Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Belefúródott egy húsdarab a fogam és az inyem közé, feldagadt, genny folyt belőle, a doki kiszedte ami nem oda való.Sokáig lesz feldagadva? fórum

Belefúródott egy húsdarab a fogam és az inyem közé, feldagadt, genny folyt belőle, a doki kiszedte ami nem oda való.Sokáig lesz feldagadva? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 8. 12:52
Vagy bármilyen szájfertőtlenítős oldat jó.Drogériákban lehet kapni.Napi 2X öblögess vele, és hamar elmúlik:)))
2010. ápr. 8. 12:44

Persze! Csak idd azt a jégert! :)))

És ezt most halálosan komolyan mondtam!!! :)))

7. 416b7aa963 (válaszként erre: 6. - Heni86)
2010. ápr. 8. 12:17

ROHADT húsvéti sonka!!! Éreztem, hogy valami nem okés de nem donfoltam, hogy beleállt a fognyakba, de ugy mint ha egy fogvájó szúródott volna bele.Hatalmasra feldagat,ugyan montmár nincs benne de még mindig nem lappa.

Hétvégén el kell utazzak egy előadást tartani a cégünknél és egy fél éve erre készülök,és olyan nagy a fejem mint ha egy szilva lene benne a számba.

Remélem lelappad addig ?!

2010. ápr. 8. 11:53

Szerintem öblögess Jégerrel! :))))


Viccen kívül... Nekem is volt már ilyen de dokihoz azért nem kellett vele mennem és kb. 2-3 nap alatt teljesen elmúlt. Jobbulást!

5. fogtunder_ (válaszként erre: 4. - 416b7aa963)
2010. ápr. 8. 11:27
Normális. Egyenes következménye annak, hogy volt ott valami ami nem oda való. Innentől már csak javulni fog.
2010. ápr. 8. 11:26

köszi

te és az normális hogy feldagat ?? mármint gondolom az hisz idegen anyag volt ott és azért volt gennyes is, de igy hogy kiszedte már rosszabb nem lesz ugye? csak gyogyul mostmár...

2010. ápr. 8. 11:24
Patikában recept nélkül beszerezhető.
2010. ápr. 8. 11:23
Hamar elmúlik. Kenegesd Curasept géllel, helyileg, pakolásként. Az ujjadra kened, majd rá az ínyedre, és néhány percig rajta tartod mielőtt kiöblítenéd. 1-2 nap alatt nyoma sem marad.
2010. ápr. 8. 11:22
Belefúródott egy húsdarab a fogam és az inyem közé, feldagadt, gyenny folyt belőle, a doki ma kiszedte ami ne oda való. Sokáig lesz feldagadva?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook