Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bedugult a fülem, a gyógyszer eddig nem használt, van-e rá jó gyógymódotok? fórum

Bedugult a fülem, a gyógyszer eddig nem használt, van-e rá jó gyógymódotok? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. 53cc09e608 (válaszként erre: 2. - M_Marcsa)
2008. márc. 8. 12:48
nagyon jó ötlet , én is ezt ajánlom .
2008. márc. 8. 11:48
fülgyertya
2008. márc. 8. 08:55
bocs:)Nem ide akartam ezt írni!
2008. márc. 8. 08:53
Nem ajánlatos!!
2008. márc. 8. 08:39
Én ásítok egy jó nagyot és kidugul.De tényleg!!!
2008. márc. 7. 19:54
Ja, gyógyszertárban is lehet kapni, párszáz forint és nem kell hozzá nagy szakértelem, leírás is van,h hogyan használd.
8. caravell (válaszként erre: 5. - Lucullus)
2008. márc. 7. 19:53
Igen, van kifejezetten erre a célra gyertya. Nem csak azért,mert cseppmentes, hanem, mert ÜREGES! Ez a lényeg, amikor ég a gyertya, az üregében a meleg levegő felfelé áramlik és szívóhatást, vákuumfélét hoz létre. valami ilyesmi elven működik. Kicsit fura, meleg, szörcsögő érzés,de semmi kellemetlen. Mi egyszer kíváncsiságból elégettük üresben, meg elégettük rendesen fülön a párját, amit üresben égettünk el, az tiszta pernye volt, amit meg fülön, abban valami zsíros iszapszerű volt a közepén...
2008. márc. 7. 19:07
:))))))))))))
2008. márc. 7. 18:16
Cseppmentes gyertya? Micsoda otlet! En meg mar elkepzeltem, hogy omlik a gyertyarol a forro viasz. Tok hulye vagyok!
2008. márc. 7. 18:00

A fülgyertyázás tényleg jó! Csak cseppmentes gyertyával! Szerintem talán lehet is venni erre a célra való gyertyát. Nem ismerem pontosan az eljárást, nem tudom.


Én a kövirózsát ajánlom ( népies nevén fülfű )!!! Egy levélkét le kell törni róla, s a fülbe cseppenteni! De lehet venni cseppet készen is!

2008. márc. 7. 17:40

KERNEM, HOGY SENKI NE NEZZEN HULYENEK!


Szoval azt hallottam, hogy ha meggyujtassz egy gyertyat es a masik veget a fulnyilashoz illeszted, akkor az jol kihoz mindent a fulbol, orrbol, kulonbozo uregekbol. Gondolom jo hosszu es vekony gyertya kell es vigyazni kell a lecsepego forro viasz miatt.

Aki ezt tanacsolta nekem, az alkalmazza ezt a modszert. A masik ismerosom pedig megerositette, hogy ez tenyleg jol mukodik.


Ha kiprobaltad, feltetlenul ird le az eredmenyt!!

2008. márc. 7. 16:09
Ott voltam, egyenlőre csak orrcseppet és gyógyszert adtak. Ennek 5. napja.
2008. márc. 7. 15:21
Fülmosás a rendelőben.
2008. márc. 7. 15:05
Bedugult a fülem, a gyógyszer eddig nem használt, van-e rá jó gyógymódotok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook