Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek Győrben fórum

Barátokat keresek Győrben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
58. bbibe
2010. máj. 21. 19:57
Szia! 23 éves vagyok és Győri. Bulizni nem nagyon szoktam, de ha van kedved azért beszélgethetnénk! Írj privit, mert msn-en évente 1x vagyok fenn.
2010. máj. 21. 19:53
Sziasztok 23 éves, vidám lány vagyok,aki barátokat keres,olyanokat akikkel lehet egy jót beszélgetni,bulizni,közös programokat szervezni.Olyan barátot keresek aki nem csak azt látja az emberben,hogy mivel lehet kihasználni......Győr környékén lakom,elsősorban Győrieket illetve környékieket keresek,hogy a késöbbi személyes találkozás is könnyen megoldható legyen:),de természetesen szívesen ismerkedem másokkal is:).msn:majonoem21@windowslive.com
2009. aug. 25. 07:42

Hahó, Szép jó reggelt!


Hát az a szikla elég sokkoló lehetett. Én mindíg úgy vagyok vele, hogy ha hallok valami rosszat, nem tudom elképzelni, hogy velem is megtörténhet. Pedig megtörténhet! Ilyenkor kívülről látom a dolgokat mintha egy filmet néznék.

Egyszer elütöttünk egy vaddisznót, hát akkor is, fel sem fogtam hirtelen, csak néztem ahogyan fut a kocsi elé.

Mindenesetre nagy szerencse, hogy nem történt semmi bajotok. Most nem tudnánk dumcsizni.:)

2009. aug. 24. 19:35
Persze, nem maradtok le semmiről, h. most nem voltatok, biztos úgyis bepótoljátok. :-) Képzeld, nekem a Plitvicei tavaknál vt 1 nagyon rossz élményem. Mégpedig az, h. mentünk a szikláknál, és aki előttem ment, annak mögötte, nekem meg közvetlenül előttem egy éles szikladarab zuhant le az útra. Mindez olyan hirtelen, váratlanul és gyorsan történt, h. még megijedni sem vt időnk. Akkor is és most is ha eszembe jut, hát megborzongok, h. simán szörnyethaltunk vna ha nem vagyunk ott és akkor azon a helyen, h. közénk tudott zuhanni és nem egyikőnkre. A kenpingezésre láttam egy nagyon jót, méghozzá a Naplóban, amikor bemutatták a készülődést a Szigeten. egy nő mutatta hogyan készülnek a fiával. A fai állította a sátrat, a nő + fújta fel a felfújható ágyat. Na, gondoltam ha mi vmikor sátorozni megyünk, csakis ilyen felfújható ággyal vágunk neki, mert megéri ilyet beszerezni.
2009. aug. 24. 15:09
Kempingezés lett volna, sátorban. A hátam mostanában fájós lett (sajnos:(), meg úgy volt, hogy a mensimnek is pont akkor kellett volna megjönnie. Ezért úgy döntöttünk, a hétvégére megyünk csak Balcsira. A Krk szigetre mentünk volna Baskára, a férjem már többször volt ott, csak én nem. Nekem a Balaton is nagyon szuper volt. Majd elmegyünk a tengerpartra legközelebb.
2009. aug. 24. 14:01
Arra gondoltam, amelyik közvetlenül a piacnál van, nem a hajó felőli oldalon, hanem a másik.. Horvátországot én is nagyon szeretem, főleg a homokos tengerpartot, bár ahol a mi szálláshelyünk vt, az kavicsos vt.. De szerencsére eljutottam azért homokos részre is. Miért lett Balcsi horvátok helyett? Ha nem titok.. :-)
2009. aug. 24. 12:14

Nem, sajnos nem vagyok terhes, ez biztos.:( A nőgyógyi szerint még nem ált helyre a ciklusom. Nem gondoltam, hogy így fogok még várni arra, hogy megjöjjön.:)

Melyik fagyizóra gondolsz? Mert van egy a híd lábánál, meg egy majdnem szembe.

Mi Horvátországba szerettünk volna menni, de azért nagyon jó volt a Balcsi is.:)

2009. aug. 24. 10:59

Szia!:-)


Örülök, h. írsz! Hány napja késik? Talán máris lehet örülni? :-)) Kicsit irigykedve olvasom, h. el voltatok Tihanyban, de jó is ott.. Nekünk Csopakon van nyaralónk, azaz, h. a családé, az az 1 hátránya van, h. társas nyaraló.. Idén nyáron még nem jutottunk le, majd most az utolsó 7vgn van tervbe, h. lemegyünk 1et Balcsizni.. Remélem kedvezni fog az idő is.. Ha nem, akkor elmegyünk Aquafürdőbe. :-) Nem voltunk a Dunakapu téren most 7vgn, de biztos jó vt, na + tömeg.. Amúgy kedvencem ott a sarki fagyizó.. Különben visszatérve a baba-témára, amikor abszolút kikapcsolod az agyadban a Baby-t, akkor jön össze..!! Ez tapasztalat!! Puszi!:-)

2009. aug. 24. 10:51

Úgy érzem érzelmileg sikerült eléggé megerősödnöm.

A nőgyógyászom azt mondta a mensi után újra próbálkozhatunk. Csak hát ez az. Még mindíg nem jött meg.

Azért csak most írtam, mert annyi mindent csináltunk a hétvégén. Pénteken Tihanyban kirándultunk. Szombat és Vasárnap meg volt a Dunakapu térnél Motoros autós fesztivál, nekünk nagyon tetszett. Ti nem voltatok kint?

2009. aug. 19. 10:05
- nekem (véletlenül benn maradt az elején.. :-)
2009. aug. 19. 10:04
Megértelek, nagyon is, mert nekem én is elvesztettem az előző pocilakómat, idén áprilisban. Aztán sikerült összeszednem magam lelkileg (ez mindennek az alapja) és sikerült rá 3 hónapra. :-) Úgyhogy én is áldásnak tekintem a rosszulléteket. Itthon vagyok, mert csak ezen az áron tudtuk megoldani Kisfiam felügyeletét, ha én lemondok a munkáról. (bankban dolgoztam) De azért nem ülök tétlenül, mert babásan nem keresek munkát, hanem ősztől beülök újra a sulipadba. Amikor meg vége lesz, már csak egy kis időm lesz szülésig. :-) Kitartás és sosk-sok nyugalom, főleg 'akciózás' közben. Meglátod, összejön, csak ne akard görcsösen. Más titka nincs sztem, csak így lehet! :-)
2009. aug. 19. 06:37

Nincs semmi baj, már sokkal jobban vagyok. És remélem nemsokára próbálkozhatunk újra. Már nagyon várom hogy én is rosszullétekről számolhassak be.:)

Dolgozol még, vagy már otthon vagy?

2009. aug. 18. 22:05
Ne hari, most olvastam az infódban mi történt Veletek. :-( Sajnálom így ismeretlenül is!
2009. aug. 18. 22:03

Szia Kovrisz!


Köszi, de azért örülök a rosszulléteknek. Na, nem azért, mert élvezem, hanem, mert az azt jelenti, h. minden okés odabenn. :-) Te is babát vársz netán? :-)

44. Kovrisz (válaszként erre: 43. - Tulipan82)
2009. aug. 18. 12:54

Szia!


Gratulálok a babához.:)

Úgy hallottam, később enyhülnek a tünetek. Remélem nálad is így lesz.

2009. aug. 15. 20:22
Szia Andi! A 8.-ban, és megvan nálam minden klasszikus terhességi tünet..A negatívokra gondolj..:-) (émelygés, szédülés, mindennapos rosszullétek) A nagyfiam meg 3.5 éves, Kevin. Rólad mit lehet tudni? Puszi!
2009. aug. 15. 19:25

Szia Tulipán!

Nálam is hasonló a helyzet, én Pesten tanultam, ott van egy barátnőm, de hát a távolséág... nem úgy megy, hogy átugrok hozzá. én is pont ma mászkáltam ide-oda a városban, de hát igen rossz volt egyedül. gratula a babához, hányadik hétben vagy?

2009. aug. 15. 19:19
Sziasztok! 26 éves, lassan 27 vok, 2. gyerekemet várom. Sajnos itt, ahol lakunk -Nádorvárosban- nincs társaságom, pedig jó lenne pletyizni + elmenni ide-oda, és nemcsak a napi rutinokat elintézni.. Kicsit lehangol, h. mindent a férjemmel beszélek +, nincsen igaz barátnőm.. Neki vannak barátai, gyakran elmászkál, én + nem.. Érettségi után Veszprémbe mentem tanulni, így itt nemigen tudtam barátságokat kiépíteni, a régi társaságból pedig senki nem vt győri.. Jó lenne barátnőkkel dumcsizni, shoppingolni:-), dvd-zni, főzni vagy bármit, csak együtt.. :-) Puszi!
2009. aug. 13. 12:01

Végre ma fellendültek a dolgok a lakásfelújítás terén. Csiszolják a parkettát, és szerelvényezik a fürdőszobát. Ennek már nagyon örülök.:)

Viszont ma megyek nőgyógyihoz, ezt nem várom annyira, de túlesek legalább ezen is.

Ma valahogy olyan álmos és kókatag vagyok, biztos a frontok.

2009. aug. 12. 20:37
Nem szabad elkeseredni és feladni. Biztosan ezek után már csak jó jöhet. Ez az év ilyen, én sem tudok sok jót mondani.
2009. aug. 12. 13:37

Hát igen, az időzítés. Remélem meggyógyult a gyerkőc. Nekem valahogy szinte semmi nem jött össze ebben az évben. Lakásfelújításba kezdtünk, és úgy tűnik végtelenségig el tud húzódni. A hatodik héten elhalt a terhességem sajnos.:(

A hátam is elkezdett fájni. Azzal vigasztalom magam, hogy a rossz után mindig jó következik.

Bocs a panaszáradatért, de jó leírni. Amúgy optimista vagyok.:)

2009. aug. 11. 18:47
Igazából nagy nyaralást nem tudtunk mi sem az idén megvalósítani. Ez a válság mindenhol érezteti magát, főleg a bukszákon:( Úgyhogy maradt a hétvége, idáig egy darab hétvégén voltunk a Balatonon és ennyi:( de az sem volt jó, mert beteg lett a gyerek már az első napon:( Úgyhogy az idei nyár semmit sem ért és mindjárt szeptember, újra kezdődik minden elölről:(
2009. aug. 11. 15:35

Hali!


Én most a héten még itthon vagyok, de sajnos a férjem csak a mult hétre kapott szabit, erre nem.

:(

Azért most is dolgozgatok, csak mellékállásban. A balatonon voltunk a hétvégére, idén csak ez jött össze. De azért nagyon jó volt, csak rövid. Nekem kell egy-pár nap, hogy ki tudjak törni a napi robotból, és mire ez sikerült már jöttunk is haza. Eredetileg azt terveztük. hogy a horvát tengerpartra megyünk, de a mensim pont akkor jött meg, így nem láttam értelmét.

Ti voltatok már nyaralni idén?

Én Korfun voltam nagyon régen, és az nagyon tetszett. Oda vissza szeretnék menni egyszer.

2009. aug. 10. 21:55
Jöhet bármi.
2009. aug. 10. 19:44
itt vagyok én is. sajna tényleg elég döcögős. Titeket milyen téma érdekelne?
2009. aug. 10. 13:22
Nem nagyon pörög ez a fórum, pedig jó lenne.:(
2009. aug. 9. 18:14
Sajnos csak én:(
2009. aug. 9. 14:17
Hahó van itt valaki!
2009. aug. 6. 21:11
már megtaláltam, hat éves korig ingyenes
2009. aug. 6. 21:09
Nem tudja valaki, hogy hány éves kortól kell gyermeknek buszra jegy?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook