Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bikinivonal szőrtelenítése? fórum

Bikinivonal szőrtelenítése? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 7. 08:29
Epilátor.Elsőre fáj,utána meg sem érzed.Szebb,tartósabb és nem erősödik meg a szőr :)
2012. aug. 6. 22:41

Nem erősödik a szőr sem a borotválástól, sem a krémtől. Azért tűnik erősebbnek, mert a szőrszál el van vágva és nem egy friss új szőr nő ki. De ha meghagyod teljesen kinőni, akkor ugyanolyan lesz a szőröd borotválás vagy szőrtelenítő krémezés után is, mint epillálás vagy gyanta után. Nem lehet erősíteni a szőrt. :P Olyan nincs. A megtermékenyítésünkkor dől el minden, hogy milyen szőrünk és hajunk lesz, azon változtatni nem lehet.

Ha borotválod, akkor borotválás után használj olyan testápolót, ami nem csíp utána, hanem szépen ápolja a bőröd. A babapopsi krémek is jók erre a célra.

Szőrtelenítő krémmel hosszabb sima hatást lehet elérni.

A gyanta és az epillálás kínzás és sokáig tart, de aki élvezi csinálja nyugodtan. :) Én kipróbáltam mindet, se a gyanta se az epillátor nem szedi ki az összes szőröm és én nem vagyok hajlandó megvárni, hogy olyan szőrös legyek, hogy azokkal ki lehessen szedni. :P Mert az már számomra gusztustalanul szőrös. :P

És nem csak a bikinivonalat szőrtelenítem, hanem az egészet már hosszú hosszú évek óta.


Borotválni kívánóknak azt tudom ajánlani, hogy a női borotvák felejtősek, minőségi férfi borotvát kell használni meg jól habzó tusfürdőt, nemi szerveken intim mosakodót. Férfi borotvával még sose vágtam meg magam és extra gyorsan le tudom magam borotválni, pár pillanat az egész. :)

2012. aug. 4. 22:33

Folyó víz alatt nagyon lassan borotválni,jó minőségű

pl.gilette simply venus3 borotvával.

13. gabi.k
2012. aug. 4. 22:29
kozmetikus?? intim gyanta..
12. Anthico (válaszként erre: 8. - 3697406b65)
2012. aug. 4. 22:28
Krém ugyanaz, mint a borotva, csak brutális kemikáliaként. Ugyanúgy elvágja a szőrszálat, ugyanúgy erősíti, ugyanúgy szúr, ha nő, csak mivel valami durva vegyianyag, még veszélyes is :S
2012. aug. 4. 22:23

Én is sokáig borotváltam, meg a hónom alját is. Nem is mertem magamnak csinálni mással, mert tudtam, hogy gyenge vagyok hozzá, hogy végig csináljam. Végül elmentem pár alkalommal kozmetikushoz, azóta magamnak epilálom itthon, mert annyit gyengült, hogy már simán tudom csinálni. És mindig egyre kevesebb is nő vissza. A hónom alja pl. a kettő együtt nincs 10perc.


Szerintem menj el 3-4 alkalommal kozmetikushoz, utána már te is fogod tudni csinálni.

Hajrá!

10. kisj (válaszként erre: 9. - Kisj)
2012. aug. 4. 22:23
ja! és száliránynak megfelelően beretválom
9. kisj
2012. aug. 4. 22:21
hát, én beretválom, de mióta ne a férjemét használom semmi gondom nincs vele
8. 3697406b65 (válaszként erre: 2. - Marcibaba)
2012. aug. 4. 22:19

Szia!

Én is borotválom, kipöttyösödés ellen tökéletes a babapopsikenőcs:)borotválás után bekened, és egyáltalán nem lesz pöttyös. De ha gyantáztatni nem akarsz, akkor a krémek is jók.

2012. aug. 4. 22:17
Intim gyanta
6. Anthico (válaszként erre: 2. - Marcibaba)
2012. aug. 4. 22:15

Kozmetikus és cukorgyanta. Más a technikája, száliránynak megfelelően tépi (nem úgy, mint a sima gyantával), kíméletesebb, érzékeny bőrnél sokkal jobb, és megvastagodott szőrszálak esetében is "hasznosabb" a kisebb fájdalom.

Én sokáig magamnak csináltam, de most 2. alkalommal mentem "szakemberhez", és így legalább nem én vacakolok vele. Olyan igazi vékonyka, láthatatlan szőrszálak már sose lesznek a megerősödöttekből, de ki kell hozni a maximumot a helyzetből :)

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Marcibaba)
2012. aug. 4. 22:12
Miért nem tudod? Beken-leránt-ordít. Pofon egyszerű.
4. katie_rose (válaszként erre: 3. - Marcibaba)
2012. aug. 4. 22:09

Ha kiszőkíted az miért jó? Szőkén göndörödik ki a bikini alól? :)

Amúgy lehet szőkíteni csak nem látom értelmét. :)

Esetleg gyanta vagy epillátor? Vagy szőrtelenítő krém?

2012. aug. 4. 22:03
Létezik esetleg szőkítés, vagy ez hülyeség
2012. aug. 4. 22:03

Sziasztok!

A kérdésem a köv lenne, régebben a bikinivonalamat borotváltam, de azután kipöttyösödött a bőröm, mostmár nagyon erős csúnya szőrös a combom töve, mivel tüntessem el, magamnak nem tudom legyantázni...

2012. aug. 4. 22:01
Bikinivonal szőrtelenítése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook