Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezt a hajszínt milyen festékkel lehet elérni, otthoni festéssel? fórum

Ezt a hajszínt milyen festékkel lehet elérni, otthoni festéssel? (tudásbázis kérdés)


2020. nov. 10. 19:23
Nekem akkor volt hasonló árnyalatú a hajam, mikor aranyszőkére hideg sötétszőkével mentem rá, bár egy picit melegebb színű volt. Az én hajamban sok a vörös pigment.
2020. nov. 10. 19:04
Ha már 9 hónapja nem festetted a hajad vegyi festékkel, akkor keresd fel a dejavuvilag.hu -t, ott találsz természetes növényi hajfestékeket, mindenről részletes leírást, nagyon ajánlom a vegyszeres hajfestékek helyett. Otthon könnyen elkészíthető, nem kell fodrász hozzá. Az egyetlen feltétel, hogy vegyszeres hajfestés után a vegyileg festett hajon ajánlatos szünetet tartani a legutolsó vegyi festés után legalább 3 hónapot.Ezen Te túl vagy bőven, úgyhogy vágj bele, tényleg egézségre ártalmatlan, és nagyon szépen festi a hajat, tartós, nem kopik ki olyan hamar, mint a vegyi festék.
12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 00:27
Esetleg ahonnan rendelnéd a festéket, ott telefonon tudnának tanácsot adni?
11. Charlize (válaszként erre: 10. - Charlize)
2020. nov. 8. 21:47

Bocsánat, elütöttem: barma = barna.

🤣

10. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 8. 21:45

Cool brown = hideg barna

Szerintem is hamvas barma. Ha eredetileg csak semleges barna van a színskálán, szürke keverőszínnel lehet segíteni rajta valamennyire. Wella festéknél van ilyen. Talán a 0/81-es.

2020. nov. 8. 21:43
Köszi. Sajna nincs a hölgynek facebookja így nem tudom neki elküldeni és zaklatni sem akartam telefonon a saját problémámmal. Van neki elég a betegség miatt. Reméltem, hogy valaki szakértő hátha olvassa majd. Nem akarok drogériás festéket venni, tudok beszerezni professzionálisat de csak online rendeléssel így nem tudom megkérdezni a fodrászkellékest sem. 🙂
2020. nov. 8. 21:38

Ha festett a hajad, akkor nem hinném, hogy sikerülne. Még az természetes hajszínre festett szín sem olyan, mint a dobozon.


Én sokat "kínlódok" a hajfestéssel, mert soha nem lesz olyan színű, amit akarok, még akkor sem, ha egymás után ugyan olyan festéket veszek.


Egyébként egy hamvasító nem lenne elég a hajadra?


Egyszer a fodrász narancssárgára festette a hajamat, ami nagyon zavart, és hamvasítóval sikerült elvennem azt a vad sárga színt.

2020. nov. 8. 20:18
Szia. Én havonta járok festetni fodrászhoz. Ez valóban egy hamvas barna jellegű hajszínem. Szerintem az ilyet nem olyan egyszerű elérni, pláne ha a hajadban sok a vörös pigment. Az sem mindegy, milyen a kiinduló szín és festett vagy eredeti. Ezen felül egy dolog, hogy megvan maga a színkód, de mekkora oxy kell hozzá? Vagy tényleg menj el egy fodrászhoz, vagy online kérj tanácsot. Esetleg fodrász kellékes, aki tényleg ért hozzá, tud tanácsot adni. Mit mivel keverj. Drogerias festéket ne vegyél, az sosem lesz szinte olyan, mint a képen, hiszen mindnekinek más a kiinduló szín stb..
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Melindike)
2020. nov. 8. 18:38
Főleg a mostani hajszínre, mert azt jelenleg nehéz elképzelni. A fodrász tudná, mivel és hogyan kell ráfesteni.
2020. nov. 8. 18:31
Kérdezd meg a fodrászod, milyen színnel festené ezt az árnyalatot. Ilyen esetben, csak megmondja,hiszen nem jelent neki bevétel kiesést (úgysem tud dolgozni), ha egyszer te magadnak fested.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. nov. 8. 18:26
Szerintem is kopott barna, ősz melírral.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 8. 18:06

Jó lenne egy fodrásztól segítséget kérni. A fodrászod nem nézné meg a hajadat online?


(Én kopott barnának látom a képet, de nem értek a hajfestéthez.)

2020. nov. 8. 17:23
Én ezt mogyoró szőkének látom vagy világos barnának látom.
2020. nov. 8. 16:36

[link]


Ilyen hajszínt szeretnék elérni, a saját hajszínem adott hozzá csak a hamvas árnyalatot szeretném elérni. Nagyon aranyló a hajam, utólag rossz festékkel volt festve. Natúr színnel előtte pedig arany árnyalattal. Mielőtt valaki mondaná, hogy menjek fodrászhoz. Mennék de a fodrászom koronavírusos. Máshoz nem megyek, nincs is. Nem rég szültem és nagyon csúnya a hajam. Nem volt festve 9 hónapja és már nem bírok a tükörbe nézni 😃 nem is mennék most idegen fodrászhoz. Ki sem merek menni a baba miatt a házból. Szóval aki tud segíteni, légyszíves segítsen 🙂 Nagyon segítene ha valaki konkrét színkódot vagy hajfesték márkát is tudna ajánlani

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook