Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bosszantó... fórum

Bosszantó... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
17. bbibe (válaszként erre: 11. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 09:54
Egyetértek!
2010. jún. 19. 09:53

A férfiak teljesen másképp gondolják a szerepek eloszlását, mint a nők. Nekik az kell, hogy vacsora várja őket, nyugodtan végignézhessék a focimeccset,ki legyen mindig takarítva, üres legyen a szemetes és amikor ők úgy gondolják, akkor durr bele bumm.


Iszonyat nehéz a pasikkal...pláne amiatt, hogy mindig mindenre magyarázatot várnak. Törheted magad, akkor sem lesz igazad.


Szerintem minden azon múlik, hogy a kapcsolat elején ki mennyit tesz. Ha naponta kiporszívózól, akkor 10 év után is azt fogja visszasírni.


Egy megoldás van, vissza kell venni magunkból. Mi sem vagyunk robotok....

Lépj le 2 hétre és nézd meg mi lesz vele, amikor letelik....csodákra képes.


Lekopogom, nálunk rendben vannak a dolgok, de küzdöttem érte sokat.

15. kiddy
2010. jún. 19. 09:53
vagyis hogy NEM derult ki az ellenkezoje...a kulcsszot kihagytam:)
14. kiddy (válaszként erre: 9. - 9242a6388c)
2010. jún. 19. 09:50
10%ban nincs igy,de 90%ban igen!Ahogy latod az eddig hozzaszoltakat derult ki az ellenkezoje!Sajnos ez a mai vilag!Tegnap eppen egy Hirportalon olvastam es ott volt lattam hogy: 4 tipp hogy mit tegyunk hogy nekik jo legyen???velunk mivan???mi mindig csak turjunk...
13. bbibe (válaszként erre: 9. - 9242a6388c)
2010. jún. 19. 09:50
De a férfiak 80% ilyen! Ha egyszer kiborulsz, hogy miért nem tud néha egy kicsit segíteni, és a férfi nem válaszol, mert nem tud mit! Akkor a nő kiakad és veszekedni kezd, aztán a férfi közli, hogy ez nekem nem megy és elmegy!
2010. jún. 19. 09:49
Hú,de pörgünk,csajok...Miért is? :DDDDDDDD
11. a9986bef96 (válaszként erre: 2. - 6b959121ac)
2010. jún. 19. 09:49

Mi van?Seggre ülök...Miért kéne?Hogy a konyhába fakanállal a kezünkben éljük le az életünket???Ne hagyd magad!!!Aki nő létére ilyet mond,az már valahol leépült agyilag,csak nem vette észre.Vagy önámításban él...

És egyetértek az első hsz-szel.De szerintem azért van így,mert

1.csak mi tudunk ilyen hülyék lenni

2.mert még amit a feminizmus nem tudott elérni:mi vagyunk még mindig függőségi helyzetben.

Én részemről mindent elkövetek,hogy ebből kitörjek,de...ez nem olyan egyszerű,mert a világ még mindig soviniszta: ugyanazért mi jóval kevesebb pénzt kapunk,vagy ugyanazért a pénzért nekünk sokkal többet le kellene tenni.És a fenébe is,vannak dolgok,amiben mérföldekkel jobbak,mert így születtek,mi meg max.csak tanulni tudjuk,és még akkor sem biztos,hogy elérhetjük azt a szintet...:SSS

3.Mert a férfiak inkább megpusztulnak,de nem engednek az önérzetükből...Ettől érzik magukat férfiasnak,hogy ők még ezt is túlélik! :SSS

10. 852308703c (válaszként erre: 6. - Kiddy)
2010. jún. 19. 09:47
mert MI megengedjük nekik...
2010. jún. 19. 09:47
Biztos, hogy ez mindig igy van? Ennyire rossz a helyzet? Nem általánositasz nagyon?
8. bbibe (válaszként erre: 5. - Kiddy)
2010. jún. 19. 09:46
Igen! A szerepkörünk nem változik csak a feladataink sűrűsödnek! És ez egyre durvább lesz majd!
7. Venu
2010. jún. 19. 09:46
A férfiaknak így kényelmesebb... a nők többsége pedig elég elesett ahhoz hogy ezt eltűrje :(
6. kiddy (válaszként erre: 4. - Bbibe)
2010. jún. 19. 09:45
Sajnalom:(azt hiszik nekik mindent lehet!!!Csak azt nem tudom hogy MIERT?????????
5. kiddy (válaszként erre: 2. - 6b959121ac)
2010. jún. 19. 09:45
Jajjj hat ettol meg foleg kiborul a bili nalunk.ez akkor volt igaz amikor a No otthon ult a gyerekkel es tenyleg csak a hazimunka volt neki.a mai vilagban a Nok is ugyanugy elmennek dolgozni,es utana meg otthon varja a gyerek es a hazimunka.
2010. jún. 19. 09:44
Ez így igaz! Miért mindig mi vagyunk a hibásak mindenért? Aztán közlik, hgy nem akarnak tovább együtt élni veled, de szeretnék és majd együtt leszünk máshogy! 5 év után! Én meg egyedül maradok szedhetem össze magamat egy üres lakásba! Hát remek!
2010. jún. 19. 09:43
Szia! Szerintem ez azért van, mert mi NŐ-ből vagyunk, és nekünk a lelkivilágunk érzékenyebb.
2010. jún. 19. 09:43
:) Igazad van, de amikor ezt én egyszer kifejtettem, akkor lehurrogtak, hogy vissza kell állítani a klasszikus női szerepet, és ebbe ez is beletartozik.
2010. jún. 19. 09:40
Miert van az hogy mindig csak arrol irnak hogy A Nonek hogyan kell a Ferfi kedveben jarnia???Mit kell tennie hogy jo legyen???ilyeneket miert nem olvasok forditva???Mindig nekunk kell a kis leluket patyolgatni,es a mi lelkunkel mi van???Mi mar ha egy rossz szot szolunk akkor elkell fogadni hogy o elmehet mert mar nem birja????nekunk is sok mindent elkell viselni,meg sem az az elso hogy lelepunk...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook