Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beko Wbf6005c Típusu mosógép fórum

Beko Wbf6005c Típusu mosógép (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 30. 19:45
Hááát nem nagyon figyeltem...talán félig?? de ha mosok megfigyelem és írok:-) Végül is szerintem nem kell, hogy tele legyen, talán így könnyebben tudja forgatni...a fene se tudja:-)
4. Tündi7 (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2009. aug. 30. 18:58

Hát nem tudom már mindenféle programot ki probáltam a mosoporral is probáltam sporolni de most arielt használok de igy se tünnek el a foltok.Probáltam kevesebb ruhával is a mi ruhánkal nincs is gond de van két gyerköcöm 7-éves és 16-hónapos tudnak alkotni.Szerintem is a régi tárcsáa volt a legjobb az mindent kimosott de igen kinek van ideje.

Megprobálom az ásztatást hátha jo lessz.

Neked meddig engedi a vizet az üvegnél meddig látszik??

2009. aug. 30. 16:16

Nekem is elöltöltős van, ignis. Nem lehet, hogy nem jó programot választasz, fél, vagy takarékost? Vagy túl sok ruhát teszel bele...A nem megfelelő mosópor is okozhatja a nem tisztának látszó ruhát.

Egyébként a régi hagyomás keverőtárcsás mosógép mosott a legszebben, de hát a mai világban kinek van ideje fél napokat a mosógép és utána centrifuga felett állni.

Csak egy tipp: áztasd be, mielőtt bepakolod a gépbe.

2009. aug. 30. 08:43
Sziasztok van valakinek esetleg ilyen típusú mosógépje??Nem most tisztán mi lehet a baj.Nektek meddig engedi a vizet az enyém elöl töltös és ugy látom igen keveset enged bele épp csak az üveg negyedéig de inkább alatta elég az a viz??
2009. aug. 30. 08:40
Beko Wbf6005c Típusu mósogép

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook