Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bosszantó... fórum

Bosszantó... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
197. a9986bef96 (válaszként erre: 196. - Kiddy)
2010. júl. 2. 15:52
Akkor lehet,hogy nem jó klippet néztél...:DDD
196. kiddy
2010. júl. 2. 13:47

hm...ez tenyleg magaba foglal mindent.de te nem vagy egyedul van egy ferjed es kis csemeteid.ne legyel magad alatt:(

gondolj a kov. 5 napra hogy feltoltodhetsz!es utana minden a regi lesz!

195. kiddy
2010. júl. 2. 13:39
megyek es nezem,aztan comment:)
2010. júl. 2. 12:59

Kiddy!

Feltettem egy klippet a profiloldalamra.Arra vágyom.Csak...nincs.Inkább tőlem várják el...:(

Ja,a "lead me"-s az,nem az alatta levő!Az...más.:))))

193. a9986bef96 (válaszként erre: 191. - Kiddy)
2010. júl. 2. 10:53

"En meg mar alig varom hogy hazamenjunk Mo-ra es elmenjunk strandolni:o)"

Ezt az érzést egyébként hótra nem ismerem.Biztos jó lehet...:O

192. a9986bef96 (válaszként erre: 191. - Kiddy)
2010. júl. 2. 10:49

"de akkor tenyleg rad fer ez a kovetkezo 5 nap minden es mindenki nelkul,es csak a tanulas.legalabb kikapcsolsz!"


Én is így gondolom,hogy ez lesz a legjobb.


"De minden rossz utan jo jon:o)"

Ez az,amiben nem vagyok biztos...:(


"A parod ebbol semmit sem vesz eszre?:( "

Dehogynem,nyomom rá rendesen.No talk,no smile,no sex...Nem büntiből,vagy ilyesmi,képtelen vagyok rá.Most van extranyavalyám is,azt is rajta töltöm ki.De arról nem írok!!!:D :(

191. kiddy
2010. júl. 2. 10:43

:(

Rossz olvasni hogy ilyen lelki allapotban vagy,de akkor tenyleg rad fer ez a kovetkezo 5 nap minden es mindenki nelkul,es csak a tanulas.legalabb kikapcsolsz!De minden rossz utan jo jon:o)

A parod ebbol semmit sem vesz eszre?:(

En meg mar alig varom hogy hazamenjunk Mo-ra es elmenjunk strandolni:o)

190. a9986bef96 (válaszként erre: 189. - A9986bef96)
2010. júl. 2. 10:39
Jajj.:O
2010. júl. 2. 10:39

Jajj,én magam alatt vagyok? :(


Na látod:ezért jobb,ha irányított a gondolkodásom...nem jut eszembe,hogy van valami...:(((


Jajj,nagyon...:O

188. a9986bef96 (válaszként erre: 187. - Kiddy)
2010. júl. 2. 10:31

Jajj.A strandot most ne emlegesd.Jajj.:(

Meg...én nem vagyok strandolós,sose nem is voltam...Azt is csak élettan,biokémia és anatómia mélységes világával bírnám ki.Megbízható szerelmek!:)De strandra egyáltalán nem szoktam járni.Mondjuk ha el kell vinnem a gyerekeket(jaj,nagyon nehezen szoktam rábeszélni magam),akkor csakis a könyveimmel.Ez eddig is így volt.Másképp megpusztulnék ott.És:a múltkor is így csináltam.Néha megszakítottam a tanulást,amikor már tele volt a fejem és dobáltam a lasztit a vízben a gyerekekkel.Aztán vissza.Na mondjuk ez csábít a mai napig is,ez így jó volt...:D De másképp tuti meghalnék ott.:P

Amúgy most meg elmennek majd táborozni és nagyon össze kell őket készítenem.5nap gyerek nélkül,egyedül a könyveimmel...Más nem is hiányzik most,csak bezárkózni velük,kizárni mindent...:((( Már nagyon várom.

A tanulás az egyetlen,ami jó,hidd el.

187. kiddy (válaszként erre: 186. - A9986bef96)
2010. júl. 2. 10:21

Jo reggelt!


Orulok hogy meggondoltad magad!!es ne foglalkozz masokkal,erre talaltak ki tudod kit:o)

Ne hagyd magad:)Csak pozitivan,minnel jobban gondolsz arra hogy neked most rossz,annal jobban befogod vonzani:(

Ilyenkor nevess egyet meg ha kinodban is.

Nalam most minden okes:)jatszogatok a kisbabammal,a hazimunkara nem nagyon gondolok,megcsinizem ami letfontossagu es kesz.na meg sokat setalok.miert nem mesz el valahova kikapcsolodni(tanulas nelkul),pl strand vagy ilyenek???vagy masszazs...az csodakra kepes:o)

szep napot,puszika

2010. júl. 2. 09:26

Kiddy!Igazad van(privi),jó ez a topik!:)Ha meg még egyszer valaki szemétkedik,akkor hallgatok rád!:)


Na,nem tudom,ki hogy van,nálam még nincs változás...:(

Tegnap már sírtam kínomban.Kimentem az erkélyre a tiszta ruhákért és...

Szanaszét voltak a földön.

Szerencsére nem koszolódtak el,hogy moshattam volna őket újra.:SSS

2010. júl. 2. 09:21

Sziasztok csajok,hoztam nektek valamit,most találtam:

"Hol van az a kis ház,hol kevesen járnak?

és ahol szeretnek és csak rám várnak,

és csak rám várnak.

Merrefelé menjek,balra-e,vagy jobbra?

Fönn csillagok vannak,fölnézek azokra!

Fénylő csillagokra...

Merre nincs csillagfény-arra fogok menni!

Ott fognak igazán engemet szeretni,

igazán szeretni."

Ez József Attilától van.Szegény,az se volt túl boldog!:(

184. a9986bef96 (válaszként erre: 183. - Kiddy)
2010. jún. 29. 14:13

Minden,ami természettudomány,jöhet!:D

Csak még nagyon hülye vagyok hozzája...:SSS :(((

Most épp előre tanulom a jövőévi tananyagot: idegrendszer,azon belül is a neurotranszmitterek vannak terítéken,meg hogy a hiányuk,túlsúlyuk milyen elváltozást,megbetegedést okoznak(he-he depresszió és hasonlók)De ha az én depi rohamaimat csak ezek okozzák,akkor biztos csak képzelődöm ha körbenézek a lakásban...:(((( Bár lehet kezdek már krónikusba átmenni,ki tudja...:P


Nem,ő csak azt látja,hogy undok vagyok,meg ideges,meg szótlan.Úgyhogy nem tetszem neki ezek miatt.És még úgy jön le kívülről nézve,hogy ő a mártír,mert mi van velem,hogy bánok vele,hova tűnt az ő drága pici felesége.Nagyon csalódott lehet."Picit" önző lettem,ha olyan lennék,már nem is tudom,hogy merre járnék.De nem vagyok olyan.Viszont...már nem beszélek neki ezekről,mivel nem látom értelmét.Akkor meg minek mondjam?Úgyhogy: tanulok!:D

183. kiddy
2010. jún. 29. 13:40
szerintem biztos!sajnos ahogy kiveszem a soraidbol a parod sem nagyon veszi eszre hogy segiteni kene....lehet akkor nem lennel ennyire ideges,vagy duhos.milyen temat tanulsz?mert sokszor olvastam hogy mennyire erdekel es mennyire szereted,de olyan hulye vagyok hogy sosem kerdeztem ra:)
182. a9986bef96 (válaszként erre: 181. - A9986bef96)
2010. jún. 29. 13:23
Ööö...lehet,hogy még mindig magam alatt vagyok?:O
181. a9986bef96 (válaszként erre: 180. - Kiddy)
2010. jún. 29. 13:21

Áh...ez reménytelen.Inkább ilyenkor rendszerösszeomlás és újraépítés.Ha érted.Nem akarok most írkálni,előbb kellett volna talán,de úton voltam.Most már inkább összpontosítanék.Az jobb.Arról írok is.Fogok mindjárt ebédet összedobni,mákosgubát rendeltek a lurkók,egészségükre!:D

Aztán mosnom kell,de tiszta görcs vagyok,hogy több a mosnivaló,mint a teregető hely,pedig nagyon ki kéne mindent ma mosni,jó,emitt például öl az ideg.

Aztán amiatt is öl az ideg,hogy nem jutok hozzá ahhoz,amit szeretek: tanulni,de jó,vígasztal a holnapi nap,mert holnap egésznap nem leszek itthon,ergo: tanulhatok.Olyankor jó.Szerintem én életem végéig tanulni fogok,akkor legalább nem jár az agyam marhaságokon,túl azon,hogy tényleg nem ezért kezdtem el a sulit,hanem mert nagyon szeretem a témát,de most erre is kiváló,legalább ha így haladok tovább,akkor valamiből csinálok Nobelt,vagy Guiness-t,vagy csak dobok egy hátast!

Jajj.:(

180. kiddy
2010. jún. 29. 13:12

Jesszus,meg csak 1 ora es tele vagy duhvel...hm,nem lesz ez igy jo!

mi tortent?tessek kiirni,vagy bemenni egy gumiszobaba:o)

2010. jún. 29. 13:03

Szia,neked is szép napot,meg mindenkinek!Túl vagyok a mai depi-rohamon némineműleg,figyelmemet sikeresen összpontosítom a feladataimra,célkitűzéseimre,melyeket igazán szeretek és puszta létük már öröm.Bár...még van mit feldolgozni,amikről nem tudom,hogy mennyire lehetséges...így marad a feszült összpontosítás.Közben várom,hogy jobb és könnyebb legyen itt belül!:D :(

Kinek milyen napja van?Remélem sikeres!!!:D

178. kiddy
2010. jún. 29. 09:34

JOooo reggelt Mindenkinek:)

Ismet kivagyok turva:)

Bizony am,tessek ide feljonni es irkalni.neha az is segit ha csak kiirkaljuk magunkbol a jot es rosszat egyarant.

Egyebkent Csillagfeny en ugy tudom hogy ha tobb mint 5 evet eltel valakivel akkor az mar olyannak szamit mintha hazassagban eltetek volna es ugyanugy teged is megilletnek dolgok.szerintem utana kene nezned es intezkedned aztan lelepni es ugy eletet kezdeni!Biztos hogy itt is vannak ugyvedek vagy ehhez erto szakemberek es tudnak neked tanacsot adni!egy probat meger.na majd jovok:)


Szep napot,pusszantas:)

177. a9986bef96 (válaszként erre: 173. - 33aa509d53)
2010. jún. 28. 20:28
Hát,szomorúan olvaslak,ez tényleg nehéz lehet neked.De gyere ide fel te is,mi is itt írunk ki mindent.Azt is most már,ha öröm ér.:)Mert jó együtt örülni is...:)
176. a9986bef96 (válaszként erre: 169. - 33aa509d53)
2010. jún. 28. 20:26
Szegény,nagyon rossz lehet...:(
175. 33aa509d53 (válaszként erre: 174. - Kiddy)
2010. jún. 28. 16:39

köszönöm, hogy meghallgattál.

nem tudom, hogy leszek-e még ma, mert ha ideülök, mindig sokáig itt vagyok. most már pihenek is egy kicsit.

remélem, még tudunk beszélgetni.

addig is szia

174. kiddy
2010. jún. 28. 16:36

:(


ne hari de most mennem kell,mert felkelt a kismanom.leszek majd kesobb.kitartast neked.remelem talalsz vmi megoldast

173. 33aa509d53 (válaszként erre: 172. - Kiddy)
2010. jún. 28. 16:31

a barátnőm? aki csak magáról tud beszélni-egyik albérletből a másikba megy....

a fiam 12 éves, állandóan az apját bújja, a kislányom 2 éves, ő anyás.

megvagyok a gyerekeimmel, de a fiam nagyon kamaszodik, nehezen bírok vele

172. kiddy
2010. jún. 28. 16:29
:(((!baratno?????es ha teljesen uj eletet kezdenel???ennek igy nem lesz jo vege.hany evesek a gyerekeid?veluk milyen a kapcsid?
171. 33aa509d53 (válaszként erre: 170. - Kiddy)
2010. jún. 28. 16:27
mert nem tudok. 4-szer hagytam itt a férjem, annyiszor visszasírt. mindannyiszor a szüleimhez mentünk. de már oda sem lehet. nem tudok innen sehova menni. a lakás a férjemé....minden az övé. semmi közös dolgunk nincs a két gyereken kívűl:(((
170. kiddy (válaszként erre: 169. - 33aa509d53)
2010. jún. 28. 16:24
:-(,ez nem jo.miert nem lepsz ki ebbol a kapcsolatbol?senki nincs akihez tudnal menni?mert teljesen tonkre fogsz menni!fiatal vagy meg,van eselyed egy ujjabb es jobb kapcsolatra!ne fogadd el azt ami van,ha ez az ara(az egeszseged,stb.)
169. 33aa509d53 (válaszként erre: 168. - Kiddy)
2010. jún. 28. 16:21

semmi. házaséletünk a nullával egyenlő, az egészségemről meg már nem is beszélve. kineziológushoz járok, és nyugtatókat szedek.:((((

de nem vagyok dilis!!!!!! még mielőtt valaki azt hinné.

habár sokszor éreztem már úgy, hogy a diliházba jobb:)))) csak úgy mondom. de már sokszor nem tudom, mit mondjak

168. kiddy
2010. jún. 28. 16:19
Jujjjj akkor itt mar el van mergesedve a helyzet.es amugy mint parkapcsolat sem mukodik mar???
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook