Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bögre festés otthon fórum

Bögre festés otthon (beszélgetős fórum)


2009. jún. 16. 22:00
Köszönöm szépen a segítséget!Valószinű,hogy megprobálom a filcesset!Gondolom olcsóbban kijövök mintha valamelyik céggel készittetném el!És nem utolsó szempont az sem,hogy én készitettem :D Mégha nagyon amatör is lesz!Már csak a bögréket kell még beszereznem,csak nem tudom,hogy ekkora tételben hol találok!Ennek kell még utána járnom!Mégegyszer köszönöm a gyors válaszokat:D
4. Hoxa
2009. jún. 16. 21:54
Tescoban vettem kerámia filcet, több színben is van. Könnyebb vele, mint ecsettel és festékkel. Ki kell égetni a rajzolás után és kész.
2009. jún. 16. 21:51

porcelán festéket lehet kapni, de égetni is kell(sütőben)előtte meg zsírtalanítani.

Nagyobb hobby boltban segítenek,én olyat is láttam ami olyan mint egy filctoll.

2009. jún. 16. 21:51
Szerintem kreatív és hobby boltokban biztosan van kiégethető festék. Azzal a legegyszerűbb, mert nem megy le róla használatkor a festés.
2009. jún. 16. 21:48
Sziasztok!Tudna nekem segiteni valaki,hogy milyen festéket vegyek bögre festéshez?kb 50-60 db-ot szeretnék késziteni ajándékba!Semmi extrát nem akarok ráírni csak a neveket,max 1-2 virág stb!Soha nem csináltam ilyent és félek,hogy elrontom!Festés után lehet használni a bögréket ill. mosószer és vizálló?Köszi előre is a tanácsokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook