Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagy bizalmatlan? fórum

Tanácstalan vagy bizalmatlan? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 2. 14:13
nem értem, miről van szó.
9. kriszta773 (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2014. jún. 1. 12:04
szerintem csak etyepetyézni akar egy kicsit a barátnője mellett, nem kell ebbe túl sokat belemagyarázni :)
2014. jún. 1. 10:42
Keresem a valódi problémát, de nem látom! 4-5 évig epekedett utánad, de nem lépett. Neked van egy kapcsolatod, amiben jól érzed magad! Mi itt a gond??? Gyáva népnek nincs hazája! Elkésett! Ráadásul van neki is egy kapcsolata! Döntésképtelen férfiember, aki minden döntést átpasszol neked, majd amikor valami rosszul sül el, akkor hangoztatja, hogy Ő megmondta! Lapát!
2014. jún. 1. 10:36
Nem biztos a dolgában.
2014. máj. 31. 20:15
azt válaszd akivel boldogabb vagy és aki többet tesz érted, a másik meg felejtős
5. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2014. máj. 31. 20:11
Bocs, de néha egy-egy vesszőt, meg néha pontot tehetnél, mert így túl hosszú a mondat, és a felét sem értem.
2014. máj. 31. 00:13
Knktátan nem tudom de az a szerencséje
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2014. máj. 30. 23:52

Mivel azt irtad, hgy olyan pasival nem akarsz kapcsit, aki nem dontott konkretan melletted, ezert en nem vallalnam bea helyedben. Amugy sem.

Ez tipikus "noi" addig nem engedi el a majom a banant,mig egy masikba nem csimpaszkodik...

De en nem vok masik kapcsi parti. A leirasodvol ugy erzem te sem, alapbol, de megis huzol fele, majd kiderul :)

Sok pasi donteskeptelen es szeretnek kiserletezni, melyik nonel mik a lehetosegek.... Ez rajtad mulik, meddig engeded. En rugdosnam kifele, ha tudnam, hgy mas nonek is lobalja a kukacot. ( ha nemtom, az megint mas tema :)

2014. máj. 30. 23:40

Van egy ismerősöm aki úgy veszem észre orientálódik felén na de tudattam hogy már elkésett az udvarlással mert 5 éve a fene eszi na de szerintem fél is de uyanakkor van is 1 kapcsolsta és 2 felé akar egyszerre szakadni hogy segi5tsemm át hogy megértse hogy 2 vasat nem tarthat 1 tüzben na ésez csak az ő gondja de legalább értené meg h nálam esélye sincs a másik kapcsolatába meg vergődik. egyrészt 90°hogy sinen vagyok másrészt ha nem is lennék másodhegedűs meg nem óhajtok lenni anyám észbe kapott hogy engednie kel a döntésemnek ugyanis távozom itthonról és ezt meg le kell csuukni még 2 3 hét alatt mert a kapcsolatom, viszont nem teszem kockára mert 2 szék közűl eleget ültem a földön már és ismét nem szeretnék no ezt a szrgény szerencsétlent meg nenm akarom keményen lapátra tenni mert 25 éces az ismeretség és nem akarok fájdalmat okozni neki a blerugásommal, ma és ha 4 5 évig nem lépett felém akkor már szerintem moost se tenné még ha tehetné sem és sms ekkel osromol mit tegyen...

Mert végre én ki tudok itthonról törni mostmár a sok harc után anyámmmal mert az ajtót csaptam rá.

2014. máj. 30. 23:25
Tnácstalan vagy bizalmatlan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook