Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Biztonsági ajtók. Mi a különbség az olcsóbb és a drágább között? fórum

Biztonsági ajtók. Mi a különbség az olcsóbb és a drágább között? (tudásbázis kérdés)

11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - Simple)
2012. jún. 27. 14:35
azok hát. Ezért kell nagyon vigyázni a viszonteladókkal...
10. simple (válaszként erre: 8. - C1e9612cd3)
2012. jún. 27. 13:18
Hát azok valami kóklerek lehettek....
9. simple (válaszként erre: 7. - G_eszter)
2012. jún. 27. 13:18
Persze. Nálam a falat teljesen kibontották, tehát beépítették az ajtót, és utána újrarakták a falat! Mikor megláttam először nagyon megijedtem hogy mit művelnek, de gyönyörűen megcsinálták, még festék is volt náluk, le is festették a falat szépen. Olyan volt utána mintha mi sem történt volna.
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - Simple)
2012. jún. 27. 13:15
ugye? Nálunk is! Így a normális... Viszont B-nél csak kivették a régit, aztán púr habbal betették az újat.....Többször telefonált nekik azóta, volt, h kijöttek, állítottak az ajtón (mert nme is zárt rendesen, vagy szorult, v mi volt a baja a zárnak), aztán ismét lementek felfúrás nélkül. Egy ideje már feladta, h valaha is rendesen be lesz szerelve az az ajtó nála.... Azt mondta, h inkább újat szereltet be, és azzal, akitől mi is rendeltük az ajtót....
7. g_eszter (válaszként erre: 6. - Simple)
2012. jún. 27. 13:14
Ki kell szedni ilyenkor a teljes régi tokot s úgy becsavarozni, erre gondoltok, ugye?
6. simple (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2012. jún. 27. 13:10
Az érdekes. Nekem teljesen kibontották a falat, és úgy rakták be.
5. g_eszter (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2012. jún. 27. 13:09
köszönöm!
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - G_eszter)
2012. jún. 27. 13:08

nme feltétlenül minőségi differencia van! Mi egyenesen a hivatalos forgalmazótól rendeltük meg, szereltettük be a saját biztonsági ajtónkat, így volt 68 ezer bezsereléssel, meg mindennel együtt. Viszont uaz az ajtó, ha viszonteladótól rendeltük volna meg, szereléssel, stb együtt, majdhogynem duplája lett volna.... Ráadásul, a hivatalos forgalmazó mindenre adott garanciát, viszont, ha nem velük szerelteted be, akkor csak bizonyos dolgokra él a garancia....

Szóval, jól utána kell járnia dolgoknak, mert a viszonteladók sokszor hatalmasakat akarnak szakítani a dolgokon, közben meg lehet a szerelőik pocsék munkát végeznek. Ismerősünk így vette a saját ajtaját, és bizony a pur habon kívül, semmi mást nem használtak az ajtó behelyezéséhez.... Tehát, nem fúrták be a falba.... Évek óta így áll az ajtó. Ezeket az ajtókat be kell fúrni több ponton is. Ismerősöm ajtaját is, egy erősebb rugással már be is borították, ha vki be akar menni.... így aztán van értelme a biztonsági ajtónak...

3. simple (válaszként erre: 2. - G_eszter)
2012. jún. 27. 12:02
Nyilván a minőség. A 40-50 ezres kategória nem sokat ér.... Én tudok ajánlani, bár ők drágábbak, nekem is ez van. Ők majd felvilágosítanak téged.
2012. jún. 27. 10:20

Sziasztok!


Biztonsági ajtókat nézegetek, de nem nagyon értek hozzájuk.

Mi a különbség az olcsóbb (40-50ezer) és a drágább (100-150ezer) ajtók között?

Mire kell figyelni?

Esetleg Budapesten tudtok-e ajánlani megbízható üzletet?

2012. jún. 27. 10:19
Biztonsági ajtók

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook