Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet ez beágyazódásos vérzés? fórum

Lehet ez beágyazódásos vérzés? (beszélgetős fórum)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2021. nov. 2. 05:30
Egyebkent aztán végül tegnap estére teljesen elmúlt.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2021. nov. 2. 05:26

Bármi lehet, de nalunk csak úgy a nőgyógyász nem néz hormonszintet. Januárban kell mennem újabb hormon vérvételre, mert akkor kezdjük a kövi lombikot.

De köszönöm amit írtál, nem tudtam, hogy ez is okozhat ilyen tünetet. Akkor még nem megyek dokihoz, januárban úgyis mennem kell.

2021. nov. 1. 22:46
Lehet sima progi hiány vagy egyéb hormon probléma miatt is. De a nőgyógyászt kérdez meg mindenképp.
2021. nov. 1. 10:29
És még ma is van. Remélem nem valami bajt jelez. Mindenesetre a héten elmegyek nőgyógyászhoz. Bár 5 hónapja voltam méhnyakrákszűrésen, de ezek a kis vérfoszlányok valamiért jönnek.
2021. okt. 31. 17:51

Sziasztok.

18.-án lett vége a menzeszemnek, de fogalmam sincs mikor van peteeresem, nem szoktam érezni és volt, hogy az ovulációs teszt nem mutatta, az orvos pedig ultrahangon (meddőségibe járunk) látta aznap, hogy peteeresem van, mikor a teszt nem mutatta.

Szóval már nem ovulációs tesztelek a nem inszeminációs hónapokban, mert feleslegesnek érzem.

Ma viszont a tisztasági betéten láttam némi rózsaszínes sűrűbb folyást, élénk vércsíkokkal (bocsi, nem tudom jobban leirni). A menzeszem nyilván nem lehet, de olvastam beágyazódásos vérzésről, és ma a hasam is görcsölget egész nap.

Nem tudom, hogy más volt - e így, de érdekelne ezzel kapcsolatban mások véleménye.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook