Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bodyrock tv otthoni intervallum edzés fórum

Bodyrock tv otthoni intervallum edzés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jún. 30. 18:49
nekem igazábol az nem jön be,h számolni kell...utálom a számolásokat... Rékánál se szerettem...igen,tudom, igy legalább tudom mennyi van még hátra, de sokszor inkább ne tudnám.
71. f758a7200f (válaszként erre: 69. - Dynuchu)
2011. jún. 30. 18:45
En ezeket nagyon imadom, eszrevettem hogy egy csomo ilyen sajat testsullyal vegezheto miniedzesektol sokkal jobban izmosodom mint pl a sulyzoktol. De lehet hogy azert is van mert a mozdulatokat varialja es igy mindig van benne kihivas:)
70. keszani (válaszként erre: 69. - Dynuchu)
2011. jún. 30. 18:44
jah...köszi :D hát, azt hiszem maradok az előre elkészített videoknál,aminél együtt csinálom a többiekkel :D
69. dynuchu (válaszként erre: 65. - Keszani)
2011. jún. 30. 17:40

Vannak olyan videók, amihez semmi sem kell, csak a saját súlyod, [mint az insanity-nél], de van, amihez kell húzódzkodó, vagy homokzsák [én nehezebb súlyzót használok], fit labda [én nemrég beszereztem egyet, nagyon mókás :)], van hogy mondja az ugrókötelet, de mondja, hogy ha nincs, akkor csak ugrálsz :)

Úgyhogy olyat kell keresni, amid van, van amihez kedved van :)

2011. jún. 30. 17:39
bodrock.tv simán az oldal címe amúgy :)
67. dynuchu (válaszként erre: 66. - Keszani)
2011. jún. 30. 17:38

Üdv :))


Ne félj, simán jók ezek az edzések, van 4 perces is :)

Bemelegítés és nyújtás is van, a Warm up és Cool down menüpontban :)

66. keszani (válaszként erre: 36. - Dynuchu)
2011. jún. 28. 13:52
szia itt is :D
2011. jún. 28. 13:51

tök jó,h rátaláltam erre. anno láttam a youtube-on ezt a csajt, de akkor még nem tudtam rászánni magam. most elég erösnek érzem magam,h kiprobáljam.

igen, annyi kedrült a forumon,h intenzív. nem ond, mert eddig én (reklám következik :D) Insanityztem, ami nagyon király és szépe eredmény értem el, de most snem tudom ismét rszedni magam ezért keresek vmi potlást, mig nem kapom kézhez a (reklám következik :D) TurboFire-t.

mit kell tudnom erről a mozgásrol? van egy honlapcím (kérnék egy linket :D), ok...ott miszerint választok edzést? van vmi naptár is hozzá? étrend? min alapul ez? mennyire megterhelő és mennyire eredményes/látványos? szükséges segédeszközök?

64. sáraanna (válaszként erre: 63. - F758a7200f)
2011. jún. 15. 09:22
Köszike:)
2011. jún. 14. 18:35
1 resz zabhoz 4 resz viz
62. sáraanna (válaszként erre: 61. - F758a7200f)
2011. jún. 14. 17:12

Ez jó ötlet! Kipróbálom!

A főzéshez mennyi vizet rakjak?

61. f758a7200f (válaszként erre: 60. - Sáraanna)
2011. jún. 14. 16:11

Fozd meg, ne nyersen edd:)


2 perc a fozesi ido, forro vizbe teszed es onnan szamitsd. Ezutan tegyel bele edesitot, fahejat es reszelt almat vagy ha gyumolcs nelkul eszed akkor olajos magokat


Meg ugyis finom ha elkeszited pancake-kent es ezt viheted magaddal a nap folyaman. Ehhez felverek egy tojast plusz egy feherjet es beleteszek kb 2 ek zabpelyhet, edesitot, reszelt citromhejat, fahejat. Igy hagyom 5 percig hogy megszivja magat es ezutan sutom ki mint egy pancake-t. Lehet belereszelni almat is de anelkul is finom, van amikor teszek ra banan karikakat. Ha csokisan szereted, akkor mehet bele kakaopor is, egyszoval legy kreativ:)

2011. jún. 14. 15:54
Hát igen, én is csak néha-néha eszem reggelire. A zabpelyhek nekem nem annyira ízlenek.
59. f758a7200f (válaszként erre: 58. - Sáraanna)
2011. jún. 14. 15:46

En olyan vagyok, hogy minden ami nem barnarizs vagy zabpehely, az mar nem lehet natur:)


Ugy ertem ezek a muzlik inkabb arra jok, hogyha edzes elott eszed akkor meg ledolgozod valamennyire es kisebb rossz, semmikeppen sem utana.


Muzlit te is keszithetsz magadnak es abban tudod hogy mi van

58. sáraanna (válaszként erre: 57. - F758a7200f)
2011. jún. 14. 15:34

Nem szoktam amúgy ilyet enni, csak valamelyik nap vettem egy dobozzal kóstolóképp és kíváncsi voltam hogy a benne lévő szénhidrátokat hova csoportosítanád.

Esti edzés után nem nagyon szoktam enni.


A máj. 31-i Amazing Abs Workout-al szemezek nagyon. Valaki csinálta azt már? Lehet estére beiktatom....

2011. jún. 14. 14:11

Hat nem tudom, de ha tejjel eszed akkor ugye mar egy csomo ch es tul keves feherje. Es cukor tuti van benne, este 8-kor ez a maximum amit magad ellen tehetsz.


Egy jo kis tonhalas sali?:) vagy rantotta zoldsegekkel? Szoval valami gyors es feherjeben gazdag amiben jo minosegu ch is van


Viszont edzes elott lehet pl a muzlit de olyan fel oraval elotte es kis adag legyen. Sot, aki birja az edzest ures gyomorra annak meg ennyi sem kell (en nem birom ugyhogy azert valamit mindig bekapok edzes elott fel oraval vagy sokszor ebed utan edzem kesobb szoval meg tart az ebed hatasa, es van erom edzeni)

56. sáraanna (válaszként erre: 55. - F758a7200f)
2011. jún. 14. 13:12

Értem és elhiszem:)))

És mondjuk a nestlé fitness (natúr), mint jó minőségű szénhidrát? Vagy ez is inkább cukros és alma effektus ? Vagy úgy általában mi a véleményed róla?

2011. jún. 14. 12:55

Akkor már nem ennék barnarizst sem, csak zöldség és fehérje.


De lényeg, hogy vacsi után ne edz, inkább egyél később, de kevesebbet. Ha olyan későn edzel, lehet ez egy fehérjeturmix is.


Egyébként inkább úgy értik, hogy jó minőségű ch legyen, hogy mondjuk ne ugorj a hűtőre, és amúgy is az izmok a gyümölcscukrot így nem tudják felszívni. Szóval ha edzés után gyümölcsöt ennél, na az tuti nem izomba megy, hanem zsír lesz belőle. Viszont, ha akár ugyanennyi ch-t eszel de zöldségből akkor az izomba megy, és több izom több zsírt éget.


A fehérje talán fontosabb, mert vissza kell regenerálódnia az izmoknak edzés után, szóval én úgy időzítem, hogy legyen egy komplett étkezés. Semmiképpen nem eszem pl. edzés után mittudomén egy joghurtot vagy egy almát, mert megbosszulja magát, később éhes is leszel, meg abban a pillanatban a tested az almával amúgy sem tud mit kezdeni. Ezt még Zuzi is megerősítené, elhiszed?:)))

54. sáraanna (válaszként erre: 53. - F758a7200f)
2011. jún. 14. 12:45

Köszi a választ! :)

És mi van akkor ha este 8kor szoktam edzeni???

2011. jún. 14. 12:02

jó minőségű szénhidrát a barnarizs, zöldségek, bármilyen lassan felszívódó de egyébként edzés után illik egy jó adag fehérjét is, szóval vagy legyen egy nagy adag zöldség és sovány hús, vagy pl rakott ételek amiben van darált hús és vagy zabpehellyel vagy barnarizzsel készült. Mittudomén akár egy adag töltött paprika is lehet:)


Ami nem, pl ne legyen gyümölcs vagy más egyszerű cukor, tej stb. egyszóval úgy időzíts, hogy pont edzés után legyen a főétkezés, vagy pedig ha napközben edzettél akkor gyors utána egy ch-szegény fehérjeturmix, és 2 órán belül egy főétkezés

52. sáraanna (válaszként erre: 36. - Dynuchu)
2011. jún. 14. 11:11

Sziasztok!

Visszatérve a diet challenge 6-ra, ami szerint edzés után 1-2 órával kell jó minőségű szénhidrátot enni. Ti mit szoktatok akkor enni?

2011. jún. 2. 15:48

Hát igen, szakmai körökben elterjedt, de az ember lemegy a kondi terembe, ott is azt látod, hogy órákat teker vagy sétál vagy fut, vagy elliptikus tréneren izzad...

Szerencsére mi már hallottuk ezt a jó, időspóroló, hatékony módszert :)

És reméljük egyre többen megpróbálják, mert sokkal jobb. A sima kardiót én már évekkel ezelőtt meguntam, mert halál unalmasnak tartom, hogy csak ugyanazon a tempón órákig csináljak valamit :D

Itt meg van kihívás :)

50. f758a7200f (válaszként erre: 49. - Dynuchu)
2011. jún. 1. 15:32

Azért szakmai körökben már ismertebb évek óta az intervall training, és több zsírt éget mint a lassú tempós kardio, de nehéz rávenni a népet, mert ha évtizedekig mindenhol azt mondták, hogy lassú tempós, hosszú edzés zsírégető tartományban az egyenlő zsírégetéssel, akkor sokan még ma is ezt a dogmát ismétlik miközben órákig szobabicikliznek stb.


Intervall-ból elég 20 perc is:) Pl én emelkedős helyen lakom, és mindig akkor fogytam látványosan a gyerekek után, amikor mindennap sétáltam és direkt úgy választottam az útvonalat hogy egyszer emelkedőnek fel a babakocsival, aztán lejtőnek le. És fogalmam sem volt róla, hogy valójában intervall-tréningezem:DDDD

2011. jún. 1. 15:17

Jó, most olvastam csak el minden hozzászólást :)


Tuti kapnak valamennyit a gymboss timer meg a többi cucc eladása után, de jó látni, hogy ennyire a szívét-lelkét beleadja, és nekem nagyon szimpi a csaj, és többet fogytam vele, mint a Rékával (akit persze nagyon bírok és néha tornázok az Ő dvd-jére is) csak jó ez az alternatíva, ez a HIIT, ami nálunk nem annyira elterjedt még - legalábbis én úgy vettem észre :)

48. dynuchu (válaszként erre: 45. - SweetDelight)
2011. jún. 1. 15:15

Annyira jó kaja :) Go Bananas :)


Szerintem is amúgy tök kis kedves lehet Zuzi, és tényleg, mindent ingyen rak fel... :)

47. SweetDelight (válaszként erre: 46. - F758a7200f)
2011. jún. 1. 14:49
Azt, hogy ingyen, úgy értettem én is, hogy nekünk felhasználóknak ingyen:)
2011. jún. 1. 09:16

Nem csinálja ingyen senki, szóval a netező ingyen látja, de amúgy meg vannak reklámok, amikkel szponzorálják magukat, és gondolom van nekik edzőtermük ahova be lehet iratkozni stb. stb. ez is üzlet, mindenesetre az igaz, hogy nyugaton nem ilyen "skótok" az információval, edzéstervekkel, szinte minden fitnesskirálynő hivatalos oldalán, ami ingyen látogatható, ott van egy diétás menü, és saját edzésterv meg minden, nem kell megvenned semmit tőlük, és csak akkor ha külön órát akarsz csak velük, kell busásan megfizeted.


Ez jó, mármint, hogy sok edzésformát és étrendet lát az ember, nekik is mindig újat kell nyújtaniuk, hogy megállják a helyüket, konkurencia van:)))))


Pl most néztem, hogy Zuzana most barna, régen szőkés volt, és tényleg nagyon kibővítette az oldalt, és az alakja baromira szálkás...

2011. jún. 1. 06:31

Egyetértek a go bananas a nr.1. reggeli!!

Én nem bánnám, ha úgy néznék ki mint ő, úgy ahogy van. Nekem egyébként tetszik a stílusa, olyan kis kedvesnek tűnik. És hogy valaki a szabadidejéből arra áldozzon, hogy ingyen ad tanácsokat... ritka.

Bár most Réka is elkezdte a facebook-on a napi edzés tippeket.........

44. f758a7200f (válaszként erre: 43. - Dynuchu)
2011. máj. 31. 20:12

Ha ugralos, azt egyebkent sem csinalom (terhessegen kivul sem), de ilyen kitoreses guggolasos dolgokat mindig, most meg nem voltam gepkozelben de utoljara tobb honappal ezelott (van az egy ev is:D) neztem az oldalat es nem voltam annyira elajulva a demo tornaktol, mondjuk azota gondolom feltett egy csomo ujat.


Szoval addig nem is kritizalhatom amig meg nem neztem:) meg amugy jo alakja van, szoval ha azt csinalja amit reklamoz akkor biztos jok!

43. dynuchu (válaszként erre: 42. - F758a7200f)
2011. máj. 31. 17:25

A go bananas isteni, két napja ezt reggelizem :) Nemrég fedeztem fel ^^


Jók nagyon a tornák :) De ha terhes vagy, akkor azért nem szabad nagyon intenzíven edzeni, de gondolom úgyis érzed, hogy mi esik jól és mi nem.

Persze én ilyen tapasztalatokról nem tudok beszélni, de ha majd oda jutok, akkor szeretnék azért óvatosan tornázni és figyelni mit eszem.


Igen, Zuzi tényleg nagyon csinos :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook