Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Befogadott kutya!? fórum

Befogadott kutya!? (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. ebe747bfaf (válaszként erre: 89. - Ebe747bfaf)
2011. máj. 17. 11:43
ezt már nem fogom megtudni:-(töröltette magát
89. ebe747bfaf (válaszként erre: 88. - 3a32f3a3de)
2011. máj. 17. 11:42
milyen kutya?
2011. máj. 16. 18:40
Holnap megyek a kutyámért:)
2011. ápr. 6. 08:45

nézzétek ezt meg!


[link]

86. ebe747bfaf (válaszként erre: 85. - Bnedora)
2011. ápr. 4. 08:44
az bizony:-)minden elismerésem annak aki hasonló képpen cselekszik!!!
2011. ápr. 1. 23:58
Sziasztok! A nővérem pár napja fogadott be egy kutyust, melyet nagyon megszeretett. A másik kettőt nem bántja. Sajnos, baj van az egyik lábával, vagy törés, vagy izomhúzódása lehet. Majd az állatorvos megmondja, hogy mi baja lehet. Úgyhogy egy befogadott kutyus nagyon hálás tud lenni.
2011. márc. 31. 10:18
Hamar gyógyul, ha megfelelő kezelést kap rá! :) Pár nap, és kutya baja sem lesz! :)
83. ebe747bfaf (válaszként erre: 81. - 6db355b442)
2011. márc. 31. 08:58
Meggyógyítjuk,már most is jobb mint volt:-)
82. ebe747bfaf (válaszként erre: 80. - Havran)
2011. márc. 31. 08:58
bullterrier,Én sem hallottam ilyet ,de hát sok olyan van amiről azt sem tudom mi a fene:-(
2011. márc. 30. 18:28

Sziasztok Csajok!


OOOO.. szegénykém.. fülatkás??! :( Az nagyon viszket és fáj ám.. a kutyusoknak/cicusoknak.

Meggyógyul ő hamar!

ebből látszik,,, milyen jó helyen volt eddig! :SSS Szegénykém! De ti majd meggyógyítjátok! :))

80. Havran (válaszként erre: 79. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 30. 16:53
Na még én sem hallottam ilyenről,remélem hamar meggyógyul.Milyen fajta kutyus?
79. ebe747bfaf (válaszként erre: 77. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 30. 15:21
Azt,hogy ha jól látja fül atka (fogalmam sincs,hogy mi az majd utána olvasok)!lekezelték fülcseppezünk és egy hét múlva vissza kell menni akkor beoltják majd.
78. ebe747bfaf (válaszként erre: 76. - Havran)
2011. márc. 30. 15:19
igen:-)
77. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 75. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 30. 14:39
Megjöttetek már a dokitól? Mit mondott?
76. Havran (válaszként erre: 75. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 30. 14:37
Lilu az új kutyus?
2011. márc. 30. 11:23
Szegény Lilunak valami baj van a fülével:-(irány a doki!!!
74. Havran (válaszként erre: 73. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 29. 13:49
Nem lesz semmi gond,kell egy kis idő és ők majd lejátszák maguk közt.
73. ebe747bfaf (válaszként erre: 72. - Havran)
2011. márc. 29. 13:02

nem most már sztem lejátszották:-)

Bátorka átadta még a kanapét is neki és puszilja csak sztem sokat akartunk és gyorsan ,de ha belegondolok szegényeknek el kell fogadni egy olyan helyzetet amit nem Ők teremtettek és hát bármennyire is családtagok azért állatok!Nem lesz gond és Lilu nagyon rendes csajszi:-)

72. Havran (válaszként erre: 70. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 29. 12:26
Nagyon gáz a helyzet,hogy látod???????
71. Havran (válaszként erre: 69. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 29. 12:26
Hát ezt mondtam nekik én is.Főleg nem egyik napról a másikra.
70. ebe747bfaf (válaszként erre: 68. - Havran)
2011. márc. 29. 12:20
az van:-)másom sincs!
69. ebe747bfaf (válaszként erre: 67. - Havran)
2011. márc. 29. 12:20

no comment!

el kell vinni tőlük csak annyi az ilyen kutya,hogy nehéz helyet találni neki:-(

68. Havran (válaszként erre: 64. - Ebe747bfaf)
2011. márc. 29. 12:06
Idő kell amig megszokják az uj helyzetet.
67. Havran
2011. márc. 29. 12:04
Tegnapi storim,ha valaki erre járna.Utcánkban lakik egy házaspár 60 év körüliek,3 kutyájuk van.2 kistermetü és egy nagyobbacska keverék 2x láttam a kutyust igazából nem ismerem.Tegnap találkoztam velük elkezdenek panaszkodni,hogy a nagy kutyájuk Maci milyen,fellöki az asszonyt,tépi a keritést ha elmegy arra valaki,bántja a kiskutyát,nagyon vad.Megakarnak töle szabadulni.Arra gondoltak,hogy az illatos uti menhelyre leadják,mondom nekik ne csinálják már az nem menhely,ha leadját még a 2 hetet sem kell megvárniuk és ha helyhiány van akkor elaltatják.Nem mondom lett volna dolgom,de se időt se pént nem sajnálva elkezdtem telefonálgatni,hátha valaki tud javasolni valamit.Beszéltem egy-két ismerőssel hát sajnos senki semmi okosat nem tudott mondani.Gondoltam ha ennyire vad,akkor lehet reménytelem.Átsétáltam este gondoltam elmondom nekik azt a nagy semmit amire jutottam.Ekkor jött a döbbbbbenet rendesen.Maci 3 év körüli kicsit szertelen kutyus,és nagyon szép.Az öreg rászolt a kutya ugy csuszott mint egy meztelen csiga a földön.A macskák szaladgálnak a kertbe,egyet kicsit megkergetett,de azt is inkább játékból.Állitólag nem tudja már sétáltatni sem,mert annyira húzza őt.Rádobott egy porázt a kutya gyönyörüen sétált mellette.Mondom neki,várjunk már egy kicsit azért én nem azt látom mint amit maga előadott,még türelmes voltam.Elmondtam neki adjon még egy esélyt a kutyusnak ezer dolgot tanácsoltam neki,van egy ismerösön aki ért a kutyákhoz ő közben megigérte,hogy lejön megnézi a kutyát kicsit foglalkozik vele.Mindenre nem a válasz.Jó hát akkor marad a gazda keresés.Tanácsoltam keresünk egy menhelyet akik esetleg segitenek a gazda keresésbe,és addig is maradjon a kutya,mert hát mint tudjuk a menhelyek tele-tele és tele vannak.Mondom neki ez biztos még hónapokig elfog tartani,nem arra már nincs idő jött a válasz.Együttmüködés jelét kicsit sem éreztem,akkor már kicsit elszállt az agyam,és tettem fel a kérdéseket,mért hozta ide akkor,ha most nem kell,mért az utolsó pillanatban találják ki.Azt mondja az asszony majd felteszi a netre,mondom mért most,mert állitólag ő már fél éve megakar szabadulni a kutyától,nem most találta ki.Közben volt egy bemondása,mosolygos arccal-nem tudom etetni(mondanom sem kell ez nem igaz a kutya jól néz ki és tudom,hogy eteti rendesen)már nem tudott mit kitalálni mindent mondott csak az igazságot nem.Na ekkor pattant el végleg az agyam nagyon és mondtam neki ide figyeljen, igazából lenne dolgom,mert már vagy egy órája ott voltam náluk,fölöslegesen nem fogok itt ácsorogni folytattam,megtalál reggel előad egy idióta kitalált dumát és nem öszinte,akkor igy,hogy segitsek,nem lenne egyszerübb megmondani,hogy nincs szükség rá.Ez a kutya nem vad,ha ezt hazudja akkor tuti nem fog találni neki gazdát.Egyszerübb kitalálni egy hazugságot, én nem mondom,hogy semmi nem igaz abból amit mondott,de nem ez az ok.Ugat a kutya ha jön a postás,ugat a kutya ha elmegy egy kobor eb,ha sétálnak és meglát egy kutyát akkor húzza őt menne a másikhoz.Ezeket az én kutyáim is csinálják,sőt a szomszédomé is.Nem tud neki elkeriteni egy nagyobb helyet,mert hát a veteményesbe is bejár és széttur mindet.Ez itt a legföbb ok szerintem,jön a jó idő és látja,hogy néz ki a kertje.Fogtam ott hagytam őt,nem tudtam már vele mit kezdeni.Azóta agyalok mit lehetne,ha most elkezdek neki keresni gazdit és ez közben elviteti akkor magamat járatom le.Viszont azt sem szeretném,hogy valami ne túl jó helyre kerüljön.A megoldás szerintem az lenne,a veteményest elkeriteni,a kutyát ivartalanitani és kicsit még foglalkozni vele,olyan szinten szót fogad az öregnek,hogy csalk lestem.De ha már ők eldöntötték,hogy nem kell akkor azt hiszem tanácsolhatok bármit.Nem azzal van a gondom,mindenkinek alakulhat úgy,hogy valamiért megkell vállni a kutyusától(én nem tudnék),de akkor sem egy nap alatt ha már 3 éve ott van.Eljöttem, még utánam szólt nem akarom én befogadni na erre már semmit nem mondtam.Tudja,hogy már igy is befogadtunk hármat,gondolta beprobálkozik.Pofátlan.Különben abba sem vagyok biztos,hogy nem a felesége van a háttérben.
66. Havran (válaszként erre: 65. - Timejja75)
2011. márc. 29. 11:14
Keverék kutyus,2 okból kicsit tartanék attól,hogy keményebben fellépjek,szerintem utána anyukámat kicsinálnák,megprobálok beszélni a csajjal elöször normálisan és utána ha semmi változás akkor lépek valamerre.Lehet ha szolok akkor is elleszek küldve a sunyiba,remélem nem.
65. timejja75 (válaszként erre: 58. - Havran)
2011. márc. 29. 10:02

szólj az állatvédőknek:

[link]

itt több szervezetet is találsz,fotózd le a kutyát,ha gondolod felteszem neked oda,vagy regisztrálj,és akkor te is fel tudod tenni.

Milyen kutya?Mert ha fajtatiszta,akkor a fajtamentőknek is lehet szólni.

2011. márc. 29. 09:45

Sziasztok!


Szerintetek természetes az,hogy az első kutyi féltékeny ?de ezt kinövi ugye?

63. ebe747bfaf (válaszként erre: 58. - Havran)
2011. márc. 28. 13:21

jaj szegény:-(

szólni kell a Budapesti Állatvédők (tetovált állatvédőknek MINDENKÉPPEN!!!!!

Nem szabad hagyni ezt.

62. Havran (válaszként erre: 61. - 6db355b442)
2011. márc. 25. 17:45
Ha ráérsz majd elolvasod az 58-as hsz-et,te mit csinálnál.?Vagy ha van valakinek valami ötlete,véleménye szivesen venném.Szóljak vagy ne.Természetesen,normálisan gondoltam,hátha tudnék rá úgy hatni.
61. 6db355b442 (válaszként erre: 60. - Havran)
2011. márc. 25. 17:42
Nemm nem semmi baj! :)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook