Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem egy nős férfiba én a férjes asszony... fórum

Beleszerettem egy nős férfiba én a férjes asszony... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
227. 34c48a3825 (válaszként erre: 222. - Megi04)
2012. nov. 30. 12:09
Az nem baj, amíg szerelmes. De a szerelem a házassághoz lófütty, édeskevés. Ennyit azért minimum tudni illene házasságkötés ELŐTT, hogy aztán ne legyen válás, vita, gyerektartás, én gyerekem, te gyereked, második férj, harmadik feleség, isten tudja, mi...
226. Mazsinka (válaszként erre: 217. - Hope&love)
2012. nov. 30. 12:09

Akkor szerintem állítsd kész tények elé, mondd el neki, hogy ha ő nem hajlandó téged boldoggá tenni, akkor örömmel megteszi más.


Mondd el neki, hogy el fogod hagyni, ha nem változtat. Ez legyen az utolsó esélye, de akkor te is vedd komolyan mégegyszer, utoljára. Ha belemegy, akkor maradj vele, és felejtsd el a másikat, próbálj kitartani a férjed mellett a gyerekekért, és azért, mert egy pár vagytok, ennyivel tartozol a házasságotoknak, így még bármi lehet belőletek.


Ha nem akar dűlőre jutni, akkor hagyd el.

225. 34c48a3825 (válaszként erre: 220. - Hope&love)
2012. nov. 30. 12:08
Helyesbítelek: egy LELKIISMERETLEN férfi sétál ki a családja, az önként s örömmel vállalt gyerekei életéből.
224. csgybzs (válaszként erre: 217. - Hope&love)
2012. nov. 30. 12:08
Akkor mi a kérdés? Nem arról van szó, hogy beleszerettél valaki másba, hanem arról, hogy a férjed nem szeret.
223. megi04 (válaszként erre: 221. - 34c48a3825)
2012. nov. 30. 12:07

Én sem VETTEM a gyereket hallod-e? Én szültem!:DDD

Kabátot,könyvet nem tudok szűlni!:D

222. megi04 (válaszként erre: 219. - 34c48a3825)
2012. nov. 30. 12:07
Ez így van szerintem is! Csakhogy nem gondolkodik sok ember ésszel,amikor szerelmes..:(( Én sem tettem:(( Utána meg eső után köpönyeg...:(
221. 34c48a3825 (válaszként erre: 215. - Megi04)
2012. nov. 30. 12:06

Én nem magamnak szültem gyerekeket.


MI azért alapítottunk családot, mert MI gyerekeket akartunk KÖZÖSEN nevelni, számunkra fontos elvek mentén.


Magamnak kabátot veszek és könyveket, nem gyereket.

220. hope&love (válaszként erre: 216. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 12:06
van olyan barátnőm akire két kis gyerekkel a férje egyik reggel úgy csukta rá a lakás ajtót ,hogy többet nem jön haza....egy férfi bármikor kisétálhat,bármikor új életett kezdhet de egy nő nemlesz "hétvégi anyuka"csak a gyerekekkel léphet tovább
219. 34c48a3825 (válaszként erre: 211. - Megi04)
2012. nov. 30. 12:04

Mi nagyon nem egy gyékényen árulunk...


Nem beszéltem egyetlen percig sem elromlott, tönkrement kapcsolatokról, sem arról, hogy áldozatokat kellene hozni s azt nevezzük házasságnak.


Én arról beszélek, hogy a házasság két felnőtt, megfelelő önismerettel rendelkező ember kapcsolata, amit akkor kötnek, amikor megfelelően megismerték egymást, tudják, hogy a másik az az ember, akit szeretni és tisztelni tudnak, aki a barátjuk ÉS aki tudja számukra biztosítani mindazt, ami egy életre szükséges.

Majd MINDKETTEN, folyamatosan tesznek azért a kapcsolatért.


Itt a határ. Hogy akkor házasodom, amikor mindezt felfogtam s mindez együtt van. Nem akkor, amikor jajdeszeretembéluskát...

218. hope&love (válaszként erre: 215. - Megi04)
2012. nov. 30. 12:02
egy nő mindig magának szül!ezt én is így gondolom!
217. hope&love (válaszként erre: 214. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 12:01
azt mondta hogy nem szeret...meg hogy a szerelem elmúlik...
216. Mazsinka (válaszként erre: 215. - Megi04)
2012. nov. 30. 12:01
Az ő gyereki is, pont annyi joga van hozzájuk, mint az anyának. Nem NEKI szülte őket, de nem is a saját örömére. A gyerek közös.
215. megi04 (válaszként erre: 209. - Csgybzs)
2012. nov. 30. 11:59

Ez így igaz! MAGADÉRT válj el,ahogyan a gyereket sem NEKI szülted,hanem magadnak,a te örömödre.:))

Sosem értettem,igazán mit jelent,hogy:NEKI szülni gyereket..? Én mindig magamnak szültem.Ő is szereti persze,imádja őket,de nem NEKI szültem őket!:))

214. Mazsinka (válaszként erre: 213. - Hope&love)
2012. nov. 30. 11:59
Kérdezted tőle, hogy szeret-e még téged?
213. hope&love (válaszként erre: 209. - Csgybzs)
2012. nov. 30. 11:57
nagyon sokszor leültem vele beszélni .De Ő mindig azt mondta majd lesz valahogy ,majd megoldódik,majd elmegy orvoshoz...és hogy Őt hagyjam ezzel mert nem szeret erről beszélni,neki ez így jó....NEKI
212. Mazsinka (válaszként erre: 206. - Hope&love)
2012. nov. 30. 11:56

Amennyiben a férjed nem partner a házasságotok helyrehozásában (nemcsak úgy ráfogod, mert jó alibi arra, hogy elhagyhasd a szeretett férfiért-a fórum címe is az, nem pedig hogy hogyan hozd helyre a kapcsolatod a férjeddel-talán így kellett volna kiírni...), akkor hagyd el, de magadért és a gyerekekért, ne pedig egy vélt, új szerelemért.


S mindenképp gondold meg kétszer is, hogy tényleg ez-e a legjobb döntés.


Már nemcsak magadért vagy felelős, hanem két gyerekért is.

211. megi04 (válaszként erre: 202. - 34c48a3825)
2012. nov. 30. 11:56
Igaz. És vajon mikor van az,hogy:Na,mostmár eleget tettem? 90 évesen? tehát kb. mennyi ideig javítgassam Béluskával a kapcsolatot? Meddig alázzon meg?20-40-60 év múlva már mondhatom:Én mindent megtettem? Vagy hol a határ?Ha évekig nincs szex,és nem hajlandó tenni sem érte...egy beszélgetésre sem hajlandó...Akkor meddig könyörögjek?Mikor meghetek Gézához,akivel esélyem van a bodogságra? Az unokám esküvőjén? Vagy mégis mikor? Hol a határ?:)
210. hope&love (válaszként erre: 207. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 11:54
az én kapcsolatom már semmilyen téren nem műkődik jól és ha a szexről lenne szó már régen megtehettem volna lett volna rá alkalom!
209. csgybzs (válaszként erre: 203. - Hope&love)
2012. nov. 30. 11:53

Gondok sajnos mindenhol vannak, de azért házasodtatok anno össze, hogy ezeket együtt oldjátok meg. Mindig van OKA annak, ha a másik ilyen hirtelen elfordul a kapcsolattól, igen, akár az is, hogy neki van valakije.


Nem tudom, hogy hogy működik a beszélgetés nálatok, azt sem, hogy mit akarsz a kisgyerekes fickótól.

De valamiért szültél ennek az embernek két gyereket, valamiért őt választottad. És igen, mindenki változik, valószínűleg te is változtál.

Az én személyes véleményem, hogy ott ahol gyerekek is vannak, nagyon nagyon meg kell gondolni a dolgokat.

Persze ha végképp nem megy, akkor válni kell, de ne egy másikért válj el, hanem magadért. Legyen annyi gerinced, hogy nem akkor hagyod ott, amikor neked már megvan a "menekülési útvonal", hanem akkor, amikor úgy érzed, számodra már élvezhetetlen az élet vele.

208. hope&love (válaszként erre: 202. - 34c48a3825)
2012. nov. 30. 11:53
nagyon sok "Béluskának" nemet mondtam az elmúlt pár évbe...!!!!!!!!!!!
207. Mazsinka (válaszként erre: 198. - Megi04)
2012. nov. 30. 11:52
Ha az én kapcsolatom jól működik, szeretnek, foglalkoznak velem, megbeszélünk mindent, és teszünk azért, hogy boldogok legyünk, akkor nem fogom máshol keresni azt, amit otthon is megtalálok. Engem nem a p.cim irányít, mint sokakat.
206. hope&love (válaszként erre: 195. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 11:50
nincs lelkiismeret furdalásom..ha van az is csak a gyerekek miatt ,nem biztató szavakat és hátbaveregetést vártam,hanem olyanokat akik esetleg már jártak így....
205. kristo_f (válaszként erre: 181. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 11:49

nem fogom a születendő gyerekeimet kitenni annak, hogy egy vadidegen pasival kelljen egy fedél alatt alatt lakniuk, azzal, hogy ő lesz az új apu."


Hmm!

Édesapuka a felnőtt gyerek esküvőjén, odament az "új" apukához és megköszönte hogy embert nevelt a fiábol

Pedig jól orrba is verhette volna, mert anno elszerette a /volt/feleségét


Nem ilyen kerek a világ

Jóban rosszban holtomiglan, nem gondolják végig sokan mit is jelent ez

Talán Müller P-nek vagy Poppernek van róla egy jó szövege



'Épp akkora törés lehet ez, mint maradni a régi, boldogtalan apuval. "


Szvsz. nem! Mert a légkör megnyugszik, a hangulat jobb lesz otthon, esetleg még mosolyt is fog látni apuka vagy anyuka arcán és mindez, észrevehetetlenűl, de hat a gyerek lelkére.


Igen, a jövőre nincs garancia, csak a múlt ami biztos, de azért az "emberiség" közös tapaszalata az , hogy jobb kellemes légkörben , kapcsolatban leélni az életet, még ha váltunk is, netalán többször


Értelek ugyanakkor

De ha nincs más lehetőség, mit tegyen? Olvashatod, a férj szégyenlős makacs, nem hajlandó beszélni sem a gondjairol

Éljen szeretőként a feleség?

204. hope&love (válaszként erre: 195. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 11:48
Te miről beszélsz???????szerinted én így képzeltem el amikor férjhez mentem???
203. hope&love (válaszként erre: 190. - Csgybzs)
2012. nov. 30. 11:46
nem híztam el minden rendbe volt..aztán jött a válság lettek anyagi és munkahelyi problémák stb.én igyekeztem amennyire lehet két kis gyerek mellett támogatni.egyik nap még együtt voltunk majjd rá pár napra nem ment neki...azt mondta fáradt,stresszes stb.megértettem ...és aztán megint nem ment elkezdett rágörcsölni és egyre rosszabb lett.de én több mint egy 1évig nem szóltam csak "probálkoztunk"számomra pedig alkalomról alkalomra megalázóbb lett...
202. 34c48a3825 (válaszként erre: 197. - Megi04)
2012. nov. 30. 11:45

Hát, bizony, nehéz elképzelni a működő házasságokat akkor, ha az elhatározást kiiktatjuk a képletből...


Felnőtt emberként azért ne legyünk már ennyire nemiszerv-vezéreltek :) Beleszerettem Béluskába, mert már unom Gézukát... Javítsatok ki, ha tévedek, de a felnőtt élet nem erről szól. Például a felnőttek egymással törődnek és tesznek a kapcsolatért, nem Béluskákat nézegetnek :)

201. csgybzs (válaszként erre: 198. - Megi04)
2012. nov. 30. 11:42

Még jó.

Te azt is elképzelhetetlennek tartod, hogy valaki a sírig őszintén szeresse a másikat és kitartson mellette? Mert akkor gondolom a házasság (és családalapítás) intézményével (sem) értesz egyet.

200. megi04 (válaszként erre: 199. - Megi04)
2012. nov. 30. 11:41

Bármilyen pocsékul hangzik,egy gyereknek semmi köze nincs a szülei magán életéhez! Ahogyan nekem sem lesz a gyerekem magánéletéhez közöm! Ha beavat a bizalmába,megköszönöm,ha meg nemakkor tudomásul veszem,mert joga van hozzá.Ne nekem akarjon megfelelni,hanem saját magának.

Kérlek ne haragudj,nem akarlak megbántani,de belőled "lesznek" szerintem a szörnyű anyósok,akik mindenbe beleszólnak,és majd ők megmondják a fiataloknak a tutit!

199. megi04 (válaszként erre: 192. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 11:38
Én nem ringatom magam,hanem tudom.
198. megi04 (válaszként erre: 195. - Mazsinka)
2012. nov. 30. 11:37
"Nem fogok másba szeretni"-minden szerelem így kezdődik...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook