Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beépített konyha árak/tapasztalatok fórum

Beépített konyha árak/tapasztalatok (beszélgetős fórum)


17. globus
2017. jún. 28. 10:38
Valakinek lenne asztalos ismerőse Bp-en, aki vállal beépítést?
16. Johannia (válaszként erre: 10. - Naomi1)
2017. ápr. 20. 19:07

Hello. Igen arra gondoltam csak nem tudom mi a rendes neve :)


Beszerelesi ár volt egy helyen például 10%, de nekunk fixen 20.000ert megcsinált es voltak kint ingyen felmérni is

15. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Naomi1)
2017. ápr. 20. 16:41

:)

Kíváncsi vagyok, milyen árajánlatot kapsz. Érdekes összehasonlítani azzal, amit a program számolt.

14. naomi1 (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 20. 16:24
Az otlet jo. Az ikea oldalan tenyleg van egy szerkeszto program. Szerkesztettem is vele szep lett a kep. Ezt a kepet el is kuldtem ajanlatot kerni (hogy kaptam otleteket) meg valasz nincs. Persze az arat lesatiroztam mert masfel millio jott ki. Pedig felso szekrenyt csak 1 et raktam :)
2017. ápr. 20. 09:36
Kikát nem próbáltam, de az Ikeát imádom. Ikeás a konyhabútorom (bár nem én csináltattam), de sok éve semmi gond nincs sem a fiókokkal, sem a pörgő polccal, semmivel. Ha mégis lenne, könnyű pótolni az alkatrészt.
12. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 9. - Naomi1)
2017. ápr. 20. 09:26
Kikával érdemes vigyázni unokatesómék pár éve ülőgarnitúrát vettek pár nap alatt kiderült hogy a minősége gagyi utána 1 hétig ment a cirkusz mire végre a Kika elszállíttatta és visszaadta az árát.
2017. ápr. 20. 07:33
Kiindulási alapnak ajánlom a svéd áruház konyhatervező programját. Könnyen kezelhető, és 3D-ben elkészítheted álmaid konyháját. Végül ad egy árat és egy darablistát, ami alapján nagyjából látod, mire számíthatsz. Aztán fogod a tervet, és kérsz rá árajánlatot egy-két asztalostól.
10. naomi1 (válaszként erre: 8. - Johannia)
2017. ápr. 19. 22:49
Hat pont ez az hogy kis ceget keresek es pont ezert nehez. De azert megnyugtattal hogy nem olyan draga mint gondoltam. Igen a gepeket kiszamoltam azt ha magam veszem meg se jovok ki olcsobban. 350.-400 ezer forintot szamoltam legolcsobban. A lassito nehezen esett le. Biztos a soft close ra gondoltal amitol nem csapodik be az ajto hanem lassan magatol ugye? Ha az azt en itthon beszereltem tenyleg nem draga. Kerdesem lenne meg a beszerelesi dijert ha kernek altalaban mennyit szoktak?
9. naomi1 (válaszként erre: 7. - Dite75)
2017. ápr. 19. 22:34
Hodmezovasarhelyen vettunk egy hazat. Szerertnenk surun ott lenni. Szegedre is surun jarunk foleg az Arkad ba. A Kikat Szegeden ma felhivtam de pont az nincs naluk ami nekem tetszene. Es ahogy hallom nincs is nagy elegedetsegi listaja.
2017. ápr. 19. 20:17

Szia. Mi tobb asztalostol es cégtől kertunk árajánlatot. 3,80m hosszu volt, magasított felso szekrenyekkel. Lassitoval, elegáns fogantyuval. Vajszínű front, cseresznye munkapult. Es a következő ajánlatokat kaptuk(hozzateszem mindnel ugyanabból a katalógusból kellett választani!!!) első: 1,2 millio, masodik ajánlat: 800.000,de lassító nelkul. Asztalosok: 500-600.000 kozott... Aztán egy rokon is csináltatott gyonyoru bútort es vegul jaszberenyben rendeltük minden elvárásnak megfelelve: 400.000 forint. De autózni kellett vagy 60km-t oda. Szoval alaposan szét kell nézni. Plusz van aki kiszallasert ker penzt, szerelesert is kulon. Mi egy hónapig tuti csak mászkáltunk mire meglett a befutó. Jah es kb ugyanennyi volt bele az osszes gép vagy lehet tobb is.

A kika es társait felejtsd el.iszonyat drágán dolgoznak es minőség meg nincs meg. A fioklassitot meg ajtolassitot aranyarban mérik, mikozben darabja párszáz forint. En asztalossal csinaltatnam, akinek vannak referencia munkái.

2017. ápr. 19. 18:59
Szegedi vagy?
6. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 5. - Naomi1)
2017. ápr. 19. 17:12
priviben küldöm nehogy reklámnak minősüljön
5. naomi1 (válaszként erre: 2. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 19. 16:27
Hol lattatok?
2017. ápr. 19. 16:25

A beepitheto resz 220x3,50 max 4 meter. Amit En szeretnek az egy fenyezett elolapos fogantyu nelkulivel. Azt sem tudom mi az ami igazan dragitja. Masfel honap mulva tudok csak eljutni a konyhas boltokba igy szeretnek elore felkeszulni.

Szegeden nyilt tavaly a Kika. Lehet majd megnezem

2017. ápr. 19. 16:01

Ez a mérettől is nagyban függ.

Ha egy "élhető" konyhát akarsz és meg van hozzá az alapterületed, akkor veri az 800.ezer-1 millát.

2017. ápr. 19. 15:40
nem túl nagy konyhába valókat láttunk tavaly ősszel 400-420 körül már egész szépeket lehet kapni és ez beszereléssel, alsó felső szekrénysor illetve a konyhapultot fedő gránitlap is benne volt már az árban.
2017. ápr. 19. 15:23
Szeretnek egy beepitett konyhat. A konyhabutor ar sehol sincs feltuntetve termeszetesen, ezert keresek olyanokat akik megosztanak a tapasztalataikat ezen a forumon. Elore is koszonet erte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook