Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalmatlanság fórum

Bizalmatlanság (beszélgetős fórum)


2018. nov. 26. 21:46
Igen manapság nagyon bizalmatlanok az emberek egymás iránt,csak azt nem tudom megfejteni mi okozza.Pedig a bizalom ami nagyon hiányzik az emberekböl ezért van az,hogy nem értik meg egymást igy megy tönkre nagyon sok kapcsolat.
28. Pasionella (válaszként erre: 11. - Jaenettee)
2018. nov. 21. 10:01
Annak idején én jártam pszihológushoz, nem ad megoldást a kezedben, irányt ad hogyan lehetne megoldani. Pont emiatt jártam, utólag már pénzkidobásnak tartom...magamnak kellett eldöntenem, hogy befejezem és kész.
27. Pasionella (válaszként erre: 7. - Apeeng)
2018. nov. 21. 09:58
Ez szerencsére nem igaz, hogy élete végéig kísér... nálam sem így volt. Le lehet küzdeni csak akarni kell :-)
26. Pasionella (válaszként erre: 1. - Jaenettee)
2018. nov. 21. 09:57
Szia. Sajnos erre igazán jó tippet, hogyan ne legyél féltékeny nem fogsz kapni. A féltékenység az egyik legrosszabb dolog a világon, sokáig küzdöttem, hogy leküzdjem. Akkor küzdöttem le amikor eldöntöttem többé nem leszek az, egyik napról a másikra eldöntöttem és befejeztem, sajnos már nem emlékszem a hogyan történtre. El kell döntened, hogy befejezed és kész. Ha aggódsz rajta feleslegesen csak megmérgezed a kapcsolatotokat, illetve nem akadályozod meg az esetleges félrelépést amit nem feltételezek de ha aggódsz rajta ha nem, ha meg akar csalni akkor úgyis megfog.
25. Jaenettee (válaszként erre: 21. - Gabbbicica)
2018. nov. 20. 10:19
Hát velünk van, de vannak napok amikor az apukánál van :)
24. mell (válaszként erre: 1. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 20:38
Szia! Volt egy hasonló viszontagságos hullámokkal teli és bizonytalanságokkal teli kapcsolatom. Sajnos amilyen hülyék voltunk megházasodtunk, aztán megtorpantunk és kiléptünk iszonyatosan hamar a házasságból. ( még szerencse, hogy gyerekünk nem született) Szerintem ez így nem jó ómen, már amit a kezdő hozzászólásodban leírtál. Sztem próbáld meg magad érzelmileg kissé függetleníteni magad tőle, és lassú lángon égjen a tűz, ha lehet tanácsolni. És figyeld meg úgy hogy megy, az érzelmeket is lehet valamelyest irányítani és neked nagyon kéne sztem. Vagy ha úgy érzed elhanyagol téged azt egy nőnek hosszútávon nagy nehézség elviselni, illetve a nagy űrt pótlékokkal helyettesíteni.
2018. nov. 19. 16:04

A folyamatos agyalás és fèltèkenykedès arra utal hogy nem érzed magad biztosnak a kapcsolatban.

Kevésnek èrzed magad mint nő?


Annyi biztos hogy ezt megfogja unni a barátod,hisz mindenki egy jó kapcsolatra vágyik,hogy az együtt töltött idő maximálisan jó legyen.

Csak így lehet tovább lépni egy kapcsolatban,ès tervezni az összeköltözèst.

22. semleges (válaszként erre: 1. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 15:50

Biztos ami már elmúlt és a halál.

A nincs ideje sem biztosíték semmire. Ha meg már nem bízol benne mit is akarsz? Idegeskedni?

2018. nov. 19. 15:10
Hol van a 4 éves gyereked? 2015-ben azt irtad, hogy van egy 17 hós babád.... legyél vele ezeken az estéken es ne agyalj...
20. Mezei Virág (válaszként erre: 19. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 10:42

Akkor olvasgass az önbizalom fejlesztéséről!

Rengeteg olvasnivalót találsz a barátod segítségével, guglival!


[link]

19. Jaenettee (válaszként erre: 18. - Mezei Virág)
2018. nov. 19. 10:34
Igen sajnos önbizalom hiányos vagyok :(
18. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 10:28

Le bizony, mert a társad nem a tulajdonod!

Keress magadnak elfoglaltságot, hobbit, bármit, ami leköt.

Hogy állsz az önbizalommal, kisebbségi érzéssel?

Lehet, hogy ezekkel is gondod akad ám!

17. Jaenettee (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2018. nov. 19. 09:39

Szoktam én is eljárni, csak nem egyszerre megyünk.

LE KELL GYŐZNÖM EZT A SZÖRNYET!!!

16. Jaenettee (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2018. nov. 19. 09:24
Nem két éve vagyok ebben a helyzetben hanem augusztus óta.
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 08:52
Neked is kellene valami időtöltés, hogy ne otthon ülj, és azon szomorkodj, hogy miért van éppen máshol.
14. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 07:59
2-éve ebben a helyzetben vagy,mégis mitől változna bármi is ha nem bizol meg benne,
13. f66a7e48f9 (válaszként erre: 1. - Jaenettee)
2018. nov. 19. 07:45
Ha 2 éve ismerted meg és már így mennek a dolgok,ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
12. Ildi (válaszként erre: 11. - Jaenettee)
2018. nov. 18. 23:30
Pontosan. A leirtak alapjan Te agyalod tul,ahelyett h orulnel neki h szeretve vagy. Sosem ertettem miert kell feleslegesen stresszelni.
11. Jaenettee (válaszként erre: 10. - Piroska52)
2018. nov. 18. 22:34
Nem jó, próbálok megoldást talalni mert nem szeretném sem elveszíteni sem az életünket tönkre tenni. Szeretjük egymást.. megoldást szeretnék, ha kell akkor egy pszihológus segitségével vagy csak kibeszéléssel... hátha az megnyugtat hogy tényleg én vagyok aki túl kombinálja magát
10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Jaenettee)
2018. nov. 18. 22:27

Ha neked az jó, akkor csak szenvedj nyugodtan.

Én biztos nem tenném.

Nincs a világon olyan ember,akiért megtenném.

9. Jaenettee (válaszként erre: 4. - Piroska52)
2018. nov. 18. 22:17

Szeretné ha itt lehetne mindig velem én félek hogy mindent elrontanék ezzel a viselkedéssel.

Azt gondolom lehet megoldás lenne hogyha mindog itt lenne és akkor nem tünne fel ha néha kikapcsolódna. De igy mins8g felidegesítem magam hogy bezze a haverokra van ideje, és ezt nem velem tölti és egyből magamban keresem a hibát hogy miért nem... biztos a viselkedésem miatt és már megy is az agyalás stresszelés


.

2018. nov. 18. 22:14
Azt gondolom akkor lenne rövid pórázon ha nem mehetne el. De elmehet. Magamat idegelem nem öt. Csak néha veszi észre, hogy rossz a kedvem, vagy ha hazaér még nem alszom, ekkor szoktunk beszélni de nem vitatkozunk.... a "hosszabb szünet" az a kapcsolatunkban lévő külön töltött időre gondolok. (Volt egy másfél hónap amikor külön voltunk)
7. apeeng (válaszként erre: 5. - Jaenettee)
2018. nov. 18. 22:02

ez az...keress egy piszológust..gyógyítani nem gyógyít, de legalább azt hiszed, tettél valamit a kapcsolat érdekében.


Sajnos ez az érzés életed végéig kisér..esetleg gyógyszer..


(azt írod, nem fogod rövid pórázon..de lentebb meg ezt:

"hosszabb szünet óta egyszerűen nem tudok megbizni benne"..


na, ez a rövid póráz.

6. Ildi (válaszként erre: 5. - Jaenettee)
2018. nov. 18. 21:59
A semmin nincs miert kiborulni.
2018. nov. 18. 21:48
Nem fogom rövid pórázon. Elmehet csak magamat örlöm ha haza jön akkor sincs vita csak amikor nincs itthon rosaz a kedvem feazült vagyok és kiborulok...
2018. nov. 18. 21:46
Minek költöznél össze ha nem bízol benne.,?
3. apeeng (válaszként erre: 1. - Jaenettee)
2018. nov. 18. 21:33

Nem fog elmúlni. A "zöld szörny" már befészkelte magát a lelkedbe, és csak egyre nagyobb lesz...


...nagyon fájni fog, amikor egyszer egy haverja megkérdezi, miért fogod rövid pórázon a pasid?...ugyanis sörözés közben ez(is) téma...


...hogy egy pasinak mire, és mikor van ideje, arra sose fogadj...na, akkor megtudod, hogy ezt okoztad.


én szóltam.

2. Ildi (válaszként erre: 1. - Jaenettee)
2018. nov. 18. 21:17
Bizalom nélkül halálra itélt a kapcsolat, semmi értelme igy összeköltözni, a para és a féltékenység szét fog szedni titeket. Vagy eröt veszel magadon és nem agyalsz( ha nem ad rá okot), vagy a párod unja meg, de zátony lesz. Úgy tudsz ezen változtatni , h lekötöd magad mig odavan, és mint irtad h nincs 3. fél, feleslegesen nem stresszeled magad hülyeségeken.
2018. nov. 18. 21:11

Sziasztok.

Páromat 2 éve ismertem meg. Nem zökkenőmentes a kapcsolatunk. Voltak kisebb megszakítások a kapcsolatunkba de nem harmadik fél miatt.

Az utolsó kicsit hosszabb szünet óta egyszerűen nem tudok megbizni benne. Volt mindkettőnknek próbálkozása másik ember mellett de rájöttünk mindketten hogy egymás nélkül nem megy. Újra együtt vagyunk augusztus óta, de én nem bizok benne. Folyamatosan agyalok és féltékenykedem. Tervbe van hogy össze költözünk de így én is és ő is fél a közös jövőtől. Biztos hogy nincs 3. Fél az életében mert bincs ideje sem és elég sokat vagyunk együtt. De ha elmegy a haverokkal vagy nem találkozunk egy nap akkor már egyből saját magamat idegesítem. Hogyan tudnék ezen változtatni? El fog ez múlni? Szeretem de félek hogy ez miatt elveszíthetem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook