Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Boldog vagyok, hogy a férjem már nem horkol, kigyógyult belőle. fórum

Boldog vagyok, hogy a férjem már nem horkol, kigyógyult belőle. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 5. 16:10
Eddig horkolt, de aludt - viszont te nem tudtál aludni. Most te tudsz aludni, ő meg nem - nehogy horkoljon. Lehet, hogy mégsem olyan jó ez, mint elsőre tűnik?
12. ágica... (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 5. 15:21
Kívánom, hogy most már akkor maradjon is így örökre! :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ágica...)
2023. máj. 5. 13:39

Ez is lehetséges, de az kizárt, hogy fél év alatt egyszer sem ébredtem volna fel, amikor horkol.

Tény, hogy nagyon jó és valóban pihentető így aludni.


Ami nem változott, az hogy régen és most is leteszi a fejét és már alszik is. Régen horkolva, most csendben.

Ami változott, régen átaludta az éjszakát, most többször felébred és olvas, vagy telefonon kártyázik.

10. ágica... (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. máj. 5. 13:29
Nem rázogatom, kis kiflibe szoktam forgatni. :D Működik. Ha hanyatt fekszik, akkor alszik csak hangosan. :)
9. globus (válaszként erre: 8. - Ágica...)
2023. máj. 5. 13:27
Ismerősöm azt mondta, nehogy rázogassam, annak semmi hatása. Nála mindig működött: vagy a kisujját fogta meg, vagy a fülcimpáját. Erre garantáltan meglepődik.
2023. máj. 5. 13:26

Lehetséges, hogy nem fárad el annyira, nem alszik olyan mélyen, ellenben te mélyebben alszol és nem ébredsz fel rá?


Én is megsimogatom vagy forgatom a férjem éjjel. :)

Minden esetre ez nagyon pihentető lehet számotokra! Szuper!

2023. máj. 5. 13:24
Én nem tudtam kigyógyítani. Mars a másik szobába :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lompika2)
2023. máj. 5. 13:18

Nem tudom hogy csinálta, bár tudnám !


Lassan 50 éves házasok leszünk. Ahogy teltek az évek úgy horkolt egyre hangosabban és többet, de viszonylag elviselhetően. Elég volt kicsit meglökdösni éjszaka és egy ideig csendben maradt. A végén már csak rátettem a kezem és nem horkolt.

Ennek ellenére zavart, hogy nem tudtam elaludni, felébredtem rá.

A vége az lett, hogy kb. 2 éve külön szobába költözött.

Ősszel elkezdődött a fűtés és úgy gondolta férjem, ne fűtsünk két szobát, visszaköltözik. Azt mondtam viccesen, de nagyon is komolyan, hogy visszajöhetsz, de nem horkolhatsz.

Tudtam, hogy ez közhely és a szó elszáll, DE NEM !

Néhány napig még bökdöstem és utána nem.


Fogalmam sincs mi történt, de nem horkol. Eltelt fél év és szépen csendben alszik.


Nem tudom létezik az, hogy a horkolást igen is lehet visszatartani, vagy szabályozni, mint pl. a böfögést, vagy pukizást ?


Lényeg, hogy működik.

Jó lenne, ha valahogy Ti is tudnátok ezt használni, talán van benne valami tanulható.

5. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 5. 13:14
Mégis hogy csinálta? Úgy tudom nem nagyon még műtéttel sem igazán sikerül. Ahogy öregszünk meg egyre rosszabb…
2023. máj. 5. 12:55

Nem rosszindulatból írtam, én így értettem a mondatot.

És viccnek sem szántam.

3. pötibaba (válaszként erre: 3. - Lufthansi)
2023. máj. 5. 12:45
Ez nem vicces. Sőt, kimondottan bántó és morbid. Szégyelld magad!
2023. máj. 5. 11:28
Szia! Hogyan csinálta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook