Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen és mennyi lehet a beágyazódási vérzés? Mikor jelentkezik? fórum

Milyen és mennyi lehet a beágyazódási vérzés? Mikor jelentkezik? (tudásbázis kérdés)


5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Kurta*)
2021. nov. 26. 19:06
Tessék neki feküdni a biológia könyvnek..
2021. nov. 26. 13:52
Köszi csajok! Igen, szerintem is korai... De minden egybe esik, ovum is naptár szerint akkor volt. De nem rendszeres a ciklusom, szóval +- napok. Gondoltam ovulációs vérzésre esetleg, de ilyenem sem volt még soha. Dec. 11 körül kellene megjonnie, szóval menstruációs előjelnek is korai. Lehetséges, hogy valami hormon zavar. Felfazast és fertőzést kizarnám.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Kurta*)
2021. nov. 26. 13:14

Én úgy tudom, hogy a beágyazódás a megtermékenyítés utáni 6-7. napon kezdődik. Az, hogy a 4. napon már a bugyidon van, kicsit korainak tűnik.


Nekem lombikom volt, tudtam, melyik nap kellene észlelni valamit. Vérzés nem volt ehhez kapcsolódóan, de akkor hajnalban éles szurkálást éreztem.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Kurta*)
2021. nov. 26. 13:04
Barátnőmnek 2x volt,azt hitte hogy sikerült,végül megjött.Szerintem simán várd ki minimum a nemvárt napját.
2021. nov. 26. 12:11
Sziasztok! Együttlét után 4 napra rá reggel egy csepp sötétbarna folt volt a bugyimon,aztán másnap reggel is. Sosem történt még ilyesmi. Erdekelne, hogy aki tapasztalt beágyazódási vérzést az együttléttől számított hányadik napon? Illetve milyen volt a színe? Köszi a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook