Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bébihordozók közül - autofix talppal - Melyiket? fórum

Bébihordozók közül - autofix talppal - Melyiket? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 17. 19:27
Nekünk sima becsatolós,pierre cardin volt majdnem 9 kilós koráig használtuk, elég vastag ruha kellett már akkor is. Összesítve mindenkinek csak ajánlani tudom!
2011. jan. 17. 19:01
Köszönöm, ezeket megnézem. Én csak a chiccot ismerem, de nekünk az nem jött be, mert nagyon kényelmetlenül ült benne a baba. Sima bekötőset azért nem szeretnék, mert második baba lesz, és lényegesen megkönnyíti a ki- és beszállásokat, ha csak az egyiket kell ki-be kötni.
2011. jan. 17. 18:59

maxi cosi cabrio fixß

nekünk ilyen van, elégedettek vagyunk vele, adac teszten gyöztes.

4. Mágika75 (válaszként erre: 2. - 211d16142a)
2011. jan. 17. 18:44

A mi két csemeténk és most egy barátunk kislánya használja a Graco ülésünket. Töréstesztet nem csináltunk, remélem nem lesz most sem.

A gyerekek szerették, könnyű ki-berakni 6-8kgs gyerekkel is.

Jószívvel ajánlom.

3. babszibobó (válaszként erre: 1. - 211d16142a)
2011. jan. 17. 18:43

Nekem hagyományos bekötős volt, nekem az is bevált :-)

De, az ABC márkáról, hordozó esetében rossz a tapasztalat (Sógornőmék), alig pár hónapig tudták használni, mert szűk volt és téli ruciban a 3 hónapos baba (normál súllyal) nem fért bele :-(

2011. jan. 17. 18:38

Sziasztok!

Újszülöttkortól használható bébihordozóból olyat szeretnék vásárolni - egyébként jó állapotú használtat is akár - amelyik auto-fix talppal használható. Nagyon tetszenek az ABC Design hordozóinak kialakítása, de úgy tudom, hogy ahhoz nem létezik ilyen talp. Akinek van ilyesmi tapasztalata, ossza meg velem legyen szíves!

Köszönöm!

2011. jan. 17. 18:37
Bébihordozók közül - autofix talppal - melyiket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook