Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék elkezdeni futni. Rendszeresen végzek intervallum edzéseket, van kondim. Így is az alapoknál kezdjem a futást? fórum

Szeretnék elkezdeni futni. Rendszeresen végzek intervallum edzéseket, van kondim. Így is az alapoknál kezdjem a futást? (tudásbázis kérdés)

6. bnoi7525 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2014. jan. 31. 11:54
Ismered az "Elso ot kilometerem"-et? Szerintem erdemes vegigcsinalni, hat het alatt felkeszit a futasra. Az insanity azert mas jellegu edzes, bar teny, hogy nagyon jo allokepesseget ad.
5. ivi79 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2014. jan. 30. 22:43

mi a cél? sík v terep? csak úgy futni vagy félmaraton? kezdj el futni és csináld amig birod.lehet megy az 5 de lehet csak 1 v annyise. ha szarul megy akkor kezdj edzéstervnek h tudatosan fejleszd magad, de szabadban sztem macera órát lesni(futópadon ugyis az orrod elött van, ill a gép beállitható percre+sebességre).én azt tenném, h gugliban v vmi okostelós futóalkalmazásban betervezek egy útvonalat amig megy futok, ha nem akkor belegyaloglok. fejlődésed tesztelheted úgy h nézed a köridőd/sebességed.

kajálást is ki kell tapasztalni, h mikor és mit eszel elötte

2014. jan. 30. 22:36
Az insy után én nem kezdeném az elején, de ha igen, akkor nagyobb léptekkel kell majd haladnod, hogy kihívás legyen. Inkább csak az izmoknak-ízületeknek kell hozzáidomulni az új mozgásfajtához. Tüdőben haladó edzéstervhez is rendben leszel.
2014. jan. 30. 22:18

Alapok=futóedzés terv (pl. 5km-es kezdő)

Szabadban futnék

Most fejeztem be az insanity-t.

2014. jan. 30. 22:11
miféle alapok? miylen intervall edzéseket végzel?gépen v szabadban futnál? mer tökre nem mindegy
2014. jan. 30. 21:47
Szeretnék elkezdeni futni. Rendszeresen végzek intervallum edzéseket, van kondim. Így is az alapoknál kezdjem a futást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook