Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bevallom élvezem a láthatatlanságot amit a kövérségem okoz.... fórum

Bevallom élvezem a láthatatlanságot amit a kövérségem okoz.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2023. máj. 11. 15:12

Mikor látom a gusztustalan rengő hájú embereket, elképzelem őket hogy nézhetnének ki háj nélkül. Azt meg nem tudom el se képzelni, hogy abban a zsíros közegben hogy tudják jólérezni magukat. mert bizony vannak ilyenek. És mutogatják magukat a tévében, vonulnak a kifutókon és mutatják, hogy jaj de jól érzik magukat.😀

Ezt már csak azért nem tudom elhinni, mert nekem is van egy kevés feleslegem, és tudom hogy e nélkül sokkal jobban érzetem magam. Ezért is tértem át egészségesebb és mérsékeltebb táplálkozásra.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Főnix3)
2023. máj. 11. 14:57

Igazad van. Köszönöm.

Kiírni jó volt magamból, magyarázkodni meg tényleg nem érdemes.

38. Főnix3 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 14:51

Nem hiszem, hogy magyarázatra szorul ez a vallomás. :)

Engedd el!

2023. máj. 11. 14:50

Ezt csak az nem érti, aki nem tapasztalt hasonlót!

Vagy aki nem is akar megérteni, mert cinkelődni, figurázni sokkal izgalmasabb. Közben a szavak kit is minősítenek? Bizony! Azt, akinek a száján kipotyognak!


Bizony sokszor teher a szépség.Főleg, ha vitted is valamire! :D

Ha szép vagy, irigyek rád! Rád néznek és ítélkeznek, tanulatlan, buta ember lehetsz, aki a külsejével érte el, azt amit. Sokszor a külső miatt nem érdekli az embereket, hogy mi a van a fejedben, a szívedben. Hogy te magad is küzdesz esetleg a démonjaiddal.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 11. 14:42

Mondjuk ez van amikor pont igy volt. Nem nem vagyok celeb. Ezt a gunyolodást sokszor megkaptam, meg biztos mindenkit ismerek stb. kelletem magam.

Na ez sincs most élőben. Igen, mégegyszer írom: átlagosra híztam . Nem kell értned, ha nem akarod.


Semmi ellentmondás nincs az egészben. Ahogy látom sokan értik itt is.


hja, és csak jó kiírni. Mert az egészségem miatt viszont muszj visszafogynom, de avval jön a figyelem. Ami most épp nem hiányzik picit se.

35. b9e097a9f6 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 14:12
Néha van olyan szituáció, amikor jól jönne, de többnyire nem. Én akkor szerettem volna láthatatlan lenni, amikor negatív módon kerültem az emberek figyelmébe. De ez régen volt, még iskolás koromban. Azóta csinosabb és bölcsebb lettem, jobban tudok bánni az emberekkel. Azt viszont megértem, hogy jó, ha békén hagynak. Mindegy, hogy negatív vagy pozitív az a figyelem. Ha számodra kéretlen, zavaró, akkor egy idő után be tud sokallni az ember lánya.
34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 14:05

Cseppet ellentmondásos vagy. Nem szereted a rivaldafényt, de ide kiírod. : -Emberek lássatok csodát, híznom kell, hogy ne keltsek feltűnést!

Most elképzelem, végigmész az utcán és leáll a forgalom, ha nincs rajtad 5 -10 kg. :D

Mert azért mégsem vagy dagadt, mint a mesében olvashattuk. Hozott is ajándékot meg nem is.

Valami celeb vagy, akit a sok kis agyatlan bánul, utánoz?

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Ágica...)
2023. máj. 11. 13:24
Köszönöm ❤
2023. máj. 11. 12:46
Mert vannak, akik csak végletekben tudnak gondolkozni. Abból, hogy híztál, és örülsz neki, hogy nem vagy állandóan a figyelem középpontjában, néhány embernek az jött át, hogy legalább 100 kiló vagy, ezért sokkal feltűnőbb vagy, hiszen nagyobb a felületed :D, és régebben valakik 0-24-ben téged lestek :D Mert lehet értően olvasni, és lehet mindent szó szerint venni, sőt kiforgatni.
31. ágica... (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 12:44

Átérzem a soraidat.

Arra mondjuk azért nem gondoltam, hogy a hízás segítség.:D

A személyiséged szerintem nagyban szerepet játszik, hogy észre vesznek. Vagy tévedek?

Mai világban már egyre nehezebb mondjuk egy sorból kilógó ember élete. Azt gondolom ez is el fog múlni idővel.

Kitartást :)

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Secret8)
2023. máj. 11. 12:31
??? Miért figyelnének állandóan? Felfigyeltek rám könnyen.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Myra)
2023. máj. 11. 12:28

Még sose voltam 85 kiló :) Gratulálok a fogyásodhoz!


Most nem figyelnek rám, és pont ez a jó. De pontosan tudom, hogy ez megváltzoik, ha lefogyok, nem nem viselek kihivó ruhákat, nem teszem veszem magam olyankor se. Sose hordtam kivágott felsőket se.


Ez is nagyon vicces, hogy valakire akire felfigyelnek, holott semmit se tesz, viselkedjen úgy hogy ne, vágja le a fejét? Legyen rondább? Én megtettem, átlagosra híztam, szóval úgy viselkedem, működik :)


Az látszik, hogy sokaknak van egy elképzelése arról mennyire jó lehet a figyelem középpontjában élni. De ezt csak az gondolja, aki nem tapasztalta meg az árnyoldalait. Nem kell kiprovokálni a fogyelmet, és az nem az ember fejében él, hogy lépten nyomon vadidegenek is odajönnek akárhol.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Papája)
2023. máj. 11. 12:20

ismerem a mondást. ezért se értem milyen szőlő savanyú. az hogy hagyjanak békén? az most megvan. az hogy középpontban legyek? az mindig megvolt eleddig.


akkor milyen szőlő savanyú?

27. papája (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 12:07
Ezek szerint nem ismered a mondást. Nézz utána...
26. secret8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 11:08
De ki figyel téged állandóan? És miért?
25. tumbo2 (válaszként erre: 16. - Pteri)
2023. máj. 11. 10:17
én mindig attól féltem,hogy a strandon mindenki azt figyeli,milyen sovány vagyok.a kutya sem volt kíváncsi rám.
24. Myra
2023. máj. 11. 10:08
Ha nem szeretnél középpontban lenni , akkor viselkedj csendesen, visszahúzódóan és nem figyelnek akkor rád. A kövérség az már életmódváltást kíván, de első körben a hormonműködést kell ellenőrizni, 2. sok zöldség , saláták és bogyós gyümölcsök, szénhidrátban pedig édesburgonya, manioka, főző banán, én még eszek zabpelyhet, rizst és kölest. Minden reggel tornával indítani a napot, 20 perc bringázás, aztán fitness labdán gyakorlatok szintén 15-20 perc, végül talajtorna gerincnyújtó gyakorlatokkal. 85 kg voltam, most 48 vagyok, nem éhezek még 85%os csokit is eszek egy két kockát naponta. Süteményeket édesburgonyával vagy gyümölccsel ízesítem, ezeket is napi szintem eszem, zabpehelyből , édesburgonyából és gyümölcsökből, kakaóból készítem. Cukrot már vagy 15 éve nem használok, de édesítőszert sem, mert az gyulladáskeltő, fokozó.
23. libikóka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 09:46

Hát fene tudja,,sosem voltam láthatatlan,,sem 50,,sem 80 kilósan.

Viszont ,,azt a jelenséget amit írsz,,tehát hogy mindenhol veled foglalkoztak,,féltékeny feleségek,,stb,

Ezt inkább (szerintem) a viselkedés váltja ki.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Papája)
2023. máj. 11. 09:31
Mármint melyik szőlő savanyú?
21. papája (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 08:24
Savanyú a szőlő, vagy jó kifogás sosem rossz...
2023. máj. 11. 08:09
Nem vagyok annyira kövér. A többség szerint nem vagyok kövér. egyszerűen átlagosra híztam. Nem vagyok extrém csinos. Átlagos lettem. De nekem ez kövérség.
2023. máj. 11. 08:08
Oh köszönöm! Igen. Bár nekem a munkában szerencsére ez mindig hamar helyrezökken. De hétköznapokban nagyon fárasztó. Azthittem ahogy telnek az évek jobb lesz. De csak ez segittt, hogy meghíztam.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 654268ce3d)
2023. máj. 11. 08:06

Nem udvarlokról beszélek.

Hanem általános figyelemről.


Amiért a sztárok pl napszemüvegeet, meg álruhát húznak.


Nagyon nagyon fárasztó állandóan a figyelem középpontjában lenni.


Ha mindenhol te vagy az első akit megszólitanak, ha bármilyen társaságban ok nélkül féltékenyek rád, mert a férjeik elkezdenek neked udvarolni, holott te észre se veszed őket.


Máskülönben igazad van, változtam, meghíztam, és most láthatatlan vagyok ebben a felszínes világban.


És élvezem nagyon ezt a helyzetet.

2023. máj. 11. 08:05
Engem néha nem is a figyelem zavar, hanem az, hogy néhányan egyszerűen nem tudnak elvonatkoztatni attól, ahogy kinézek. Mérnökként nem képesek komolyan venni, csak azért, mert nem egy 90 kilós, borostás pasi vagyok. De bizonyára kompetensebb lennék a szakmámban, ha farmer-pulcsiban járnék, és legalább 70 kiló lennék. Úgyhogy valamennyire megértem, mire gondolsz.
16. pteri (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 21:48
Soha nem voltam olyan helyzetben, hogy állandóan a figyelem rám irányuljon. Mindig arra vágytam, hogy néha 1-1 ember figyelmét felkeltsem, de ez annyira ritkán történt meg, hogy nem gondoltam fárasztónak.
2023. máj. 10. 21:45
Sajnálom,remélem, sikerül lefogynod! Kitartást!
14. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 21:44

hozzám akkor is odajottek mikor dundi voltam 😂 igaz csak kívülről tűntek vonzónak, nagyon problémások voltak és kihasználtak... lelki szemetes ládának néztek és rosszul bántak velem,mert megtehették!

lefogytam. társra találtam, feleség vagyok és mindent megoldunk... én pedig tartom a súlyom.

nem a többiekben volt a változtatnivaló hanem bennem.


gondolkodj el ezen azért.

13. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 21:32
A kövérség miatt nem leszel láthatatlan, sőt, ha van rajtad legalább +20 kiló, lesznek olyanok, akik amikor rád néznek azt gondolják, hogy de jó, hogy ők nem kövérek.
12. Fisica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 21:26
Hidd el nem vagy láthatatlan. Ugyanúgy megnéznek téged is, csak más a reakció.. ami nem pozitív.
11. timycat (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 21:26

Az okostelefonok, a Facebook, insta, meg a többi okosság abból épült fel, hogy az emberek láthatóak akarnak lenni.


A túlsúllyal pedig hidd el nem lettél láthatatlan, sőt inkább jobban látható.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook