Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérügyintézői bérszámfejtő vagy munkaügyi okj-s sulit végeztt valaki mostanában? fórum

Bérügyintézői bérszámfejtő vagy munkaügyi okj-s sulit végeztt valaki mostanában? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 29. 10:52

Sziasztok!

Ha van valaki aki Bérügyintéző tanfolyamot végzett az írjon nekem.

Most kezdek egy ilyen tanfolyamot és lenne pár kérdésem :)


Előre is köszönöm!

Csilla

12. Pandnóra (válaszként erre: 10. - Evapo)
2011. szept. 27. 13:08
Megnéztem a könyvet, amit a tanfin. kaptam az Apáczai Kiadó Kft adta ki 2008-ban, de ez csak az alap mivel sok változás történt azóta, de az alapszámítások példákkal vannak benne, mi inkább az órákon megoldott feladatokat hasznosítottuk.
11. Evapo (válaszként erre: 9. - Sanka02)
2011. szept. 26. 23:27

Kedves Sanka02!

Elküldenéd priviben hol és kik tanítottak?

Köszi: Evapo

10. Evapo (válaszként erre: 8. - Pandnóra)
2011. szept. 26. 23:25

Kedves Pandnóra!

Engem leginkább a bér része érdekelne. Ezekhez keresnék tankönyvet, ami segítene, hogy autodidakta módon elsajátíthassam a bérszámfejtést. Pl. távolléti díj, túlóra számítás. A Tb-t és az adókat ismerem. De kifogna rajtam egy 12/24 órás váltásban dolgozó szabadsága, túlórája. Ezekhez keresnék könyvet.

Köszi

9. Sanka02 (válaszként erre: 8. - Pandnóra)
2011. szept. 25. 06:21
Én is most májusban végeztem. Jó tanárokkal: NAVtól, államkincstártól. Nekem nagyon sokat kellett tanulnom a vizsgákra, teljesen új dolog volt számomra. A tanáraink, akit naagyon érdekelt munkalehetőség segítettek, előre szóltak kb mikor lesz meghirdetve az állás, milyen lesz a felvételi.
8. Pandnóra (válaszként erre: 7. - Evapo)
2011. szept. 24. 23:06
Tb.-bérügyit végeztem tavaly. A bérszámfejtés az ami a neve, ehhez törvényeket, szabályokat kell megtanulni. Jó tankönyvek vannak példákkal, nekem érdekes volt. Adóügyi ismeretek, pénzügyiismeretek és a Tb. elég nagy terjedelmű téma. Én jó tanfolyamot fogtam ki, nagyon super oktatókkal.
2011. szept. 23. 10:51
Én is kíváncsi vagyok, hogy miről szól egy bérszámfejtői tanfolyam. Személyügyisen jártam már régebben. Tulajdonképpen a konkrét számításokat szeretném megtudni, hogyan kell kiszámolni. Vannak a tanfolyamon számolások? Vannak jó tankönyvek a témában?
2011. szept. 2. 20:47

eb, tb, cst, szt

ilyenek

2011. szept. 2. 20:47
kezdetnek fogj neki a munka törvénykönyvének és esetleg a kjt-nek :D
2011. szept. 2. 20:46
néhány tv-t kell megtanulni
2011. szept. 2. 20:46
nem nehéz és nem is lehet vele elhelyezkedni
2011. szept. 2. 09:40
Arra lennék kíváncsi mennyire nehéz mit kellett tanulni,és el lehet vele helyezkedni?
2011. szept. 2. 09:39
Bérügyintézői bérszámfejtő vagy munkaügyi okj-s sulit végeztt valaki mostanában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook