Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságból szerelem, szerelemből barátság! fórum

Barátságból szerelem, szerelemből barátság! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
120. 0065f66d69 (válaszként erre: 119. - 9b2ec94d64)
2011. máj. 12. 08:05
...Én még soha nem találkoztam ilyen gondolkozású férfival, mint te! Szerintem egy kuriózum vagy!...
119. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 117. - 0065f66d69)
2011. máj. 12. 07:41
Persze. Hátha kiderül valami érdekes.
2011. máj. 11. 21:05

Sziasztok!


Új vagyok még a portálon, de végig olvastam a fórumot, s úgy gondoltam elmesélem az én tapasztalatomat a témával kapcsolatban.

Látom sokan kételkedtek abban, hogy lehet-e férfi és nő között barátság vagy sem. Szeretnék veletek egy számomra kellemes történetet megosztani, talán segít valakinek, talán nem. 5.-ben új Általános Iskolába kerültem. Teljesen új emberek közé, új környezetbe. Nagyon féltem, hogy milyen lesz, de szerencsére lett 3 ember, akiket nagyon megszerettem. Négyen alkottunk egy nagyon jó kis csapatot. Akkor lett Laci a legjobb barátom. Nem messze lakunk egymástól, s mindig együtt jártunk haza a suliból, hétvégente is sokat voltunk együtt. Aztán elballagtunk. Ő más városba ment tovább tanulni, én pedig maradtam itt. Minden pénteken, amikor hazajött, otthon csak ledobta a cuccát, s jött át hozzám. mindig mindent megbeszéltünk, sokat segítettünk egymásnak. Persze én akkor már tudtam, hogy amióta csak ismerem szeretem, első perctől kezdve. Ez nem volt kérdés, mert folyton ő járt az eszemben, mindig vártam a pénteket. Aztán 17 évesek voltunk, amikor elcsattant köztünk egy csók, csak úgy buliból, s lehetett érezni utána köztünk egy kis bizsergést, de nem történt semmi, ugyan úgy barátok voltunk, csak azzal törődtünk. Mindig megleptük a másikat valami kis aprósággal. Teltek-múltak a hónapok, az évek,fogadásokat kötöttünk, s mindig egyre nagyobb volt a tét, amit persze mindig teljesítettünk. Augusztus végén volt egy fogadásunk, amit én vesztettem el..A tétje az volt, hogy ha veszítek, akkor vele kell töltenem egy éjszakát. Persze mindig halasztgattuk a dolgot. Odáig jutottunk, hogy 2007 szeptember 7-én msn-en beszélgettünk, s mondta, hogy nagyon unatkozik, menne kocsikázni, de nincs kedve egyedül a haverjával..Mondtam, ha ad egy kis időt, hogy elkészüljek, akkor megyek én is, viccelődött, hogy kapok 20 percet, inkább 1 órát, hogy tényleg el tudjak készülni...Értem jött először. Végig hülyéskedtünk, de már akkor lehetett érezni, hogy valami van a levegőben. Felvettük a haverját is, kocsikáztunk, én persze hátra kényszerültem... Megálltunk a városban, s kiszálltunk, ekkor a haverja megpróbált zavarba hozni azzal, hogy többször is feltűnően végig mért. Aztán újra kocsikáztunk. S egyre melegebb volt a kocsiban, így levettem a pulcsim. Igazából csak akkor esett le, hogy bár nem tudatosan, de egy eléggé mélyen dekoltált felsőt vettem fel, s középen ültem.. A srácok megéheztek, így megálltunk egy pizzériánál, hátrafordultak, de persze a szemeik a melleimen voltak, s zavarba is jöttem.... Laci bement rendelt pizzát, s miután megettük, a másik srác haza akart menni, így hazavittük. S kettesben maradtunk. Nagyon zavarban voltam, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, de látszott, hogy ő sem. Felhozódott a fogadásunk tétje, s közösen megbeszéltük, hogy ezt most inkább nem kéne. Aztán szépen lassan hazafelé vettük az irányt. Már előttünk álltunk kb. 20 perce, amikor mondtam, hogy most már tényleg megyek. Ekkor fordultunk egymás felé, s éreztem, ahogy közeledett, hogy ebből baj lesz, vibrált a levegő rendesen. Csak puszit akartam adni neki, de persze mind a ketten szerencsétlenkedtünk, így egy aprócska csók lett belőle. Hazaért felhívott, hogy van-e kedvem még msn-en beszélgetni. Persze, hogy volt. :) S aztán már kettőnkről beszélgettünk, s bevallotta, hogy egész este azon járt az agya, amikor csak rám nézett, hogy hogyan mondja el, hogy tetszem neki, s szeretné, ha megpróbálnánk. A szívem majd kiugrott helyéről, mert álmomban sem gondoltam volna. Én mondtam, hogy szombat este már a koliban leszek ,de jöjjön el hozzám, s megbeszéljük. Jött is. Meg is beszéltük, s onnantól kezdve nagy volt a boldogságom. Minden héten többször is jött hozzám, s úgy tűnt minden oké.. De mégis valami hiányzott.. Egyre türelmetlenebb voltam, s rájöttem, hogy az hiányzik, hogy nem mutatja ki az érzéseit. Így két és fél hónap eltelte után szakítottam vele. Akkor nagyon haragudott rám, de 1 hónap után újra beszéltünk, neki volt egy új kapcsolata, s úgy tűnt boldog, ezért én örültem a boldogságának, s közben a szívem szakadt meg, mert akkor már tudtam, hogy hiba volt eldobnom, de már nem tehettem semmit. Beletörődtem. S újra teltek-múltak a napok, hetek, hónapok. Az új barátnője féltékeny volt rám, pedig nem tudta, hogy mi volt köztünk, s szinte már zaklatott a közösségi oldalakon, ijesztő volt. Persze arra volt esze, hogy Lacinak azt adja be, hogy én zaklatom őt. Két hónapig úgy tűnt, hogy Laci hanyagol, de megértettem. Aztán egyik nap csengettek, s Laci állt az ajtóban. Csak mosolygott, s mondta, hogy szeretné, ha megbeszélnénk pár dolgot. S egész éjszaka beszélgettünk. Persze nem kettőnkről, hanem az új barátnőjéről. Két héttel később szakított a lánnyal. S mi pedig ugyanolyan barátok voltunk, mint előtte. S azóta is. A minap beszélgettünk msn-en, s bevallotta, hogy fél évvel a szakításunk után az járt az eszében, hogy szeretne tőlem még egy esélyt, de mivel akkor nekem éppen volt valakim, így megmaradt barátnak. Pontosabban a LEGJOBB barátnak. Azóta is, ha a párommal gondjaim vannak, akkor vele is megbeszélem, mert sokat segít, s jó hallani egy férfi véleményét is. Már 15 éve, hogy legjobb barátok vagyunk. De rajta kívül van még egy legjobb barátom, aki szintén fiú. A másik barátommal viszont soha nem vonzódtunk egymáshoz, sőt terelgettük egymást a kapcsolatok terén. Vele már 6 éve vagyunk legjobb barátok. S ez így volt jó, s már tudom, hogy ez nem is lesz másként!

Szóval szerintem igenis lehet férfi és nő között barátság, még akkor is, ha az egyik vonzódik a másikhoz, mert ezt le lehet győzni.


Remélem tudtam segíteni egy kicsit, aki fél bevallani az érzéseit. Persze, ha nincs vibráló levegő, akkor nem érdemes színt vallani, csak nyelni kell egy nagyot, s élni ugyanúgy, ahogyan addig.

117. 0065f66d69 (válaszként erre: 116. - 9b2ec94d64)
2011. máj. 10. 08:42
Ajjaj..Itt a gond nem kevés... Akarsz róla beszélni?...:-)
2011. márc. 24. 23:09
Én eddig mindig a barát-zónában landoltam. Most pedig mivel már egyáltalán nem keresem a lehetőségeket shol sem landolok. Lebegek az emberi kapcsoaltok közti űrben.
2011. márc. 23. 18:10

Nekem így indult az összes kapcsolatom ,de nem

lett belőle barátság a végén.

114. zunika
2011. márc. 3. 08:54

Ha Neked nem is tetszik, akkor nincs miről beszélni.

Igen, válaszolj neki, hogy "Nem, nem Rád gondoltam". Vagy azt kellett volna írni, ami konkrét, hogy "eszembe jutott a szerelmem, és mindjárt jobban lettem".

Állítsd konkrétumok elé, különben mindig reménykedni fog.

Ha igazi barát (amit bocs, de kétlek), akkor elhagyja ezt a piszkálódást.

113. Ailen Zia (válaszként erre: 113. - Zunika)
2011. márc. 2. 23:58

Amikor még a volt barátommal együtt voltunk, akkor ugye abszolút nem így viselkedett.


Számomra ez az egész, hogy nem csak barátként kezel már, nem olyan rég, 2 hónapja esett le nekem, amikor a barátja konkrétan megmondta, hogy azt vegyem észre, aki engem akar, azt meg hagyjam aki engem nem szeret. Mindenkire gondoltam már, de rá, nem mire felvilágosított a haverja neki.


Azóta nem úgy beszélek vele, mert én is levettem utána, hogy ez tényleg nem barátilag képzeli már, hanem másként, mert mindig ilyen szavakkal illetett, hogy kincsem stb. Mondtam neki, hogy ezt mellőzze.


Aztán egy ideig nem nyomult, de aztán megint elkezdte! Tegnap is...Amikor is azt írta nekem, hogy ha fiatalabb lenne, akkor... De tudja, akkor sincsen esélye nálam. Én erre semmit nem reagáltam, amúgy is én szeretek valakit - ő ezt tudja is, mert elmondtam neki, de az nem ő, rá sosem néztem úgy! Ezután sem fogok, mert nem is tetszik amúgy sem.


Meg olyanokat mond, mikor tegnap mondtam neki, hogy: gondoltam valakire és mindjárt jobban lettem... Erre beírja, hogy: rám gondoltál? Most erre mit mondjak, hogy ne sértsem meg, mert nem célom, de ez nekem tök kínos, mit lehet ilyenre válaszolni? Inkább kerülöm az ilyenekre a választ! Őt is kerültem pár napig elég szépen, azóta már nem is hív, mert levette, hogy nem nagyon akarom, hogy még hívjon is...

Meg mindenen megsértődik azóta.

Meg azzal jön, hogy felejtsem el, akit szeretek, ha nem viszonozza, de körülbelül utasítva mondja, ami nekem nem tetszik. Attól még nem szeretném őt, ha elfelejteném is, pedig mintha arra számolna.


Kész vagyok tőle néha már nagyon.

2011. febr. 2. 19:20

Segítsetek nekem!!! Nem tudom mit csináljak az egyik barátommal...


A helyzet a következő:


Akkor ismertem meg, amikor még jártam az exemmel, mivel neki az egyik barátja, de aztán az enyém is lett. Eddig azt hittem, hogy csak sima barátnak tart, de pár hónapja egyfolytában olyan szövegeket ad le nekem, hogy csak nézek. Olyanokat hogy értem bármit megtesz, mindig rám gondol, angyal vagyok, kincsem stb... Szóval nem éppen az a hű de csak barátias hangvétel, egy a baj, hogy én ezzel nem tudok már mit kezdeni. :S Meg mondta, hogy hívjam fel, mert hallani akar (ő már hívott párszor)... Meg találkozzunk, nagyon várja már! De most, hogy teljesen letisztult a kép, mert a haverjával is beszélek néha és mondta nekem, hogy ne fussak olyan szekér után ami nem vesz fel, s vegyem észre azt aki meg hát... Szóval igen.

Egyébként 15 évvel idősebb tőlem, és élettársa is van...

Mit csináljak vele? Hogy mondjam neki, hogy ez nekem nem jó, mert zavarban vagyok és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, ő nekem csak barát, de ezt már mondtam is neki! De mégis ugyan úgy beszél hozzám, hogy...

Én nem akarok véget vetni a barátságnak, de ebből több nem lesz! Nem tudom, hogyan mondjam ezt neki, mert konkrétan nem mondott semmit, hogy akarok valamit, csak olyanokat beszél :S

2011. jan. 12. 17:01

Sajnos pont ma kaptam sms-t unokatesomtól,nyomonozott nekem....csak barátként tekint rám a srác :S:S.

Nagyon sajnálom:(,megint mellé fogtam.....elszúrtam....ahogy mondani szokás első benyomást csak egyszer lehet kelteni,és én ezt szúrtam el a srácnál,tudom hülyén viselkedtem a bulikban....nyilván nem túl jó véleménye lett rólam...

Visszafordítanám ha lehetne....csak sajnos nem lehet....:S

110. zunika
2011. jan. 12. 11:53
Lehet, hogy csak nehezen kezdeményező típus. Vannak ilyenek... Ismerjétek meg egymást kicsit jobban, akár mint barát, és úgyis látni fogod rajta, hogy bejössz-e neki, vagy csak barátként. Ha úgy látod, hogy tetszel neki, ne habozz :) Ez a 21. század :O A lányok választanak... :P
2011. jan. 11. 16:11
En belecsapnek a lecso közepebe!!! Kideritenem a szamat, felhivnam es egyszerüen megkerdeznem töle van-e kedve meginni velem egy kavet valahol. Akkor aztan beszelgetnetek es hamar kiderülne hogy all a dologhoz. :)
108. 036bc944f9 (válaszként erre: 107. - Lili8724)
2011. jan. 11. 16:05
Szerintem probálj vele kontaktba lépni, pl vedd fel iwiw-re vagy facebook, aztán írj neki, hogy buék vagy valamit, aztán utána probáld elérni, hogy fent legyen msn-en és beszélgess vele!
2011. jan. 11. 15:59

Sziasztok!


Furcsa helyzetben vagyok jelenleg...

Általában mindig olyan pasikat sikerült kinéznem,akik elérhetetlenek voltak számomra,aztán küzdöttem,szenvedtem míg vagy elértem-vagy nagy többségben nem.

Most magamon is meglepődtem...egy nagyon kedves,aranyos-és teljesen hétköznapi srác tetszett meg.

Akivel az unokatesóm révén ismerkedtem meg,elég sokat buliztunk mostanában együtt.

Az elején magam sem gondoltam volna,,,még tippeket is adtunk egymásnak a bulikban,nah ő jó lenne neked,közben meg azt vettem észre magamon,hogy egyre jobban érdekel...

Néha azt vettem észre,hogy talán én is érdeklem...de valószínű ő úgy tekint rám csak mint egy haverra,,,,de jó lenne ezt kiderítenem.

Volt egy eset,mikor együtt buliztunk,,,ő volt a sofőr,mi meg kicsit piáztunk,és rámkattant 2 srác a buliban,én elszórakoztam velük,és láttam a tekintetén...úgy nézett mint aki csalódott.

Megkértem unokatesom is,derítse ki mi a véleménye rólam,ő egyből mondta,hogy szerinte csak mint haver ugy tekint rám.

Azóta aztán nem tudom sikerült e kiderítenie,,,az a legrosszabb,hogy mostanában bulizni sem tudunk együtt menni,melo miatt.

Igazából szeretném kideríteni....szeretném ha megismerne,mert igy bulikban nem az igazi énem láthatta,és lehet,hogy ez alapján rossz kép alakult ki benne rólam....

Úgy örültem elöször,hogy egy olyan srác tetszik aki pont olyan tulajdonságokkal rendelkezik amit szeretnék,,,lehet csak túlbonyolítom és simán megkellene irnom neki,hogy tetszik nekem.....de ennek vannak hátulütői..ha nem akar tőlem semmit,elég égő....utána nem valószínű lenne kedvem együtt bulizni velük...viszont ha nem teszek semmit,azzal az esélyeimet nullára csökkentem....Szerintetek???:)

106. zunika
2010. júl. 14. 21:26
Mazs, mi van Veled?? fejlemények?? :O
105. zunika (válaszként erre: 104. - Mazs777)
2010. júl. 8. 22:55

Szia Mazs!

Úgy gondolom, a Te eseted nem barátságból szerelem, de ettől függetlenül jók a kilátások :)))

Ha jól sejtem - bár nem tom hány évesek vagytok - Ő egy érett pasi, aki már nem a "bombanős" kalandokra, hanem egy igazi társra vágyik...Ezt lehet, hogy benned látja.

Magadról nem sok mindent írtál, független vagy-e, stb...Ha igen, akkor mi veszteni valód van?? Ha ilyen jóba lettetek, akkor gondolom telefonszám-csere is volt... Akkor ilyen szempontból "nem gond", ha nem mész többet azon a buszon. Ha meg nem cseréltetek, és ennyire bejön Neked, akkor szállj fel a buszra, és mondd el neki, hogy Te ma mész azzal utoljára, ha szeretne komolyabbat, akkor ezentúl telefonon tudtok egyeztetni.

De ha jól emlékszem - bár csak egyszer olvastam el, amit írtál - azt írtad, telefonon beszéltetek.

Ne hagyd ki a lehetőséget. Nem sokszor van ilyen, hogy tetszik egy álompasi, és így viszonyul a dolgokhoz.

Hagyd, hogy a dolgok kialakuljanak.

A külső nem mindig szempont, én már rájöttem...

Lehet, hogy Ő nem a bombanőt látja benned, hanem érzi, hogy jó lehetsz sokminden másban, és az sokkal fontosabb, mint az, hogy ki mennyire jó nő...

104. Mazs777
2010. júl. 8. 00:46
Sziasztok! Én is ebben vagyok...megismertem egy srácot, akivel egy busszal járunk. Eleinte rá sem hederítettem, azt hittem hogy "fú, jó pasi, biztos beképzelt" mert bár elnevetgélt a többiekkel mindig egyedül ült, és úgy nem láttam hogy nagyon társaságban lenne. Azóta eltelt 2 hét és bár elmondhatom magamról hogy jó emberismerő vagyok, most nagyot csalt a szimatom. Ez a pasi egy. . . . fúú. . . az álmom. Azóta kiderült hogy nem sok mindenkivel beszélget, mert válogatós ilyen szempontból, nagyon nehéz a közelébe férkőzni, nehezen barátkozik, mert elég nehéz élete volt/van. A csajok akik odamennek hozzá olyan jellegű problémával hogy ne haragudj keresem ezt meg ezt, és sejtetően mosolyognak egyszerűen elküldi, mert tudja hogy csak azért mentek oda mert akarnak valamit. Velem tök más a helyzet. Odajön, fél órákat beszélgetünk, állandóan hülyéskedünk, viccelődünk, mosolygunk mind a ketten ha együtt vagyunk. Meglátom, és remeg a lábam. 2 napja 2 órát beszélgettünk telefonon, meg ilyenek. Tegnap jutottunk el oda, hogy beszélgessünk arról hogy mi van. Egyébként tök egyformák vagyunk, nagyon egyezünk, meg is beszéltük hogy nagyon ritka az ilyen. Ezután mondta hogy elküldi a nyomulós csajokat. Aztán kérdeztem tőle hogy velem mi a helyzet? mit gondol rólam, miért lettünk ennyire jóba. Azt mondta hogy egy értékes embernek tart, akivel nagyon jól megérti magát, és hogy az ilyen ritka, és még sosem volt. Előtte magamat is abba az illúzióba tartottam hogy haverok vagyunk, egymással is ezt beszéltük meg, de nem. Ez több. És ahogy beszélgettünk mondta hogy ő már az elején észrevette rajtam hogy tetszik nekem. Kérdeztem hogy akkor miért csinálta azt mint a többi csajjal? és erre nem tudott mit mondani. Szerintem nem vagyok az esete, de látom rajta hogy ez már nem érdekli. elkezdte mondogatni hogy volt már plázacica barátnője, de neki nem arra van szüksége, hanem hogy megértsék, és foglalkozzanak vele, hogy valaki olyan legyen mellette, aki szereti és akit ő is szerethet. Most tanácstalan vagyok. Részben azért mert a cégnél megindult a leépítés, és úgy néz ki holnap megyek utoljára. Akkor már nem fogom minden nap látni munkában. De én abba beleőrülök. Kell nekem, tényleg küzdök érte, kiegészít minden téren. Nem a szex érdekel, és hogy fú mennyire jól néz ki, hanem a lénye. Annyira szeretnivaló. . . Fülig beleestem
103. zunika (válaszként erre: 102. - Papagáj)
2010. júl. 4. 12:32

Én kezdek szerelmes lenni, és boldog vagyok :)

Alma! Várom a hsz-edet :)

2010. júl. 3. 03:34

Sziasztok!

...itt alma... :-)

Hát nálam is történtek változások, amint lesz lehetőségem mesélek! :-)

101. zunika (válaszként erre: 100. - Zunika)
2010. jún. 29. 09:04

Látom akad pár hiba a hsz-emben :O

Bocsánat...

A "v" betű sokszor kihagy.

Fogalmazni meg már nem is tudok? :D

Dehogynem, csak nem olvastam el, mielőtt elküldtem.

Szóval "rengeteg szemetet hagyott itt, ami nem kell neki..." - ezt akartam írni :D

100. zunika (válaszként erre: 99. - Masnesz)
2010. jún. 29. 09:01

1 hónapja elment, hetente kétszer látogatja a kislányt. És bizony sokszor megsimogat, stb.. :O Odaköltözött egy nála 9 évvel idősebb, 3 gyermekes anyukához, és nagyjából szarik a fejemre.

Vannak szuper, átlagos, rossz, és nagyon rossz napjaim, amikor nagyon hiányzik, és azt érzem, nagyon szeretem. Ilyenkor bőgök, magam alatt vagyok.

De szerencsére elmúlik.

Most jól vagyok. Szeretek az új párommal lenni (már nem barátnak nevezném), és a kislányom is tesz róla, hogy ne unatkozzam.

Érdekes, a kislány nem emlegeti az apját, viszont el kezdett megint dadogni :( Valószínűleg ettől van, de nem beszél róla, hogy "Hol an apa"..

Egyszer már volt ilyen tavaly nyáron, pár hónap alatt teljesen elmúlt. Most megint :( Remélem ez is elmúlik.

A héten oviban van, én meg teszem rendbe a lakást, afféle nagytakarítás, mert Húsvétkor elmaradt, és az ex rengeteg 'szemetet" hagyott itt, ami neki nem kell neki. Egyébként ma jön.

Nagyjából ennyi van velem mostanában.

99. Masnesz (válaszként erre: 98. - Zunika)
2010. jún. 28. 16:51

Lehet, hogy én olvastam félre valamit.

Jobb már a helyzeted?

98. zunika (válaszként erre: 97. - Masnesz)
2010. jún. 28. 13:43
Nem emlékszem erre a hsz-emre, ahol azt írtam volna, hogy minden rendben. Ha pedig volt ilyen, az csakis azért volt, mert folyamatosan ellenőrizve voltam, hogy kinek mit írok a gépen, és nem teregethettem ki a problémáimat..
97. Masnesz (válaszként erre: 96. - Zunika)
2010. jún. 24. 21:54
Másfél hónapja azt írtad minden oké! Mi történt pár nap alatt, hogy mégis elment?
96. zunika (válaszként erre: 93. - Alma20)
2010. jún. 22. 21:13

Mi van veled Alma? Velem történtek dolgok mostanság bőven...

Lassan 1 hónapja elment a párom, a gyermekem apja.

Együtt vok a barátommal, de nem vok szerelmes.

Sokat gondolok a régi páromra, de tom, nem ment együtt. De mégis szeretem, nem olyan könnyű eldobni ennyi időt, főleg, h gyerek van, és hetente 2-szer is találkozunk.

Nem vagyok szerelmes, és ő sem. Ha találkozunk, mindkettőnknek előjönnek az érzései, holott mindent megtesz az én új barátom is, hogy ne is kelljen a múltra gondolnom.

Nem tudom mikor múlnak el ezek az érzések, de marha jó lenne :( Mert így nehéz, nem is kicsit.

Sokszor elkenődök.

Nem tudom mi lenne a jó.

Egyszer ezt érzem, egyszer azt :(

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!

95. Masnesz (válaszként erre: 93. - Alma20)
2010. máj. 31. 20:21
Családtervezés?
94. Masnesz (válaszként erre: 107. - Castellina)
2010. máj. 31. 20:19
Megkérdezném mi az oka!!??
93. alma20
2010. máj. 30. 09:55

Sziasztok!


Nagyon megállt a fórum.

Mik a történések???? :-)


Nálam minden a régi.

Beleszerettem ugyan a Barátomba, de nem lenne értelme, hogy megmondjam neki.

Viszont a Párom imád, tervez...

Szóval, mi így maradunk, amig lehet.

Felőlem végtelenségig is! :-)

92. zunika (válaszként erre: 101. - Alma20)
2010. máj. 13. 00:52

Nem, egy gyerek nem akadálya a válásnak, amennyiben a 2 fél egyáltalán nincs meg egymással...Mi azért elvagyunk. Mondhatnám mostanában el vagyok kényeztetve... Csak ez a bizalom kérdése ne lenne, na meg a múltbéli emlékek :Ö

Megváltozott, ami a családi életünket illeti. Gyerekkel sokat foglalkozik, velem is sokkal figyelmesebb. Hogy a nők terén is megváltozott-e? Azt nem tudhatom. De lehet, hogy most abban is, de nem tudom meddig. Azt mondják, az ilyenek nem változnak.

Segít-e, ha megcsalom? EZ hülyeség. Nekem is volt a baráttal kapcsolatom, ha elolvastad. De nem bossszúból. Hanem mert ha Ő megtehette, akkor én is megengedtem magamnak. Azóta is "bánom", mert sosem megy ki a fejemből, milyen jó volt vele :O

Amúgy meg nem lennénk kvittek, mert én sosem mentem volna félre, ha Ő nem teszi meg. Sőt, Ő már többször is megtette :(

91. Masnesz (válaszként erre: 90. - Masnesz)
2010. máj. 7. 11:43
Érdekes dolgok vannak benne. De mégis a lényeg az utolsó bekezdés. Ezért mondom én, hogyha egy férfi megcsal többször is akkor attól meg kell válni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook