Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Békülés 1 év után fórum

Békülés 1 év után (beszélgetős fórum)


5. frutty (válaszként erre: 4. - 94626e67ec)
2008. nov. 3. 10:55

ha,igazi barátnők /voltatok) akkor űljetekle és,beszéljétek átt,és kérjél tőlle bocsánatott.

nincs olyan barátság amit,nem lehet helyre hozni.

2008. nov. 3. 10:45
Sajnos elmeséltem neki hogyan állnak köztünk a dolgok a sráccal, sokat panaszkodtam, de nem kioktatást hanem támaszt vártam tőle. Soha nem mondtam neki még ha hülyeséget is csinált hogy adja fel, vagy vettem el a kedvét az élettől, vissza felé mégis ezt kaptam... :(
3. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 94626e67ec)
2008. aug. 6. 15:49

Nem biztos hogy "durvan!" eljatszottad a bizalmat ! ? Kerted a tanacsat a pasival kapcsolatban ? Mert , ha nem , akkor Ö ment tul a hataron , szerintem.

Vegsösoron mindnyajunknak meg kell , jarni a sajat utjainkat , megelni örömeinket,csalodasainkat stb.....

Mert nem az a lenyeg hogy , masok mit latnak,mit ereznek,gondolnak 1-emberrel kapcsolatban ! Hanem az hogy MI mit erzunk,gondolunk stb....

2008. jún. 26. 14:01

Talán először is kérj bocsánatot, és ne várd, hogy a nyakadba fog ugrani! Ha tényleg olyan jó barátnők voltatok, biztos, hogy helyre hozható! Ezt tapasztalatból írom, nekünk a legjobb barátommal volt konfliktusunk, elég komoly, de mindketten akartuk, hogy a barátság megmaradjon, így sikerült!


Sok sikert és legfőképpen kitartást!

2008. jún. 19. 20:06
Véleményeteket várom! Volt egy nagyon jó barátnőm, jóban-rosszban együtt voltunk, buliztunk, pasiztunk beszélgettünk, tipikusan az az ember, aki megmondja szemedbe ha nem jól áll a nadrág rajtad, és akinek te is megmondhatod mert nem sértődik meg, tudja hogy jószándékból teszed.. Azonban csúnyán megaláztam, összevesztünk, azt hittem el akar választani az éppen akutális Ő-től, pedig csak a szemem próbálta felnyitni miszerint a pasas egyáltalán nem szeret, csak játszik velem. Igaza lett, de akkor már késő volt. Mindennek egy éve! hogyan lehet egy durván eljátszott biztalmat vissza szerezni? vagy inkább felejtsem el az egészet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook