Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik mosópor hatékonyabb? Olcsóbb vagy drágább? fórum

Melyik mosópor hatékonyabb? Olcsóbb vagy drágább? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 13. 18:22
én Arielt, persilt használok a fehér ruhákhoz, a színesekhez pedig a Tomi mosópor váltbe. Ritkán a mosóporok mellé még valamilyen gagyi folyékonyat is használok a habzás érdekében
15. csillagfürt (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2009. dec. 10. 20:20
Szia! Én is a dobba öntöm a mosóport, de ha folyékonyat használok, azt is. Nincs maradék az adagolóban. Bezzeg az öblítőtartály:(Ezt mivel lehet tisztítani? Semmiféle dolog nem fér bele! Ha van ötlet, szívesen veszem.
2009. dec. 10. 10:58
Én nem az adagolóba teszem a mosóport, hanem a dobba. Nekem az Ariel vált be, melyből kétfélét használok. A colort a színesekhez, a másikat a fehérekhez.
2009. febr. 27. 20:27
Por alakú mosószert feloldani kis meleg vízzel. Így önteni bele az adagolóba..
12. Marnie
2009. febr. 27. 19:36
Vlágos és fehér cuccokhoz Ariel, a többi nemfoltos,kevésbé szennyezett ruhához valamilyen olcsóbb, folyékony mosószer.Párszor lecseréltem, de megjelentek a gyümölcs- és egyéb foltok.Fehérítés, folttisztítók, a végén többe került az olcsóbb mosószer.
2009. jan. 21. 08:21
Én a lidlben veszem a formil folyékony mosószert .Fehér és színes változat is van olcsó és jó.
2008. dec. 28. 11:21

Én kipróbáltam a Cora-ban kapható Winny mosóport,és nem rossz:)Olcsó ráadásul..

Hozzá használok folyékony mosószert is,ami Tescos.Így nem ragad bele a por a mosógép adagolójába,mivel előtte folyékonyt öntök bele,aztán kis port is.

9. madul (válaszként erre: 8. - Madul)
2008. dec. 28. 11:13
Ja, én csak fehérekhez raktam eddig, színesekhez nem mertem még. Ha valaki használta erre is írja már meg!:-))
8. madul (válaszként erre: 7. - Tóth Vica)
2008. dec. 28. 11:12
A trisó vízlágyító, tisztító és zsírtalanítószer. Sok helyen lehet kapni, én Coop boltban vettem.
2008. dec. 27. 20:49
Köszönöm lányok. A trisó mire jó? Hol lehet kapni? Csak a fehérekhez kell?
2008. dec. 27. 20:37

Sziasztok!


Én Dm-es mosógélt és öblítőt használok!És van vasaláskönnyítője is. Nekem eddig teljesen bejött!A párom és én is a vendéglátásban dolgozunk, szóval van pár makacs folt amivel boldogulni kell :)Ha kell rakok mellé folttisztítót! A kókuszos és a jázminos öblítőnek eccerűen isteni illata van! :) Használtam Arielt is, semmivel nem találtam jobbnak ezeknél, és árban nem mindegy a különbség! :) Jó válogatást! :)

2008. dec. 27. 20:32

Én nem használok már egy ideje poros mosóport, nekem sokkal jobban bevált a folyékony. Nagyon jó illata van, és nem ragad bele a ruhába mint a por.

Az ARO-s zöld nagyon jó és a mandulatejes Tomi.

2008. dec. 27. 20:30

Én a Biopon intenzivet használom van fehérhez is color a szineshez neke, bevált a fehérhez én is teszek trisót.

Az öblitő nálam a fehér coccolino

Nagyon szép a ruha tőle és jó illatu.

3. madul (válaszként erre: 1. - Tóth Vica)
2008. dec. 27. 20:27

Szia!

Én Arielt használok már régóta. A fehér ruhákhoz mindig teszek 2-3 ek trisót. Színes ruhákhoz Vanisht/V szappant használok. Most kipróbáltam a Tesco folttisztítóját, nagyon jó és fele annyiba kerül.

2008. dec. 27. 20:22

Muszáj drágábbra beruházni...

Ariel Color vagy Tide Color, és a mosópor mellé lehet tenni egy mérőkanál Vanish Oxi Action port, színes, tégelyes.

Az öblítőn is sok múlik, ajánlom a Silan-t, főleg a világoskéket, valami BlueDream a neve...

És persze moss 60 fokon ha makacs, amúgy 40 felett.


Vasaláshoz nagyon jó a Coccolino Vaporesse, de az már nem olyan fontos.


Minden jót!

:)

2008. dec. 27. 20:18
n állandoan bajba vagyok a ruhák mosásával. Két gyerekem van és valahogy eddig nemtudtam jó mosószert találni.Pedig vettem drágát is és olcsobbat is. Van valamilyen taktika?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook