Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bika nőt szakítás után hogyan lehet megbékíteni és magunkhoz csalogatni? fórum

Bika nőt szakítás után hogyan lehet megbékíteni és magunkhoz csalogatni? (tudásbázis kérdés)


1 2
60. akasha (válaszként erre: 59. - Dd874e511d)
2012. márc. 14. 20:56
Nos köszönöm hogy így leugattál,de neked sincs fogalmad a kapcsolatról,elérulom neked hogy 1 hónapban kb 2 szer tudtunk találkozni, jó esetben 4 napot.Nem lógtam a nyakán és soha nem korlátoztam semmiben,napi egyszer felhívtam vagy ő hívott engem vagy pedig msn-en beszéltünk,szabadon élhette az életét senki nem szólt bele.De te kurvára tudod a frankót és bele látsz más emberek kapcsolatában éás abba hogy ki milyen is valójában.Meg volt neki a kellő szabadság úgy ahogy nekem is.Nem jártam a nyakára mert nem is tehettem volna meg,mivel 400 km van köztünk az elejétől kezdve.Amikor én oda beállítottam az egy veszekedés miatt volt és azért hogy tisztázzuk.De ezt már egyszer leírtam.Tőlem teljes mértékben megkapta a szabadságot.Nem hiszem hogy magyarázattal tartoznék neked vagy bárkinek is,már törlöm is a regsiztrációmat mert ennyi elmeroggyant kockát még nem láttam a földön.Te nem felnyitni akarod a szememet hanem csak unatkozól és örülsz hogy éppen valakibe beleköthedsz.Remélem lehet törölni a regisztrációt mert azt most azonnal meg is teszem hogy a magad fajta rossz indulatú ostoba emberektől kíméljem magam.Igen kaptam hasznos válaszokat ez igaz,de azt nem kértem senkitől hogy bárki is minősítsen engem.Ki az aki nem lenne kiakadva ha elhagyja a barátnője,barátja?OO persze ti nem,ti egyből túltennétek magatokat és élnétek vidáman...Ez 1 hete történt,ha 1 hónap után tennék fe l még mindig ilyen kérdéseket akkor megérteném.De mindegy ennyi hülye unatkozóval még nem találkoztam egy helyen.Igen igazatok van,lehet hogy túl kellene tennem magam a dolgon,de sok olyan mbert ismerek akiknek sikerült új alapokra helyezni a kapcsolatot és a mai napig boldogan élnek.Köszönöm mindenkinek a hozzá szolását,ezennel én innen távoztam...és remélem a regisztrációt lehet törölni..
2012. márc. 14. 18:32

borzalmas amit itt csinálsz napok óta, és nem csodálkozom egy cseppet sem, hogy dobott. Sose fogod visszakapni,szerintem tele lett a papucsa veled amin nme csodálkozom, mert iszonyat durva egy emberke vagy.

Megfojtod itt az embereket, gondolom vele is ezt tetted, újra kéne szülesél hogy ujra foglalkozzon veled. Szerintem örül hogy megszabadult tőled. Ha az én gyereket pasija lennél elhajtanálak a fenébe az biztos, főleg ha a gyerekem dobna és te még azután is arra pályáznál, hogy ujra vele legyél. Te nem veszed észre, hogy itt senki nem rosszat akar neked hanem csak felnyitni a szemed? És nem ő róla, hanem saját magadat kéne észrevedd milyen vagy. Napokkal ezelőtt asszem a legelső fórumodon jót beszélgettünk, privit is váltotttunk, azt hittem tudatosult benned valami, de látom nem. Higgadj már le, és felejtsd el, sose lesz a tiéd, tudja milyen vagy, nem kelleszneki, plusz egy bika...hát tudod kedves ha ő szakitott nem sok esélyed van. De lehetne bármi is a horoszkópja , ha igy viselkedtél vele, márpedig igy hiosz irtad hyogy rátelepedtél és megfojtottad , szóval gondolj bele, ha te vagy együtt valakivel aki ilyen és egyszer végre eljutsz oda, hogy kimond vége, akkor utána miért is akarnál neki esélyt adni???? Miért? Mikor tudnád pontosan hogymilyen,csak gondolj bele milyen lenne forditva.

Na ha ebbe belegondolsza kkor fogo látni, hogy hallani sem akar róla, álla szőr a hátán tőled.

2012. márc. 14. 18:26

Ez hanyadik fórumod is a témában? :)

Amit itt lerendeztél az elmúlt napokban hát kérlek nem egyszerű:)

Én szinte biztos vagyok benne, hogy a lány akiről szó van örül, vidám és boldogan éli az életét NÉLKÜLED

2012. márc. 14. 16:55
Kötelet a nyakába, erősen ráncigáld, akkor hátha visszatér.
56. akasha (válaszként erre: 55. - Hitta)
2012. márc. 14. 16:06

Nem tudom miről beszélsz!!!!SENKI NEM ZAKLATJA!!!HOL ÍRTAM HOGY ZAKLATOM?Egy hete szakítottunk azóta nem hívtam nem kerestem!!A múltkori eset után írtam neki egy bocsánat kérő levelet hogy elnézést kérek a szüleitől hogy csak úgy oda állítottam!Ennyi történt!Nem áll szándékomban zaklatni,eddig sem tettem és most sem fogom,3 hét múlva vagy 1 hónap múlva felkeresem telefonon,mert ha nem is lesz semmi már köztünk,de annyival jön hogy átbeszéljük a dolgokat,ugyanis semmit nem mondott,csak elzavart onnan és annyit mondott hogy végeztünk egymással,mondtam neki hogy annyival azért tartozik nekem hogy kicsit megbeszéljük a dolgokat.Nwm akarta!Én nagyon sokat bele tettem ebbe a kapcsolatba és ő is,jó volt a viszonyunk egymással és megértettük egymást,közös céljaink voltak.Soha nem nyomúltam rá és nem zaklattam.Attól függ hogy kinek mi a zaklatás...De mivel jelenleg is 400 km-rea vagyok tőle,így esélyem nem sok van arra hogy személyesen bármikor beállítsak,nem is áll szándékomban.


A kötekedést nem én kezdtem és a trollozást is azért mondtam mert itt egy két ember elmondoitt minden féle zaklatónak meg,pszichopatának meg labilisnak meg mindennek.

55. Hitta
2012. márc. 14. 15:08

Már ne is haragudj meg, de...

én nem neked válaszoltam elsősorban, hanem Porcicának. Szóval nem érzem magam trollnak, mert te kötöttél belém, amikor nem is neked írtam ...

másodszor, én vagyok a rossz emberismerő? Te közölted egy olyan emberrel, aki csak segített neked jó szándékúan, hogy szerinted ő senkivel sem jönne ki jól szerinted (ezt nem nekem írtad)...

harmadszor, engem is hagytak már ott, törtem össze, de büszkén viseltem, és nem zaklattam az exemet, nem hívogattam, ha egy stresszes vizsga közepén lett volna mégúgyse

negyedszer, te most azzal, hogy elküldtél főzni ill gyereket nevelni, úgy állítod be a családanya szerepet mintha az egy alantas dolog lenne, nagyon kedves tőled, egy álom férj leszel :)

Ötödször pedig, borzalmas emberismerő vagy :) Alig vagyok idősebb az exednél pár évvel és átérzem a vizsgaidőszakos stresszes helyzetét, mert nem rég diplomáztam és friss pályakezdőnek sem könnyű lenni egy új helyen. Ezért méginkább megértem őt.

Jaj és még valami, látod? úgy is meglehet fogalmazni egy hozzászólást, hogy nem hülyézed le a másikat meg a többi kedves, "intelligens" jelzőt sem használtam amit te igen :)

54. csgybzs (válaszként erre: 53. - VanilleGirl)
2012. márc. 14. 15:02
De ez az utolsó nyekergés volt. Valaki leírta, hogy mi a véleménye, erre nekiesik. Miért ne gondolhatná valaki, hogy számára ez erőszakos lenne, vagy zavaró?? Miért kell rögtön bunkó módon viselkedni??
53. VanilleGirl (válaszként erre: 52. - Csgybzs)
2012. márc. 14. 14:58
Nem nyekereg,hanem tanácsot kért.
52. csgybzs (válaszként erre: 50. - Akasha)
2012. márc. 14. 14:52
Te meg ne egy fórumon nyekeregjél, hanem csinálj valamit.... az egyszerűbb és nyugtatóbb is nem? Nem fog a sok troll idegesítő dolgokat írni......
51. VanilleGirl (válaszként erre: 50. - Akasha)
2012. márc. 14. 14:48
itt nagyon sok okos nő van ;)
50. akasha
2012. márc. 14. 14:46
Megértenéd,de mivel egy csepp empátia és egy csepp agyad sincs,ezért ez nehezzen fog menni.Most pedig menjél szépen főzni,mosni takarítani vagy gyereket nevelni.
49. akasha (válaszként erre: 48. - Hitta)
2012. márc. 14. 14:43
Állnéven azért inditottam mert gondoltam hogy ez lesz belőle.Egyébként meg ha ennyire nem érdekel a kérdésem akkor nem tudom mi a francért irogatsz ide?Nincs jobb dolgod?Dolgozni vagy gyereket nevelni esetleg?Kötekedésre nem vagyok kíváncsi,persze leírod a véleményed,ezzel nincsen semmi baj,ez mind rendben van.Csak nehogy már így látatlanban eldöntsd hogy én milyen ember vagyok és nem utolsó sorban pár sort írtam a kapcsolatomról de te már eldöntötted hogy én milyen ember vagyok.Nézd nem fogok hülyékkel vitázni ennyire egyszerű.Igen feltettem többször a kérdést,de akinek nem tetszik nem muszáj rá válaszolni.Nem azzal van baj hogy nem azt hallom amit akarok,hanem azzal hogy te pár sorból eldöntötted hogy én egy pszichopata elvakult vagyok.Elég rossz az ember ismerő képességed.Akit elhagytak és szeret valakit az nyílván elvakult lesz,ezzel minden ember így lenne.Csak nehogy te is így járj...akkor garantálom nem fogsz ilyeneket írogatni.Na mindegy köszönöm kedves troll a válaszaidat,de én itt ezennel befejeztem a társalgást.Nincs miről beszélnünk mert nem érted az egészet.Leírhatnám ide az egész kapcsolatunkat de ahhoz nem lenne elég 10 oldal sem,akkor talán megértenéd.
48. Hitta (válaszként erre: 47. - Akasha)
2012. márc. 14. 14:20

te is ítélkezel pedig csak 3 soromat olvastad :) Én meg tőled sokkal többet sajnos :D Gratulálok, hogy ilyen könnyen leidiótázol, bár meg se kellene lepődnöm mindenkivel ezt csináltad aki más véleményen volt mint te... ezen elgondolkodhatnál..

Ne haragudj meg, de én azt elvakultnak hívom aki 4 különböző fórumot indít ugyanarról (az egyiket álnéven, és le kockázza azokat akik szóvá teszik ezt) és mindegyik hozzászóláson háborog, amelyiken nem értenek vele egyet. De ezennel offolok, én nem etetek trollt :)

47. akasha
2012. márc. 14. 13:17
Ki ne akarná vissza kapni a szeretett nőt vagy férfit?Elvakúlt....pfff te meg egy idióta vagy.Azt sem tudod ki vagyok mi vagyok de te itt ítélkedsz te szerencsétlen troll.
46. akasha
2012. márc. 14. 13:16
Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem már megbántam hogy beregisztráltam erre az oldalra...Egy két embertől kaptam hasznos választ de a többség csak fikázódik és látatlanban ítélketzik!Mi az hogy elvakult?Egy szakítás után ki ne lenne elvakult és ki ne akarná vissza kapni azt akit szeret?Ha valaki vlamennyire szerette vagy szereti a másikat akkor elvakúlt és reménykedik.Szerintem ebben semmi abszurd nincsen,friss szakítás friss sebek,ilyen esetben ez teljesen normális.Azt mondom ha 3 hónap után is itt vergődnék akkor megérteném hogy ilyen jelzőkkel illet valaki úgy hogy ráadásul nem is ismer.
45. Hitta (válaszként erre: 44. - Hitta)
2012. márc. 14. 12:34
*elvakultnak félrenyomtam :/
44. Hitta (válaszként erre: 42. - Akasha)
2012. márc. 14. 12:33
Mindegy, nem irigylem az exedet az a lényege :) Nem a témákkal van gondom, hanem nekem nagyon erőszakosnak tűnsz és elvakultan. Az, hogy kétségbe vagy esve az még nem indok a viselkedésedre, szerintem.
2012. márc. 14. 11:55
Minden ember más. Bármilyen csillagjegye is legyen. Kos-Skorpió asszcendens, mégsem fetrengek minden héten más ágyába, és nem verem laposra a férjemet, ha nem teszik valami. Ne általánosíts és főleg ne skatulyázd be az embereket csillagjegyek szerint, mert nagyokat fogsz koppanni....
42. akasha (válaszként erre: 41. - Hitta)
2012. márc. 14. 11:45
Valami nincs rendben?Nem értem mi a gondod?A nyitott témákkal sem értem hogy mi a gondod?Egyszerű normális kérdéseket tettem fel amit rajtam kívűl még jó páran ebben a témában...
41. Hitta (válaszként erre: 40. - Porcica)
2012. márc. 14. 08:43
Ne foglalkoz vele, elég furcsa egy srác, nézd meg az eddig indított topicjait... Ne vedd a szívedre amiket írt Neked, szerintem valami nincs nála rendben...
40. Porcica (válaszként erre: 39. - Akasha)
2012. márc. 11. 09:06

Tejóég! Hát sajnálom, hogy nekd ez jött le! Én a legtöbb jeggyel jól kijövök. Többnyire szinte bárkivel kijövök... Rengeteg barátom van, és voltak az életemben szép kapcsolataim (is). Én itt azokat a dolgokat próbáltam kiemelni, amik hosszabb távon nekem nehézséget okoztak egy kapcsolatban. Ez nem azt jelenti, hogy ezekkel az emberekkel én többé nem állok szóba, vagy utálnám őket. Legtöbbjük még mindig közeli barátom... Próbáltam kiemelni NEKED, hogy mit érzek/éreztem egy-egy emberrel kapcsolatban, hogy azokat a dolgokat mérlegelni tudd...

Én azt gondolom, hogy akkor nálad van a hiba, nem nálam. Te kértél segítséget, én meg próbáltam adni. Az, hogy te ezt így fogtad fel, számomra elszomorító, hiszen segítő szándékkel jöttem ide. Most már azt látom, bár ne tettem volna. Én őszintén kitártam neked a gondolataimat, te meg félreérted, és olyan következtetést vontál le belőle, ami bántó.

Azt gondoltam, ezeken a dolgokon tudsz gondolkodni, hátha le tudsz szűrni belőle néhány hasznos gondolatot. Szerintem az lett volna gáz, ha megpróbálom megmondani mit tegyél.

Ezek után meggondolom, hogy máskor próbáljak e bárkinek is ilyesfajta segítséget nyújtani.

Én kiszálltam.

39. akasha (válaszként erre: 37. - Porcica)
2012. márc. 11. 08:53
Bocsi úgy látom te egyik jeggyel sem jönnél jól ki...nem lehet hogy benned van a hiba és ez horoszkóptól függetlenül kérdem..
38. akasha (válaszként erre: 36. - Júliusi)
2012. márc. 11. 08:52
Hogy mit akarok tenni?A dolgaimat rendben rakni magam körül hogy önmagam lehessek,a sok probléma miatt teljesen kifordultam önmagamból és nem lehettem önmagam és nem lehettem az az ember akibe bele szeretett és az akivel közössen lehet tervezni,türelmetlen lettem ami ő rá is ráragatt.A viselkedésemen szeretnék változtatni mert a vége fele nem az voltam aki valójában vagyok és csak egy olyan embert látott bennem akire nem lehet számítani.
37. Porcica (válaszként erre: 35. - Pitypang)
2012. márc. 11. 08:01
Igen, egyetértek, hogy a semleges helyen való találkozás a legjobb ötlet, mert az nem hat feszélyezően, mert egyik fél sincs hazai terepen. Ezt inkább az újrakezdésnek lehetőségeként kell kezelni, nem pedig folytatásnak, így legyen a hely olyan, ahol még nem jártatok, és nincsenek emlékek. És Pitypanggal ellentétben, én inkább azt szeretném, ha újra lassan indítanánk, és végigjárnánk egy ismerkedős utat, nem azonnal az ágyban kötnénk ki. Na itt van különbség a 2 bika vélemény között. :)
2012. márc. 11. 07:59
MI akarsz tenni,hogy újra felnézzen rád?
35. Pitypang (válaszként erre: 26. - Akasha)
2012. márc. 10. 23:44

Akkor nagy baj nem lehet! ;) Továbbra is azt mondom, hogy ne túl nyomulva, de keress lehetőséget egy beszélgetésre. Pl. olyan helyen, ahol nem érzitek magatokat feszélyezve, nem túl intim a helyzet, de nincs is túl nagy nyüzsgés, azaz lehessen kényelmesen, feszengés nélkül beszélgetni. Meg olyan időpontban, amikor akár ha jól alakul a "megbeszélés", akkor haza is lehessen menni együtt. :)


Különben a békülős szex sokat dobhat a dolgon, ha mindkét fél így érzi. :D Szépen megbeszélitek a problémákat és kiürül a szemetesláda, lehet tiszta lappal kezdeni. Csak arra kell figyelned, hogy ha ezt el is éred, ne ess rövidesen ugyan abba a hibába, mint ami miatt szakított vele, mert a Bikának ez vörös posztó lenne.

34. Pitypang (válaszként erre: 23. - Porcica)
2012. márc. 10. 23:38
Váááá! Le vagyok maradva az olvasással és most értem ide. Épp most írtam egy futáros virágos sztorimat, amitől kibuktam. :D És ez a fazon írt verset is, ami szintén nem tudott őszinte mosolyt csalni az arcomra. Megfojtott engem ez a viselkedés. A végén úgy felhúztam magam egy ilyesmin, hogy télvíz idején, szakadó, hatalmas hóban, éjszaka hazagyalogoltam, csak meneküljek jó messzire tőle. Annyira kiakadtam, hogy taxiba sem akartam ülni, nem hogy még esetleg ő vigyen haza (mert javasolta a végén). Ki kellett szellőztetnem a fejemből, jól esett az a fagyos hideg, csak el onnan, de mielőbb! :D
33. Pitypang (válaszként erre: 18. - Porcica)
2012. márc. 10. 23:33

:))) Pont én is azt írtam most, hogy nyomulni TILOS! :) Az inkább taszító, semmiképp sem kitartónak, hanem idegesítőnek érezném én is.

Én is mindennek örülök és nekem is az egy szál virág ezerszer több,mint egy nagy csokor. Egy pasi egyszer a munkahelyemre (!!!) küldött egy nagy dög csokrot. :D A hideg futkosott rajtam, totál felhúztam magam rajta, a kolleganőim meg néztek értetlenül, mert hogy ők elolvadtak volna az örömtől. OK, nem életem szerelme küldte, hanem valaki, akivel épp kialakulóban volt valami, de ez is egyike volt azon húzásoknak, ami miatt a nagy nulla kerekedett ki végül. :D

32. torkos
2012. márc. 10. 23:32
A kérdezőnek pedig azt mondanám, hogy ha a barátnődnek semmi nem jó, akkor hagyd a fenébe, és keress olyat ,aki értékeli a "melódat"!
31. torkos
2012. márc. 10. 23:30

ez a téma engem is érdekel, ha jár még ide hozzá értő :)

én bak vagyok,és az asztcendensem asszem halak. akar valaki elemezni ? :))

párom nyilas.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook