Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németnyelvtanulás nulla szintről, egyedül. De hogyan? fórum

Németnyelvtanulás nulla szintről, egyedül. De hogyan? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 27. 19:16

Szerintem ez az oldal az alapok elsajátításában tud segíteni. Én középfokú nyelvvizsgához keresetem, de oda nem elég... :)


De amúgy azt írják, h munkához szokott működni azt írják.


[link]


Remélem, segít majd! :)

2013. aug. 27. 14:13

gondolom, ez is segíteni fog :)


[link]

5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. aug. 27. 10:12

Nehezen, de segíteni fog a nyelvi környezet. Vedd meg a Pons nyelvtanuló készletet. Könyv + CD, anyanyelvi hanganyaggal.

Aztán nézegesd a nemetoktato.hu oldalt és keress online nyelvtanulós oldalakat. Nézd a tv-t, hallgasd a rádiót, nem baj ha nem érted, egyre többet fogsz megérteni, ha mellette tanulod is, egyszerűen be fog kúszni a fejedbe, nyugi :)


Mellett minél többet járj emberek közé, lehetetlen, hogy ott nem fogod megtanulni, ha nem gubózol be és tényleg tanulsz is.

2013. aug. 27. 10:05
Assimil módszer
3. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. aug. 27. 10:02
Én is német nyelvetrületen élek, de én már beszéltem németül, viszont tanárral csiszoltam a tudásomat. Tudok ajánlani neked egy nagyon jó tanárnőt, aki skype-on keresztül tanít. Ha érdekel, privátban megadom az elérhetőségét.
2013. aug. 27. 08:09

Tanár nélkül sehogy.

Az elejeén mindenképpen kell tanár

2013. aug. 27. 08:08

Sziasztok!

Sosem tanultam németet. Jelenleg német nyelvterületen dolgozom, de magyar kollégával. Pár dolog ragadt már rám, de fél év alatt elenyásző. Próbáltam szavakat tanulni, de semmit sem használok belőlük. Nézegetem a német csatornákat, de azt mondták, úgy nem fogok megtanulni németül. Minél előbb el szeretném sajátítani a nyelvet, hogy elfogadjanak itt kint, de ötletem sincs, hogy hogyan állhatnék neki :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook