Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális, hogy teljesen elmúlik a mensim, majd ismét vérzés jelentkezik? fórum

Normális, hogy teljesen elmúlik a mensim, majd ismét vérzés jelentkezik? (tudásbázis kérdés)


7. kiscsirke (válaszként erre: 6. - Reni8018)
2008. nov. 25. 19:35
Ez akkor nálam is előfordulhat szülés után ,bár a doki a 6 hetes ellenőrzésen mindent rendben talált.
2008. nov. 25. 19:07
LEHET MÉHSZÁJSEBED VAN.
5. Gazella80 (válaszként erre: 4. - Kiscsirke)
2008. nov. 25. 14:26
Köszi szépen! Kb 2 hete voltam dokinál, mert elég sokat fáj a jobb petefészkem, megnézte ultrahanggal is és megállapította h semmi bajom... Erre most a köv mensi után ugyanaz van! Kaptam folyásra valami kúpot meg ilyen 2 db-os méregdrága gyógyszert amit inkább ki sem váltottam, nemis főleg az ára miatt, hanem nem akarok ekkora dózis gyógyszert magamba tömni, főleg h szerintem ezen a téren nem olyan vészes a helyzet... :S
4. kiscsirke (válaszként erre: 3. - Gazella80)
2008. nov. 25. 14:20

Szia!


Nekem pont ez a problémám. Ma megyek dokihoz.

Most megint kitisztul a fojásom, de most meg fáj alul a hasam tompán. Nekem egyszer volt már ilyen, akko rpetefészek gyulladást mondtak, és gyógyszert adtak rá. De nem szabad sokáig húzni, mert meddő is lehetsz később úgy tudom.

2008. nov. 25. 14:09
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek az normális, hogy teljesen elmúlik a mensim, barnázás se semmi, majd megint "pirosan" elkezdek vérezni?
2008. nov. 25. 14:09
Orvosnál voltál már?
2008. nov. 25. 14:08
Mensi utáni vérzés?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook