatos iskola?

én inkább egy amatőr kis szinházat keresnék.

3. Szuzan (válaszként erre: 2. - Madárka47)
2011. jún. 23. 17:13
köszönöm.azonnal nézem!
2011. jún. 23. 17:10

Szia!


A fiam itt tanult 3 évet és az ő társulatukban játszik, rendszeres fellépéseik vannak, vidéken és Pesten egyaránt, nagyon jó kritikákkal.


[link]


Nézd meg a lapjukat.

Sok sikert :-)

2011. jún. 23. 17:07

Budapesten keresek amatőr szinházat ,vagy társulatot ahová nagyobb gyerekek is jelentkezhetnek.

Tudtok segíteni?

Akik azért komolyabb fellépéséket is szerveznek.

Budapest területén bárhol vagy ,nagyon közel Pesthez. a neten is böngészek ,de nem találtam olyat ami igazán megfogott volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook