Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bechterew kór fórum

Bechterew kór (beszélgetős fórum)


1 2
40. Tibi-8 (válaszként erre: 39. - Tibi-8)
2018. jan. 4. 17:35

A Bechterew-nek nevezett kórkép a nyaki-háti és ágyéki gerincet érintő önleértékelési konfliktus - függő gyógyulásban. Ezért fáj folyamatosan és történik a szövetek túlszaporodása. Következmény pedig a mozgékonyság elvesztése...

Az egyetlen gyógymód erre - Le kell zárni az igazságossággal, az "életmű"-nek elképzelt és a magunkról elképzelt teljesítményekkel való küzdelmet... és akkor leáll, befejeződik a program mindhárom gerincszakaszon - (Germán Gyógytudomány) - de lehet "gyógysz@rt" is szedni egy életen át, ha elhiszi valaki, hogy ez egy autoimmun és gyógyíthatatlan betegség... (áldozat szerep, üdv a pokolban).

39. Tibi-8
2017. dec. 31. 02:29

Sziasztok!

A betegségek 90%-a a fel nem dolgozott érzelmi konfliktusoktól alakul ki. A Bechterew-kór is gyógyítható úgy mint a Diabetes. Egy érzelmi blokkot kell megkeresni és feloldva szeretettel elengedni. A Germán Gyógytudomány(GNM) foglalkozik ezzel. Dr Budai László Károly csapata az egyik ilyen magyar szakember. A keresőben beütve rátaláltok. Mielőbbi gyógyulást kivánok mindnyájatoknak...

2014. febr. 9. 01:36

Kedves Fórumozók!

Én is a segítségeteket szeretném kérni. Férjem nagy valószínűséggel ebben a betegségben szenved. Mire lehet számítani és mik azok a vitaminok és egyéb természetes módok, amik segíthetnek (és nálatok bevált)? Segítségeteket előre is köszönöm!!!

2014. febr. 5. 22:58

Kedves Fórumozók

Tudna nekem valaki segíteni,hogy mik azok a flavanoidok amik jók a Bechterew kórra??Erős fájdalmaim vannak, azok a tünetek mutatkoznak ami eme betegségre vonatkozóak. Hamarosan megyek csontszcintigráfiára,de a reumatológus a tüneteim alapján erre gyanakodik.

Nagyon reménykedem,hogy valaki segítene Nekem,nagyon hálás lennék.

36. guzmi (válaszként erre: 34. - Cirmilili)
2013. okt. 30. 19:39

Szia!

Sajnos a hölgy tényleg meghalt. Nálunk a fiam barátnője szenvedi el ezt a bajt. Mindenféleképpen csináltass egy ételtolerancia vizsgálatot. Valószínűleg Neked is lesz glutén,laktóz és cukor ellenjavallatod és egy csomó tartósító, színezék és egyéb. Ha ez megvan akkor azokat ki kellene iktatni. A legjobb a paleolit étrend. Nem könnyű. Azonkívül a bél természetes flóráját kell visszaállítani. Útimagfű héj reggel éhgyomorra. Dr Chen pro biotikum, arany kolloid, orvosi cannabisz, sok c vitamin. Az étkezésen sok múlik, de nálunk nem hozott hosszan tartó javulást semmi.

Javasolom, hogy a gyógytornát, úszást nagyon komolyan kell venni, azon kívül szerintem érdemes a szálbeültetéses akupunktúrát kipróbálni a vietnámi doktornő klinikáján a Csömöri úton, vagy a Vargha metodikát Ők a Király utcában vannak. Minél előbb zongorázd végig a lehetőségeket, mielőtt elkezd csontosodni az ízületed.Sajnos csak enyhíteni lehet esetleg, gyógyítani nem nagyon. Majd még megkérdezem, hogy mit hagytam ki és megírom.

Szia Magdi

35. Cirmilili (válaszként erre: 32. - V.Wiky)
2013. okt. 13. 08:04
Kedves v.Wiky! Meg tudnád nekem mondani, pontosan milyen vizsgálattal és hol állapították meg nálatok az öröklődést? Van egy kislányom és szeretném már a kezdetektől a prevenciót megkezdeni, azon kívül mindig úgy gondoltam, a strucc politika nem megoldás. Jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság. Nagyon köszönöm előre is!
34. Cirmilili (válaszként erre: 31. - Guzmi)
2013. okt. 13. 08:02

Kedves Guzmi! Kérlek, írd le nekem, milyen flavonoidokat, vitaminokat, illetve milyen arányban ajánlott Nektek a hölgy szedésre. MIlyen táplálkozást követtek? Van esetleg még bármilyen tudnivaló, amit tanácsolt nektek? nagyon hálás lennék, ha megírnád. BÁrmit kipróbál az ember. Erről a hölgyről több fórumon olvastam már, de úgy tudom 8az egyik fórum szerint), hogy nemrég elhúnyt szegény. Kérlek, oszd meg a tudásodat, mert életeket, családokat menthetnek ezek az információk!Biztos, hogy kipróbáljuk.

Hálásan köszönöm előre is!

33. csupi55 (válaszként erre: 31. - Guzmi)
2013. aug. 27. 22:38
Nagyon szeretném megkérni, hogy a hölgy telefonszámát juttassa el hozzám, mert szeretném vele felvenni a kapcsolatot. Ugyanis sajnos a lányomnál is ezt a betegséget dignosztizálták már 2 éve. Szedi állandóan a nonszteriod gyulladáscsökkentőket, de ezt szeretnénk elkerülni, s mivel a hölgy lánya már 5 éve tünetmentes - ez bizalmat és erőt ad. Bízom benne, hogy nekünk is segíteni fog.Előre is nagyon köszönöm a segítségét és a fia barátnőjének is gyógyulást!!! (igen: nem jobbulást) kívánok!!!!
32. v.Wiky (válaszként erre: 30. - 410b0a7789)
2012. márc. 6. 16:46

Nálunk is megállapították a családban, és öröklődik minden második generációba (legalábbis nálunk), ha tartja ezt a tendenciát, akkor én kimaradok :) Mindenesetre azt mondta az orvos, hogy figyeljek nagyon oda magamra, járjak rendszeresen úszni. Amikor apukámnál megállapították, rögtön telefonált, hogy tudjak róla, de szerencsére nála sincsenek még komoly tünetek, azóta, hogy ez kiderült ő is jár rendszeresen úszni.

Mindenesetre ha a háziorvosnál jártok, említsd meg, hogy volt ilyen a családban, és biztos mond majd pár szót róla. Meg a megelőzésről is.

31. guzmi (válaszként erre: 28. - 5404289bd6)
2012. márc. 6. 14:07
szerencsére valószínűleg nincs túl sok érdekelt ebben a témában.Én is csak azért tudok erről, mert a fiam barátnőjének van, és Ők rátaláltak egy nőre, aki a lánya miatt baromi sokat kísérletezett, olvasott, utánajárt és végül flavonoidokból szerkesztett olyat, amit együtt szedve a lánya 5 éve teljesen tünetmentes. A fiamék gondolván, hogy mindent ki kell próbálni megvették ezeket, amik egyébként teljesen normálisan a flavonnál kaphatóak, csak a lényeg, hogy melyeket mekkora adagban kell együtt szedni. Azóta a fiam barátnője is tünetmentes, pedig mint elmondta többször is kellett volna már azóta jelentkeznie a gyulladásnak,mert Ő már tudja mik váltják ki és mikor kell számítania rá. Szóval, ha valakit érdekel, akkor elkérem a hölgy telefonszámát, illetve megmondhatjuk, hogy mik az összetevők. Tudom, hogy mindenki mindent kipróbál, hogy tünetmentes tudjon maradni, de ki tudja mi segíthet.
30. 410b0a7789 (válaszként erre: 29. - Csakazeto)
2011. dec. 31. 17:08
szia! Most miből áll a terápia? Mennyire gyógyítható? Nálunk apunak (aki sajnos már nem él) kb 15 éve diagnosztizálták, vagy még több és én azokat a dolgokat tudom. Azóta mennyivel tudnak többet a betegségről, ill. van rá új gyógymód? Mindig attól félek, hogy a fiam örökölhette. :S
2011. dec. 21. 14:28

sziasztok!Sajnos nekem is ilyen betegségem van,

én már a biológia terápiát kapom

2011. nov. 17. 13:56
Látom nem nagyon megy ez a fórum. :(
2011. aug. 22. 16:58
Senkinek nincs tapasztalata?
2011. aug. 10. 18:59
Igen, férfiaknál nagyobb számban kialakul mint nőknél és sajnos örökölhető :S
2011. aug. 10. 18:43
Nálunk apunál volt. Neki teljesen elmeszesedett a gerince, ill az egyik karját se tudta mozgatni már. Arra emlékszem, hogy nagy fájdalmai voltak. Mindig félt, hogy tolószékbe kerül és teher lesz a család számára. Ő (bár nem csak emiatt) az alkoholizmusba menekült, majd 40 évesen felakasztotta magát. Inkább férfiaknál van ez, én úgy tudom és a fiamat nézem , hogy nála nem -e alakul ki. Bár a teljes öröklődését se tudják pontosan, de családban halmozódhat.
24. 53dfddad18 (válaszként erre: 23. - 5404289bd6)
2011. aug. 10. 18:36

Nincs.

De egy egyedi beszámolóból úgysem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Minden ember másként éli meg a betegségek. Tömegesen meg nem fognak jönni, mert elég ritka betegség.

Célszerűbb ilyenkor azt megnézni, hogy milyen nagy számú betegen elvégzett tudományos kutatásokat végeztek a témában.


Ez pl. egy korrekt magyar nyelvű oldalnak tűnik első ránézésre:


[link]

2011. aug. 10. 18:22
Bucika neked van ismerősöd,aki ilyen betegségben szenved? mert jó lenne 1-2 infó a tapasztalatokról.
22. 53dfddad18 (válaszként erre: 21. - Csabi4)
2011. aug. 10. 18:20
Ez egy agyi betegség, amiben a lelki tényezőknek fontos szerepe van. Talán az összes betegség közül itt a legfontosabb.
21. csabi4
2011. aug. 10. 18:16
én ugy tudom film is van Feriről de lehetséges hogy tévedek ...
20. 53dfddad18 (válaszként erre: 16. - 53dfddad18)
2011. aug. 10. 18:11
Van ellenben spinocerebelláris ataxia, amit kötve hiszek hogy az elszenvedője ne tudna helyesen leírni...
2011. aug. 10. 18:11
Azt nem tudom....akkor még nem ismertem. De talán mintha derékfájást mondott volna, ami folyamatosan erősödött.
18. csabi4
2011. aug. 10. 18:10

De hol kezdödött ?melyik testrészén ?

Tanárom remek kérdése -miben akadályoz mire kényszerit a betegséged -csak az illető életében kell kicsit körülnézni

2011. aug. 10. 18:07

Elhiheted,h nem akar beteg lenni. Életvidám férfi. És mindent megtesz,h ne legyen az....gondolok itt mozgásra, gyógytornára...

De volt időszak,amikor olyan fájdalmai voltak,h felkelni nem tudott.

16. 53dfddad18 (válaszként erre: 14. - Csabi4)
2011. aug. 10. 18:07

Nincs is ilyen betegség.

Ez feltehetően egy "kamu" beteg, a marketing része.

15. csabi4
2011. aug. 10. 18:05
igen mert nem tudta hogy valójában mi is a betegségének oka -minden egyes csontelváltozás önértékelés csökkenés miatt alakul ki -a gerinc a legsulyosabb -de mint az EFT filmben is látható ha a beteg akarja -átprogramozhatja a tudatát -és lám a toloszékböl is feláll ....
14. csabi4
2011. aug. 10. 18:02

Ferike Székesfehérvárról


Örökölt GÉN beteg vagyok neve:spinocellberális ataxia,de szerencsére megtaláltam a CERAGE-E Jáde köves termo akupresszúrás masszázs ágyat!

Nem mindegyik ágy használ erre a betegségre csak ez az ágy naponta háromszor olcsóbb mint az őssejt ami nem is biztos,hogy használna!!!!!


Na neki mond hogy maszlag :DD

13. 53dfddad18 (válaszként erre: 7. - Csabi4)
2011. aug. 10. 18:00

Köszi! Remek anekdota arra hogy mennyi minden NEM működött neki:


"A teljesség igénye nélkül: csontkovács, talpmasszázs, akupunktúra, akupresszúra, vitaminkúra (Dr. Lenkei) étrendváltás1(Dr. Szendi Gábor szerint) étrendváltás 2. (húsmentesség)aloe vera kúra, hidegkamra (-110 C fokban való tartózkodás) biorezonancia, fényterápia, jade köves masszázs, masszázságy....stb....stb..."

12. csabi4
2011. aug. 10. 17:59

te olvastad -én kiprobáltam és betegekel beszélgettem :)

[link]

itt találhatsz érdekes beszámolokat -megjegyzem minden egyes eredményt orvosi papirokkal igazolni tudnak -

2011. aug. 10. 17:58
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook