Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog húzás fórum

Bölcsességfog húzás (beszélgetős fórum)


6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - CscscsK)
2014. ápr. 16. 15:37
Nekem nemrég hózták ki a jobb felső bölcsességfogamat. Elérzéstelenítették, és semmit nem éreztem. Utána se nagyon fájt.
2014. ápr. 16. 13:45
Szerintem a bolcsesseg fog huzastol az emberek sokkal jobban paraznak, mint amennyire tenylegesen faj. Eleg kellemetlen, de ha jol elerzestelenitenek, nem rosszabb sokkal, mint egy normal huzas. Viszont kerj utana valami jo kis fajdalomcsillapitot, mert utana faj. Es vigyazz ra, nehogy az a nagy lyuk tele menjen kajaval es esetleg elfertozodjon. Par nap es mar csak emlek lesz ;)
2014. ápr. 16. 13:29
Nekem már nem egy, nem kettő fogamat kihúzták, s ha valaki félt a fogorvostól, az én vagyok. Kapsz egy szurit, kettőt, és az ég világon semmit sem fogsz érezni az egészből. Ha kimegy a fájdalomcsillapítás hatása, fáj picit, de semmi extra, mint egy fejfájás.
2014. ápr. 16. 13:08
Szia.) nem kell megijedni.) szakszerűen fogják csinálni, a seb begyógyulása kicsit tovább tart, és lehet fáj is utána kicsit, de ez normális,hamar túl leszel rajta és el is felejted utána gyorsan.)
2. mmacus (válaszként erre: 1. - CscscsK)
2014. ápr. 16. 13:07
Ne rettegj. A felső húzása kevésbé fáj, mint az alsó, úgy tapasztaltam. Ha jól elzsibbad, nem is fogod érezni, pár nap alatt meggyógyul a helye.
2014. ápr. 16. 13:05

Sziasztok!


Ma fogják kihúzni a bal felső bölcsességfogamat.... Rettegek... Tapasztalatok? Rémsztorikat nem kérek.... :) Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook