Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
11083. tien (válaszként erre: 11077. - Satobbi)
2022. febr. 5. 22:05

Így születtem ,túlféltő vagyok.


Nincs emberekkel kontaktunk,csak nagyon-nagyon ritkán.

Bár tökmindegy egy alkalommal is elkaphatjuk.

11082. tien (válaszként erre: 11080. - Channa*)
2022. febr. 5. 22:01

Foniátria?


Szeretem a rekedtes hangom ;)Szekszis :DD

11081. satobbi (válaszként erre: 11072. - Margarita Citokina)
2022. febr. 5. 21:59
Azt olvastam, hogy a spanyoloknál már tetőzött a 6. hullám. Nálunk még nem mondták, hogy lesz, de ezek után, ki tudja.
11080. Channa* (válaszként erre: 11079. - Globus)
2022. febr. 5. 21:58
Kissé fura, de én a hangszalag bénulásomra kaptam, amit ugye nehezen tudna meggyógyítani...
11079. globus (válaszként erre: 11075. - Channa*)
2022. febr. 5. 21:45
Barátnőm tüdő szarkoidózisra szedte másfél évig, fokozatosan emelték es csökkentették a dózist. Kellett hozzá vízhajtó, és folyamatos vércukor ellenőrzés. Ő meggyógyult, mondjuk a betegsége alapvetően is jó prognózisú volt.
11078. satobbi (válaszként erre: 11076. - Tien)
2022. febr. 5. 21:43

Az osztrákok talán következetesebbek, de várjuk meg a márciust, ki tudja mi jön addig.

Nálunk is május lett a februárból.

11077. satobbi (válaszként erre: 11076. - Tien)
2022. febr. 5. 21:40

Nem szabad félni, az nem segít. Vigyázni kell, amennyire lehet, szerintem a maszk is egy védekezési lehetőség, nem gondolom, hogy semmit nem ér.

Akkor van gond, ha valami más okból szorulna az ember orvosi, kórházi ellátásra. De ne legyen ilyen.

11076. tien (válaszként erre: 11070. - Satobbi)
2022. febr. 5. 21:21

2024?Te jó ég😯


Két éve remegek a szeretteimért ,vegyesen oltott ,oltatlan.

Nem bír ki az idegrendszerem még két évet.

Elég volt!!

11075. Channa* (válaszként erre: 11073. - Margarita Citokina)
2022. febr. 5. 21:15

A szteroidhoz én is hozzád hasonlóan állok.


Kellett szednem, de soha többet nem akarom.

1 hónap alatt 11 kg hízás, ami főleg az arcomon volt szembetűnő. A többi mellékhatás sem volt elhanyagolható...


Ráadásul, nem is segített a problémámon...

11074. Channa* (válaszként erre: 11071. - Satobbi)
2022. febr. 5. 21:12

Hát nem tudom. Nekem is volt ciszta a petefészkemben, de a dokim nem mondta, hogy PCOS, hanem elküldött vérvételre hormonsort nézni és az igazolta, hogy nincs ilyen bajom. El is tűnt a cisztám, de innentől 3 havonta kellett nődokihoz járnom.


Én még sosem láttam olyan PCOS-t, de biztos van ilyen is, akinek nincs más tünete, csak véletlenül találnak egy cisztát. Jellemzően férfias kinézetűek, szőrösödnek, férfiasan kopaszodnak és a hízásuk is férfias, még az arcuk is olyan markáns lesz, mint egy férfinak.


Persze, elhiszem, hogy valaki így megállapítja, és simán elhiszem, hogy az oltás hormonális problémát okozott, csak kételkedek az olyan diagnózisokban, amik nem körültekintőek.


A legegyszerűbb rávágni valamit, felírni a fogamzásgátlót és le van tudva. És ki tudja, hogy majd a fogamzásgátló mit okoz? Libidócsökkenés? Talán ennyivel megússza...

11073. Margarita Citokina (válaszként erre: 11066. - Timycat)
2022. febr. 5. 21:04
Ez nagyon-nagyon Szomorú, amit írsz. Nem tudom, a helyedben mit vállalnék, egyelőre nekem a szteroid ugyanaz, mint az oltás ellenesekneknek a vakcina. Tudom, hogy vannak jó hatásai, de a legvégsőig megtagadnám. Persze ha neked segíthet, ne tedd ezt. Mielőbbi gyógyulást kívánok.
11072. Margarita Citokina (válaszként erre: 11070. - Satobbi)
2022. febr. 5. 20:57

Véletlenül jött szembe velem ez a cikk, ha nem tévednek a brit tudósok, nem lesz olyan hamar vége. Reménykedjünk, hogy tévednek.

[link]

11071. satobbi (válaszként erre: 11067. - Channa*)
2022. febr. 5. 20:55

Nem feltétlenül szükséges a laborvizsgálat, ezt a nőgyógyászatközpont honlapjáról idézem:


A PCOS diagnosztizálására többfajta módszer is létezik. A jelenleg leggyakrabban hazánkban is alkalmazott diagnosztikai hátterét az un. Rotterdami kritériumok adják. A diagnózis akkor állapítható meg, ha két tünet jelen van a következő háromból:


- a peteérés és tüszőrepedés időleges elmaradása, vagy végleges megszűnése,

- ultrahanggal igazolt PCO

- androgén (férfihormon) túlsúly klinikai és/vagy laboratóriumi jelei

11070. satobbi (válaszként erre: 11069. - Tien)
2022. febr. 5. 20:42

Sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon sok ilyen ember van. Nem gondolkodnak, nincs együttérzés, ez a mostani helyzet látleletet ad erről is.

Reméljük, hogy hamarosan lecseng ez a járványosdi, de ki tudja. Az osztrákok 2024. tavaszáig(?) rendelték el a kötelező oltást (ezt nem is értem, addig még bármennyit előírhatnak?)

11069. tien (válaszként erre: 11058. - Timycat)
2022. febr. 5. 20:30

Szörnyen sajnálom ,hogy ezt kell átélned.


Szívből kívánom ,hogy mihamarabb újra a régi ,egészséges Timycat legyél.


(Nem vagyok beoltva ,oltásellenes sem vagyok :így alakult ,kivártunk)Soha nem örömködnék más baján se pro se kontra,felfoghatatlan milyen emberek vannak;(

11068. timycat (válaszként erre: 11064. - 0fcea57c75)
2022. febr. 5. 20:29

Nézz utána! Diétával és mozgással nagyon jól meg lehet állítani és szinten lehet tartani.


Ilyet nem javasoltak?


Persze szedd a bogyót amit felírtak, de segítsd a szervezetedet alternatív módszerrel is.


Ezzel kínlódok én is, a nyugati, gyógyszeralapú, sokszor csak a tünetet kezelő orvoslást próbálom összehozni az alternatívval. Sajnos segítség ebben sem sok akad.

11067. Channa* (válaszként erre: 11065. - 0fcea57c75)
2022. febr. 5. 20:28

Kár, hogy ennek diagnosztizálásához illik hormonszinteket is vizsgálni, amihez vérvétel szükséges.


Természetesen, elhiszem, hogy vannak olyan orvosok, akik elég ügyesek ahhoz, hogy enélkül is megy nekik;)


Az én volt ho-om is ránézésre azt mondta, hogy nem aktív az autoimmun pm. betegségem.

Én megdicsértem, hogy mennyire ügyes, mert a többi orvosnak ehhez vérvételi lelet szükséges....

11066. timycat (válaszként erre: 11063. - Satobbi)
2022. febr. 5. 20:26

Gyógyszerkísérlet folyik rajtam. Adnak ezt-azt, ha nem segít akkor vaaanmááásik. Sajnos. Most eljutottunk az immunszupresszánsig. Bár idézem "definitiv diagnózis egyelőre nem adható".


Fájdalomcsillapítók közül amit adtak egyik sem ért semmit, vagyis de, volt ami szétcseszte a gyomromat, mindjárt ledobtam 5-6-7 kg-t, 1-2 hónap alatt és 54 kg-ról indultam.

A felajánlott szteroidot egyelőre visszautasítottam. Jobban félek a mellékhatásoktól mint a fájdalomtól 😔 De nyilván ha nem lesz meg a hiba oka és elkezdenek deformálódni az ízületeim akkor bele kell mennem a szteroidba is.

11065. 0fcea57c75 (válaszként erre: 11062. - Channa*)
2022. febr. 5. 20:22
Minden alkalommal alaposan megvizsgált. Hüvelyi ultrahang mutatta ki. Egészen addig semmilyen probléma nem volt ott.
11064. 0fcea57c75 (válaszként erre: 11063. - Satobbi)
2022. febr. 5. 20:21
Fogamzásgátlót írtak fel.
11063. satobbi (válaszként erre: 11058. - Timycat)
2022. febr. 5. 20:19
Nagyon sajnálom, remélem valahogy javul majd az állapotod, semmilyen gyógyírt nem adtak, nem javasoltak?
11062. Channa* (válaszként erre: 11055. - 0fcea57c75)
2022. febr. 5. 20:16

Nem tudom, hogy van e köze a PCOS-hoz az oltásnak vagy a kovidnak.


Egyébként is sok nőnek van ilyenje.


Miből állapította meg a nőgyógyászod? Milyen vizsgálatok alapján?

Minden alkalommal vizsgáltak így?


Van akinek egyáltalán nincs tünete, és van akinek látványos tünetei vannak és még vizsgálat sem kell hozzá.


Neked milyen tüneteid voltak, hogy erre gondoltak?

11061. satobbi (válaszként erre: 11057. - Timycat)
2022. febr. 5. 20:13

Igen tapasztaltam, egy ideje olvasgatom a fórumot. De látom, itt is változik a hozzáállás.

Annak idején, amikor egy másik betegséggel riogatták a népet (az tényleg az volt), és beoltattam magam, nálam is jelentkezett szövődmény. Akkor is tagadták az orvosok, hogy az oltástól lenne, pedig egyértelmű volt az összefüggés. Szerencsére nem volt nagyon súlyos. Ismerek olyat, aki lebénult. De a mostani oltásoknál is hallottam hasonló esetekről.

Tény, hogy van esély arra, hogy halált okozhat ez a kór, és egyéb súlyos következményeket. De ez nem adhat okot arra, hogy ilyen elvakultak legyenek az emberek az oltások okozta következményekkel szemben, és még támadják is ezeket a szerencsétlen embereket.

11060. Channa* (válaszként erre: 11054. - Satobbi)
2022. febr. 5. 20:13

Régebben írtunk erről.

Nekem itt már szóltak, hogy ne írjam le, mert senkit nem érdekel, hogy mi történt velem, családommal és ismerőseimmel.


Nem mintha érdekelne a véleményük:DDDD

11059. timycat (válaszként erre: 11055. - 0fcea57c75)
2022. febr. 5. 20:13

Ezt már más is írta, csak a 3. oltás után.


Sajnálom 😔


Van PCOS ismerős, diéta és mozgás, más nincs rá. Figyelj oda nagyon, mert ez az IR előszobája.

11058. timycat (válaszként erre: 11056. - Satobbi)
2022. febr. 5. 20:10

Én voltam covidos oltás előtt. Nekem 4 nap szaglásvesztés volt és az ízlelésem nem volt az igazi, plusz 1 délután le kellett feküdnöm. Szóval az egész 4 nap alatt átment rajtam.


A betegség után 5 hónapra oltattam magam, mert jövős-menősek vagyunk és lejárat közeli lett a gyógyultsági kártyám. Szóval kellett az a qrva kártya, hogy gond nélkül utazgassunk, fesztiválozzunk stb.

De nagyon nem érte meg... Már az első oltás után elkezdett fájni a csípőm, persze én nem hoztam összefüggésbe, aztán a 2. oltás betette a kaput, onnantól elindult a "lavina". Szeptember óta pedig max dolgozni mozdulok ki a házból, úgy fáj mindenem. Dolgozni is csak azért, mert megbolondulnék már itthon home officeban, így január 1-től újra bejárok. Szerencsére nem fizikai munkám van, azt már kb fél éve nem tudnám ellátni.

11057. timycat (válaszként erre: 11054. - Satobbi)
2022. febr. 5. 20:01

Sokan azért nem írnak a mellékhatásokról, mert "betörik a fejüket".


Ahogy nekem is, mikor hosszú hetek, hónapok kínlódása, és több orvos egyértelmű kijelentése után leírtam, hogy bizony én az oltás miatt szenvedek.


Már írtam, de újra leírom. Az oltásellenesek bezzegelnek és kiröhögnek, az oltásnácik meg simán lehazugoznak, meg különböző pszichés problémáimnak (amik egyébként nincsenek) tudják be a bajomat.

Ezt tapasztaltam az orvosok körében is, de érdekes az ő hozzáállásuk megváltozott az elmúlt 1-2 hónapban, gondolom miután többen megjelentünk náluk, hogy hirtelen a semmiből a vakcina óta ilyen-olyan bajunk van. Én szeptemberben mentem először orvoshoz az akkor már hónapok óta egyre erősödő ízületi fájdalmaimmal, de azóta sincs diagnózisom.

11056. satobbi (válaszként erre: 11049. - Timycat)
2022. febr. 5. 19:58

Aki a környezetemben átesett a fertőzésen, annak másodszor enyhébb volt a betegség lefolyása, pedig már a 270 nap is letelt (amit a 3 vakcina után garantálnak), a többiek meg nem kapták meg 2x, pedig náluk még több idő eltelt.

Egyébként egyikőjüknek sem volt súlyos a betegsége, pedig nem fiatalok.

11055. 0fcea57c75 (válaszként erre: 11052. - Channa*)
2022. febr. 5. 19:54
PCOS alakult ki közvetlenül a második adag után. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, előtte semmi problémám nem volt.
11054. satobbi (válaszként erre: 11050. - 0fcea57c75)
2022. febr. 5. 19:50

Esetleg megírnád, hogy mit? A fórumnak úgy van értelme, ha minél több információt megosztunk egymással.


Én hiányoltam a fórumról pl., hogy nagyon kevesen írtak a tünetekről, ill. a mellékhatásokról (nem 1-2 embernek, hanem százaknak kellett volna erről írni.)

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook