Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beépített szekrény "díszítés" fórum

Beépített szekrény "díszítés" (beszélgetős fórum)


9. Ildikó24 (válaszként erre: 8. - Giga455)
2011. júl. 21. 21:28
köszönöm szépen! :)
8. giga455 (válaszként erre: 7. - Ildikó24)
2011. júl. 21. 19:15

netről bármilyen mintát le tudsz szedni :)

Jó kreatívkodást hozzá :)

7. Ildikó24 (válaszként erre: 5. - Giga455)
2011. júl. 21. 15:13
Ketten lakunk a párommal, csak magunk miatt akarom díszíteni. A fürdőben a fehér csempéket én is matricákkal dobtam fel, az jól néz ki.
2011. júl. 21. 15:12
Nagyon ügyesek vagytok, nekem ilyenek nem is jutottak eszembe! Én függönyre gondoltam, de aztán letettem róla, mert annyira nem találtam szépnek! De ezek nagyon jó ötletek.
2011. júl. 21. 15:12

ha sima a felülete csinálhattok rá üvegmatricából különböző dolgokat, attól függően, hogy magatoknak vagy gyerekeknek akarjátok díszíteni inkább. Ez leszedhető ha megunjátok.

Én a Wc csempét díszítettem akrillal. Virágos mintát festettem rá bronz és kék színnel. Ez maradandóbb.

A harmadik megoldás: lehet kapni újabban falra ragasztható matricákat, mindenféle mintával. Én a mi beépített szekrényünk oldalára pl. mérőszalagos-állatos mintát ragasztottam fel hogy a kisfiam növekedését tudjuk jegyzetelni :) kb. 500 Ft volt egy kínaiban :)

4. kisj
2011. júl. 21. 15:08
Esetleg tükörlapokat lehet rá ragasztani valami jópofa, ízléses keretezéssel. (világosabbá és optikailag nagyobbá teszi a teret)
2011. júl. 21. 15:08
Ikeában kapható öntapadós falmatrica? Hasonló, mint az előbbi tapétás ötlet. Csak ennek az az előnye, hogy ha valakinek nincs kézügyessége, akkor nem kell a kivágással bajlódni :)
2011. júl. 21. 15:02

öntapadós tapétából valami jó kis motívumokat kivágni és ráragasztani?? :)

[link]

2011. júl. 21. 14:57
Sziasztok! Szolgálati lakásba költöztünk és van egy nagy beépített szekrény a plafontól a padlóig. A legfelső rész az csak egy deszka, kb 30 centi részen, alatta van három ajtós polcos rész, legalul pedig 3 ajtós vállfás rész (ezek az ajtók másfélszer akkorák, mint a polcos részen). Nekem nem tetszik, és olyan ötleteket várok, amikkel fel lehet dobni kicsit a látványt. Előre is köszönöm a segítségeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook