Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
11113. plavalaguna (válaszként erre: 11107. - Tien)
2022. febr. 7. 13:03

Nem nyilatkoztatok ki. Es nem beszelek magas lorol.


Csak nrm kerek elnezest hogy se en se a kornyezetunk nem hal meg.


Sot van kozvetlen ismerosom akinek 2 napos magas laza lett oltasi reakciokent. Illetve nekem is megmaradt egy nyirokmirigy lathatora. Viszont azota csak varom hogy ugy fut at mint oltas elott ez a franc de nem. Es ezt tapasztalom a kozvetlen kornyezetemben is. Hogy oltas elott meg utan magyon mas a lefolyas. Plusz elejetol azt mondom, ha a 2 het kohogesbol csinal 2 nap orrfolyast, hat en elegedett leszek. Ez lett, orulok.


En nem verem s mellkasom hogy egeszsegeskent bubtetnek, jajj mi lesz 10 ev mulva. Nem ez az elso uj oltas amit felnottkent beadatok. Nem hisuem hogy mindmeghalok. A covidtol se gondoltam hogy meghalok, attol feltem hohy mast olok meg mertegfertozom ugy hogy nem veszem eszre.

Most van oltas, csomo mindent tudunk, mar attol se felek megfertozok masokat. Mindenki vedekezik ahogy gondolja.


De az hogy folyamatosan zaklatjak a lanyom, mert az elso fertozottkor kiderult o mehet suliba ugyanugy. Vagy hogy hogy mereszelek szsllasokst foglalni es utazni. Vsgy hogy kinyirom a fiam hogy oltottan sportol... ez kezd eleg lenni.


Es igen, ha a masik velemeny szabad es oszthato, akkor az enyem is csak egy velememy. Raadasul elo bizonyitek vsgyunk a mostani hullamban hogy mukodik az oltas.


Ugyhogy ha odzthatjstok azt hogy szerontetek szar az olzas hukye a tudomany, akkor en miert ne mondhatnam el, hogy de jo az oltas, es kosz tudomany?


En nem veszem el senki elol az orvosi ellatast. Kb vertadni megyek neha ennyi.


Ugyhogy nem kerek senkit hogy oltasson, vagy higgye el amit mondok. Ez az en vilagom, es mukodik.

11112. tien (válaszként erre: 11110. - Viva70)
2022. febr. 7. 12:49
Aggódom én is érte .
11111. tien (válaszként erre: 11109. - Tien)
2022. febr. 7. 12:48

Még hozzátenném ,hogy mint oltatlan én sem vagyok abban biztos ,hogy jól döntöttem e?

Nem vagyok orvos sem virológus.

Itt csak az idő dönti el ,hogy mi volt a helyes döntés.

11110. viva70 (válaszként erre: 11105. - Timycat)
2022. febr. 7. 12:47
Jesszus, mi történt? Rosszabbodott az állapotod?:((
11109. tien (válaszként erre: 11108. - Channa*)
2022. febr. 7. 12:38

A véleményed tiszteletben tartom.

Veled is volt csörtém ,amit meg tudtunk beszélni.

Viszont soha nem volt a mondandódnak gúnyos felhangja.

Sőt még tapasztalataidat is megosztottad ,mikor a húgom kifeküdt a 180 vérnyomástól.(oltott ,postcovid)

11108. Channa* (válaszként erre: 11107. - Tien)
2022. febr. 7. 12:29

Szerintem nem beszél magas lóról, csak egyszerűen nem tapasztalt még olyat, amit mások igen.


Én becsülöm benne a megingathatatlan véleményét.


Jellemzően nekem is ilyenem van, de vannak esetek, amikor ha nem is változik a véleményem, de már nem vagyok abban biztos, hogy jól gondolom...


Most az oltás pont egy élő példa.

Személyesen nem ismerek senkit, akinek baja lenne az oltástól.

Remélem ez így is marad!!!


De, ami Timyvel történt, elbizonytalanított, annak ellenére, hogy én is sokat gondolkodok azon, hogy mitől alakulhatott ki nála, hogy "mentsem?" az oltást....


Sajnos, sok-sok cikk jelenik meg, ami miatt a bizonytalanságom egyre jobban elhatalmasodik rajtam/bennem, és egyre jobban már csak is a szerencsében bízok, azaz abban, hogy lesz olyan szerencséje az oltottaknak, hogy nem ez fogja a vesztüket okozni, és abban is reménykedek, hogy azoknak is szerencséjük lesz, akik elkapták a vírust, de ott van ugyan az a szervezetükben, ami az oltással is bekerült, és egyiknek sem okoz semmi negatívat.


És drukkolok az oltatlan és még vírust el nem kapónak, hogy teljesen kimaradnak ebből az egészből.


Mindenkinek van egy stílusa, amit nem fogunk tudni levetkőzni. Amellett, hogy elfogadjuk egymás ellentétes döntését, meg kell tanulni olvasni a másikat és nem rámutatni azonnal, hogy te egy gonosz és rosszindulatú perszóna vagy...;

11107. tien (válaszként erre: 11104. - Plavalaguna)
2022. febr. 7. 12:15

Félreérted.

A családom oltott.(a férjem +én nem )

Semmi gond azzal ,hogy hoznak egy döntést az emberek.

Valaki oltakozik ,sokan nem.

Én ezt elfogadom.


Azt nem fogadom el ,hogy te a mindentudás őrzője a tévedhetetlen,kinyilatkoztatsz ,magas lóról beszélsz szinte mindenkivel akiknek kicsit is más a véleménye.

11106. ,zumba
2022. febr. 7. 12:10
Így van:aki oltott az is tojik rá, és az oltatlanok is.Ma elhangzott: nem jó ötlet az oltás kötelezővé tétele... Fogadjuk el, más döntéseket hozunk, hogy ez jó vagy nem, később kiderül.
11105. timycat (válaszként erre: 11104. - Plavalaguna)
2022. febr. 7. 12:03

"szóval kedveseim, fogadjátok el, hogy van aki beoltatta magát, aztán tojik az egészre."


Én is tojni szeretnék az egészre, csak ez nem döntés kérdése.


Bízva a tudományban és az orvosokban beoltattam magam, a gyerekem is, a férjem 3szor is oltott. De soha többet. Azt mondták biztonságos...a fact. Mikor baj lett a tudomány csak széttárta a karját, hogy fogalma sincs, meg ez még új, hát ők honnan tudják. Gyakorlatilag tudomány oldalról is én vagyok a h.lye, hogy mit képzeltem én, hogy tudják hogy mit csinálnak.

Gyakorlatilag rokkant lettem, napok óta járni se tudok. De igazad van, le kell tojni.

11104. plavalaguna (válaszként erre: 11103. - Eerika75)
2022. febr. 7. 11:55

ne izguljatok, már a halálomon vagyok a családdal meg a barátokkal. nem rontjuk sokáig a levegőt, elvisz minket a csunya csunya oltás.


azért érdekes, hgy fogadjuk el mások véleményét, meg fogjon össze oltott oltatlan. de ugye ki oltott az hülye, meg ha a ygerkeit isoltja, nem szülő. meg megfélelmlités, de miért nem fél, hogy jajjmilesz 10 év múlva...


szóval kedveseim, fogadjátok el, hogy van aki beoltatta magát, aztán tojik az egészre.


így is lehet :)

11103. Eerika75 (válaszként erre: 11102. - Plavalaguna)
2022. febr. 7. 10:39
Kár, hogy nem lehet dislike-ot nyomni.
11102. plavalaguna (válaszként erre: 11099. - Tien)
2022. febr. 7. 10:26

Hat epp igazat adok nektek :))


Hogy semmi se jo...

11101. viva70 (válaszként erre: 11099. - Tien)
2022. febr. 6. 20:06
Már én is kezdem ezt hinni. Nálam is kezd betelleni a pohár ettől a nagy oltás fanatikus szövegtől! Miért nem lehet elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák, és igenis okozhat problémákat az oltás! Aki úgy gondolja vegye fel a sokadik oltását is, de ne akarja már rátukmálni a saját meggyőződését senkire. Sem megmagyarázni, hogy márpedig az jó.😡
11100. satobbi (válaszként erre: 11097. - Margarita Citokina)
2022. febr. 6. 19:50
Utánanéztem a cikknek. Az 5. hullám az még tavaly nyáron tetőzött a spanyoloknál, úgyhogy lehet, hogy a 6. alatt ezt a múlt őszi időszakot értették.
11099. tien (válaszként erre: 11098. - Plavalaguna)
2022. febr. 6. 19:10
Mondd,neked ezért fizetnek ?
11098. plavalaguna (válaszként erre: 11096. - Timycat)
2022. febr. 6. 17:48

Jajj, hat meg ne haragudj mar hogy a matek nem hit alapon mukodik.


Trendhivo, ez jo.


Ok, hagyjuk az egeszet. Nem akarok en itt senkit megingatni a hiteben.



Legyen. Az oltas semmit se er, mindmeghalunk, gonosz nenik bacsik az orvosok es a kutatok. Mind. Sose memjetek korhazba, mert az elet fekete feher. Csunya csunya nepirto tudomany... (facepalm)

11097. Margarita Citokina (válaszként erre: 11081. - Satobbi)
2022. febr. 6. 17:24

Ha Merkely professzor előkerül (most őt is elbújtatták valahova) és megmondja hogy nem lesz 6. hullám, akkor BIZTOS lesz😁

Egyelőre úgy néz ki, hogy Európa nagy részén tesznek a hullámokra, nyitnak, és szabadjára engedik a népeket.

11096. timycat (válaszként erre: 11094. - Plavalaguna)
2022. febr. 6. 10:54

Nem követed a sok okost? 2 havonta felére csökken az antitest szám. Ezért kell rommá oltani a népet.


Szép biztos ez a trend figyelés, meg jól ki is lehet magyarázni vele bármit, de a beteg az egyén és egyedi. Ha pedig a beteg nem illik bele a trendbe akkor dögöljön meg, lehetőleg otthon csendben, ne fárassza már a doktort, így járt. Tudom, tapasztalom.


Azért ez a pár trend-hívő biztos ki lenne akadva azon ha jó pénzért a varrónő nem rá varrná az esküvői ruháját/öltönyét hanem egy trendre, sacc/kbra, ha nem jó rád magadra vess, vagy ha én úgy dolgoznék, hogy kb mi szokott lenni a trend, aztán az ügyfél picit földön futó lesz én meg felteszem a mancsom, hogy ja kérem lett volna minden trend szerint, mindjárt nem lett volna baj.


És ezek csak anyagi javak, az egészség sokkal többet ér. Bár kinek mi az egészség, az egészségügy elég alacsonyra teszi azt a lécet. Ja tudom, a nagyszámú minta szerinti trend.

11095. ,zumba
2022. febr. 6. 09:40
Tenisz, hamisított pcr teszt igazolások.....
11094. plavalaguna (válaszként erre: 11091. - Timycat)
2022. febr. 6. 06:56

A 90 % az tobbtizezres ellenorzott mintak akapjan latszik. Es nem egyes embereknel.


A 2 honap az mi??? Nincs 2 honap


Van akinek egyaltalan nem lesz aztiteste, van akinek egy ev utan is van. De megintcsak nagyszamu mintan latszik a trend.


Ez megint egy felrecsuszas, hogy egyenre szeretne ertelmezni sok ember a trendeket. Egyenre nem tudjuk sajnos biztosan. De trendre igen. Ebben nincs semmilyen ellentmondas

11093. Channa* (válaszként erre: 11089. - Tien)
2022. febr. 6. 00:41
:DDDDD
11092. Channa* (válaszként erre: 11088. - Tien)
2022. febr. 6. 00:41
Az enyém tetszik sokaknak;)
11091. timycat (válaszként erre: 11090. - Plavalaguna)
2022. febr. 5. 23:01

Persze határozott álláspontja van a tudománynak csak ha lerakom az ellenanyagszint eredményeimet (tudom te T sejtről írtál) az immunológus elé, akkor exkuzálja magát mert fogalmuk sincs még, hogy azt hogy kell értelmezni és mi miért van.


De a 90%-ban, meg a 2 havonta felére csökkenésben biztosak... hát hogyne.

11090. plavalaguna (válaszként erre: 11085. - Liliom10)
2022. febr. 5. 22:55

A sportolok akik megfertozodtek, a tobbseguknek tunetei is voltsk, mar 4 het utan nem volt semmi antitestjuk.


Kesobb neztek a t sejtes immunitast, es sokaknak az se alakult ki termeszetes atesessel.


Osszemossa a kozbeszed a sulyos atesest, a sima enyhe fertozodessel.

Csak a sulyos ad t sejtest szinte biztosan, mar ha tuleled.


Evvel ellentetben a 3 oltasos sor 90% ban ad minimum t sejtes immunitast is.


Az ordog megint a reszletekbem rejlik, minz mindig ;)

11089. tien (válaszként erre: 11087. - Channa*)
2022. febr. 5. 22:53
Szerencsére megmaradtál ,sokunk örömére;)
11088. tien (válaszként erre: 11087. - Channa*)
2022. febr. 5. 22:52

Bizony ,a műtét után lebénult a hangszálam.

Kétszer vágtak 1,egyik lebeny 2,másik lebeny .


Ami megmaradt a fátyolos hangom ,sokaknak tetszik ;)

11087. Channa* (válaszként erre: 11086. - Tien)
2022. febr. 5. 22:47

Neked is?


Nekem a sebész írta fel, amikor műtét után kiderült, hogy nem tudok beszélni és nem kapok levegőt.

Azt mondták, hogy csak ödémás lett a torkom. A gégész pedig gégemetszést akart és beültetni olyan izét a nyakamba.

11086. tien (válaszként erre: 11084. - Channa*)
2022. febr. 5. 22:27

Ugye?:D


Nem kaptam szteroidot .

11085. liliom10 (válaszként erre: 11058. - Timycat)
2022. febr. 5. 22:26

Ma hallgattam meg ezt a videót. kb. 2 perc után beszél arról, hogy a kutatások kimutatták, hogy a természetes immunitás 6X erősebb, mint a vakcina !!!

[link]


Ma hallottam a TV-ben,Szlávik dr. szerint az oltás sokkal erősebb... persze..

Ha ezek kipróbált szuper oltások lennének, Neked

akkor sem kellett volna oltatni, mivel átestél a betegségen. De akkoriban még nem volt ennyi információ, tanulmány. :(

Ahányszor olvaslak, minimum annyiszor mielőbbi gyógyulást kívánok, akkor is, ha nem mindig írom !!!

11084. Channa* (válaszként erre: 11082. - Tien)
2022. febr. 5. 22:23

Igen, ott tettek rendbe, de nem ők írták a szteroidot.


Igen, olyanom van:DDDD

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook