Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Blutooth-átvitel. Segítséget kérnék! fórum

Blutooth-átvitel. Segítséget kérnék! (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 5. 23:48
Nekem akkor szokott félbemaradni az átvitel,ha pl.nincs elég hely a telón.Elindul,s a felénél leáll,kiírja,nem sikerült átküldeni.Amúgy szerimtem is 5db 0,vagy 5db 1es a jelszó,vagy 1 2 3 4 5.Amúgy a használati útmutatóját szerintem itt a neten is meg tudod nézni vhol,írd be a keresőbe!
2009. szept. 9. 11:47
Szia! Próbálj meg leszedni egy másik drivert a bluetooth-hoz,mert lehet az a baj. Ez elő szokott fordulni (nálam is volt már ilyen próbléma).
2009. szept. 8. 20:59
megpróbálom a másik telefonommal, hátha csak a Samsung szórakozik. Ha a Motorolával sem megy akkor bizony a géppel van a probléma. lehet, eleve csak egyoldalú kapcsolatra képesek az USB.s blutoothok, mégpedig telóról gépre. Habár ezt megcáfolja, hogy egyszer átment egy kép.
2009. szept. 8. 20:56
Megtörtént, ehhez fel kellett telepitenem újra az eszközt akkor elsőre mindig engedi bevinni a kódot, de aztán többet soha. Még elötte lehetett választani 3 lehetőség közül, végigpróbálgattam bármelyiket választom is ugyanaz a dolog vége. Nem küldi el a fájlt. Megkérdezi a teló hogy elfgoadja az adatátviteli kérelmet? Igen. Elkezd futni a zöld csík majd hirtelen leáll. Üzenet: nem sikerült átküldeni a fájlt. Ez a vége mindig.
2009. szept. 8. 20:18
Engedélyezd újra a kód használatát, időnként "elfelejti" a gép, hogy mivel kapcsolódott már össze.
16. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 15. - Sylvia81)
2009. szept. 8. 20:03
Szó sincs felugró ablakról. A "fájl küldése" ablakban van letiltva a Hitelesítő kód használata jelölőnégyzet. Nem lehet kipipálni!
2009. szept. 8. 19:56
Felugró ablakok blokkolása? Engedélyezd, hátha akkor kirakja az ablakot...
2009. szept. 8. 19:55
Vagy kapcsold ki a kütyün a bt biztonságos üzemmódját, vagy 0000.
13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2009. szept. 8. 19:47

Igen, próbáltam. Egyszer működött, átkerült egy kép gépről telóra. Aztán többször már azt nem fogadta el.

Az alapprobléma az, hogy le van tiltva az ablak, ahol a hitelesítőkódot kéne beírni a gépnek hogy passzolja a fájlt. Egyszer aktiv volt, a jelölőnégyzetet kipipálva engedte beirni a kódot, majd el is fogadta és működött a dolog. Nem tudom, érted mit akarok mondani? Lehet, hogy mégsem a kód a gond.

2009. szept. 8. 19:42

Az ám az igazság, hogy én se tudom, csak láttam, hogy senki nem ír, gondoltam, gondolkodjunk együtt...

Ha valaki olvas és van ötlete, szóljon!!!

11. Sylvia81 (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 8. 19:39
Próbáltad a telefon PINjét? Néha oda-vissza alapértelmezi ilyenkor a kódot...
2009. szept. 8. 19:37
Az alapértelmezett általában valami veszett gagyi. A régi Samsung telcsik pl. a számlázók nullázásához kértek kódot, az 8 db 1-es volt. Ugyanez a Nokiánál 4 db. Ezért írtam, hogy valami gagyival próbálkozz, mint 1111, 0000, 1234, vagy hasonlók. Persze, csak ha bírod cérnával... :)
2009. szept. 8. 19:37
A teló kéri a gép kódját, ún. hitelesítő kódot hogy azonosítani tudja. Anélkül nem megy. A telefoné a PIN kód volt és el is elfogadta a gép, indulhatott az átvitel. Visszafelé pedig a gépét kéri. Azt pedig nem tudom. Én vagyok a rendszergazda, de admin jelszavam nincs. A jelszó mezőt üresen hagyva enged be a gép minden alkalommal. Szóval ez kilőve.
8. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2009. szept. 8. 19:35
Végtelensok kombináció létezik, komolyan gondolod, hogy tippeljek? :)
2009. szept. 8. 19:34

Ááááá... belekavarodtam...

Milyen kódot kér pontosan és melyik ketyere írja ki?

2009. szept. 8. 19:34
A használati útmutató minden nyelven megvan, kivéve a magyart.
2009. szept. 8. 19:33
Ilyen gagyikat, mint pl. 4db 1es, próbáltál már? Úgy tudom, nem tilt le, akármennyit is próbálkozol.
4. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2009. szept. 8. 19:32
A gépbe nincs beépített eszköz, ezért vettem USB stick-et! Lehet, hogy ezért nem fogadja a telefon? Telefonról gépre sikerült, csak visszafele nem.
2009. szept. 8. 19:26
A gép használati utasításában nincs benne? Vagy az már meg sincs?
2009. szept. 8. 19:13
Vettem a notimba egy Blutooth usb-t. A telefont sikerrel felismerte a gép, müködött az átvitel is. Viszont fordítva sehogy sem akar sikerülni. Kérné a gép Blutooth kódját (PIN) de fogalmam sincs mi az!
2009. szept. 8. 19:12
Blutooth-átvitel. Segítséget kérnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook