Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Benőtt köröm lézeres kezelése után mi a teendő a sebbel? fórum

Benőtt köröm lézeres kezelése után mi a teendő a sebbel? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 18. 20:44
Szóval nem tudom hogy is kezeljem,ti is más útmutatást kaptatok...Egyenlőre maradok annál amit a doki mondott pénteken még megyek vissza,majd rákérdezek.
2012. júl. 18. 20:22
Nagyon szépen begyógyult egyébként, kb egy 3 mm-es kis vékony hegecske látható. Sok műlik a dokin is, meg azon is hogy hogy ápolod utána. Vízben biztos nem áztatnám...semmilyen műtött sebet nem szabad vízben áztatni...
2012. júl. 18. 20:20
Nekem már vagy 10 éve volt egy ilyen műtétem, de emlékeim szerint a műtét utáni 3 napig nem érhette víz a kötést, majd visszamentem kötözésre és onnantól 1 hétig fertőtlenítős vízbe áztattam a lábam plusz kentem is és kötöztem.
2012. júl. 18. 20:19
Nekem is volt ilyen lézeres műtétem, víz nem érhette és Betadine krémmel kentem. Csúnya, ahogy a krém rászárad, de legalább teljesen bevonja a seb felületét.
2012. júl. 18. 20:15
Sziasztok!Tegnap volt a lábujjkörmömön lézeres kezelés.A doki azt mondta hogy a sebet addig nem érheti víz amíg váladékozik.Viszont a neten azt olvastam hogy ki kell áztatni naponta kétszer.Plusz nekem betadinos krémmel kell bekenni és rá a kötés,de azt olvastam hogy nem kell rá krém csak oldat.Akinek van ilyen tapasztalata légyszi segítsen!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook