Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


51662. Joys
2009. ápr. 25. 21:21

OFF!

2009. április 25. szombat 18:34 - HírExtra


Susan Boyle-t két hete senki nem ismerte saját faluján kívül; ma tízmilliókat tudhat rajongótáborában, köztük Hollywood legcsillogóbb sztárjait.


A munkanélküli skót háziasszonyon mindenki csak nevetett - beleértve a zsűrit is -, amikor rendezetlen, őszes hajával, szegényes utcai öltözetben kisétált az ITV kereskedelmi tévécsatorna Britain's Got Talent című showműsorának színpadára, és bejelentette, hogy híres szeretne lenni.


Egy perc múlva már nem nevetett senki. A közönség őrjöngve ünnepelt, a zsűri tagjai pedig a szó legszorosabb értelmében tátott szájjal hallgatták, amint Susan Boyle a nemzetközi showbiz legnagyobb világsztárjait megszégyenítő hangon adott elő egy dalt a Nyomorultak című musicalből.


Piers Morgan, a zsűri egyik tagja - miután magához tért a döbbenetből - kijelentette: az előadás a harmadik évadjában járó műsorsorozat eddigi legnagyobb meglepetése volt.

Susan Boyle kívánsága teljesült, sőt túlteljesült: ma már nemhogy híres, de egyenesen világszenzáció, nevétől - és előadásától - hangosak a vezető amerikai tévétársaságok hírműsorai is, a színpadon töltött öt percének felvételét pedig már több mint százmillióan látták a különböző internetes videoportálokon.


A brit sajtó - és a fogadóipar - eddig eldöntött tényként kezelte, hogy Susan Boyle már meg is nyerte a tehetségkutató műsort.


Most azonban előkerült Hollie Steel, egy orvos házaspár tízéves kislánya, akit a Britain's Got Talent szombat este műsorra kerülő fordulójában láthat majd a közönség.


A brit sajtóban már előzetesen nyilvánosságra hozott részletek szerint Hollie a My Fair Lady egyik jelenetét adja elő a válogatáson készült felvételen. A fellépés táncbetéttel kezdődik, amely a zsűri nem túl kíméletes modoráról ismert vezetőjét, Simon Cowell producert nem nagyon hatja meg. A híradások szerint Cowell keze már az előadást megszakító csengő gombján volt, amikor Hollie elkezdett énekelni - és ebben a pillanatban megismétlődött a két héttel ezelőtti szenzáció, a döbbenten hallgató zsűrivel és az őrjöngve ünnepelő közönséggel.


Az egyik döntnök, Kelly Brook színésznő egyszerűen sírva fakadt, kolléganője, Amanda Holden együtt énekelt a kislánnyal, Piers Morgan pedig az előadás után kijelentette: sok gyermek fellépett már a műsor eddigi történetében, de egyikük sem közelítette meg Hollie énektehetségét.


Susan Boyle-nak így most kihívója akadt. Szakértők szerint a Manchester közelében élő Hollie az egyetlen induló, aki reálisan veszélyeztetheti csaknem négy évtizeddel idősebb riválisának esélyeit a 100 ezer fontos fődíjjal - és biztos lemezszerződésekkel - járó győzelemre.

51661. Joys (válaszként erre: 51655. - Zebracsikó)
2009. ápr. 25. 21:13

Érdekes, de színészek, előadóművészek-zenekarban nem sokra viszik. Úgy tűnik, inkább hobbiból adják ilyesmire a fejüket.


Ilyen pl. Woody Alen Amerikában, aki középszerűen szaxofonozik / nemrég Pesten is fellépett az együttesével, közepes sikerrel/, vagy nálunk Vágó István, a kvízmester, aki a Favágó nevű együttesben gitározgat.


Nem tudom, Sz.Zoltán hogy dobol, kikapcsolódásképpen persze nyugodtan csinálhatja..

51660. 53ce7424c0
2009. ápr. 25. 20:54

Sziasztok!

Szerintem már elég gáz, hogy a Géza állandoan szexelni akar, ill. hogy szinte csak arről szol a sorozat, ha a Gézáék vannak képben....Magdi anyus igen durva volt ahogy ellopta a babaruhát, remélem minél haamrabb kiderül, hogy ő volt az...

51659. virgilius (válaszként erre: 51654. - AnyukaNo1)
2009. ápr. 25. 20:53
Nem, de a kamarai tagságának pillanatok alatt utána tud nézni. És ha cikisebb a tag, akkor tutira ismeri is a hírét.
51658. zebracsikó (válaszként erre: 51610. - 80ASIQ)
2009. ápr. 25. 20:53

a nyugtatózás megy

Nővérem elmeotthonban dolgozik, van, akinek 3x4 Seduxen a napi adagja

de van még Trisercienetta, stb.

Szinte alig hat rájuk

51657. zebracsikó (válaszként erre: 51607. - Kata40)
2009. ápr. 25. 20:51
a gomba csak fehérjenapon fogyasztható!
51656. zebracsikó (válaszként erre: 51607. - Kata40)
2009. ápr. 25. 20:51

én is 90naposozom (de szép szó!)

holnap gyümölcsnap....

2009. ápr. 25. 20:48

[link]


Zenekar alapítását tervezi a Barátok közt sztárja

Szőke Zoltán, a Barátok közt Berényi Miklósa igazi zenészember, forgatásai után hobbijának, a dobolásnak él. A színész elárulta: zenekar alapításán gondolkodik.



"Hatéves korom óta szenvedélyem a dobolás. Tizennégy évesen vettem meg az első dobfelszerelésemet, és akkor alapítottam meg az együttesemet is. Később az apósom egy komolyabb szerkót hozott nekem az akkori Csehszlovákiából, de autóra volt szükségünk, ezért eladtam" - mesélte a Blikknek Zoltán.



ebben az országban mindenki tud muzsikálni?????

és mindenki mer is????

51654. AnyukaNo1 (válaszként erre: 51653. - Ceci)
2009. ápr. 25. 19:23
Szted az összes ügyvéd ismeri egymást??
51653. ceci
2009. ápr. 25. 19:16
Nade ha ügyvéd ez a leendő Clau csábitója,akkor a Nórának ismernie kellene?(vagy csak én vagyok ilyen szőrszáll hasogató???
51652. virgilius (válaszként erre: 51650. - AnyukaNo1)
2009. ápr. 25. 19:15

Mármint a zugügyvédet buktathatja le.

A pénzt már kifehérítette szerintem.

51651. AnyukaNo1
2009. ápr. 25. 17:40
Is there anybody????
51650. AnyukaNo1 (válaszként erre: 51649. - Virgilius)
2009. ápr. 25. 17:06
Csak akkor bukja a rengeteg zsét is, amit a széfben talált. Vagy azt már szétosztotta részesedés gyanánt, ahogy szándékozta és minket erről "elfelejtettek" tájékoztatni?
51649. virgilius (válaszként erre: 51644. - Geridina)
2009. ápr. 25. 16:39
Na de Nóra lazán lebuktathatja pillanatok alatt.
51648. Joys
2009. ápr. 25. 16:24

Ebben a sorozatban számos deviáns cselekedetet láthattunk már-Andi éttermének felgyújtásától/Zsolt-Radnics/, az ékszercsempészeten-Géza- keresztül Miklós okirat hamisítási, zsarolási és mérgezési ügyéig, melyek mind-mind büntetlenek maradtak.

Hogy mi ennek az oka?

Nekem csak egy ötletem van: a főszereplőket a f.írók nem kívánják hosszabb időre kivonni a forgalomból /cselekményből/, nehogy visszaessen a nézettség.


Ez morálisan erősen vitatható, különösen a nagy Berényi esetében, mert azt sugallja, a fák az égig nőhetnek.

51647. Joys (válaszként erre: 51643. - Hangyászsün)
2009. ápr. 25. 16:06

Miklósnak persze a félresikerült mérgezés is fáj, de ő nem akarta elpusztítani a sógornőjét, csak kikapcsolni a Zsuzsa tulajdonrészéért folytatott versenyből.

Indulatainak igazi oka, hogy betegsége révén meghiúsult a terve és a kalandos úton megszerzett üzletrészt át kellett adnia Klaudiának.

Ez egyben hatalmának végét jelentette.

Veresége egyben Nóra elvesztését is maga után vonta.


Ebbe nem képes beletörődni, ezért új harcot indított ellene.


Dramaturgiai csavar és furcsaság, hogy a Bk történetében első ízben, eddigi ádáz ellenfele és ellensége, Zsolt is a szövetségese lett.

Hogy meddig, az a jövő kérdése..

51646. Hangyászsün (válaszként erre: 51644. - Geridina)
2009. ápr. 25. 15:40
Clau már kádereztetett le embereket. További kockázatot jelent, hogy Clau sznob ismerősei között nyüzsögnek az ügyvédek, akik ha névről/személyesen nem is ismerik HV-t, csak dereng nekik, hogyegy hasonló nevű kolléga randa dolgot művelt és lecsukták. Továbbá ha társaságban mutatkoznak, hatalmas a lebukás veszélye. A valóságban persze áldozatok sokasága ment lépre a legátlátszóbb dajkamesék hatására.
2009. ápr. 25. 15:36
Pénteken viszont nem szerepelt Botond. Így várnunk kell, lesz-e verda Clau mamától, és ha igen, milyen. (Ha a naccsága csak úgy leperkálta a pénzt Julcsáék régi lakásáért, egy 5-6 éves Suzukit vagy koreai autót simán megengedhetne.)
51644. geridina (válaszként erre: 51642. - Hangyászsün)
2009. ápr. 25. 15:33
szerintem Klaunak bőven elég lesz annyi, hogy ügyvéd. Neki csak ez számít, nem fog utána nézni, benne van-e a kamarában.
51643. Hangyászsün (válaszként erre: 51633. - Egypt)
2009. ápr. 25. 15:32
Teljesen jól látod. Miklós Claun akarja megbosszulni, amiért nem sikerült megmérgeznie (mármint Claut). Viszont az események ily mederben csörgedezése esetén július végén mivel kezdődik a nyári szünet? Clau lépre megy?
51642. Hangyászsün (válaszként erre: 51628. - Joys)
2009. ápr. 25. 15:28
Én úgy gondoltam, hogy Zsolt nekiállt a neten keresgélni régi ismerősét H. Valtert, talált egy remek cikket, kinyomtatta, rohant vele Mikihez. Viszont ha HV csak 2 évet kapott, akkor nem lehetett Zsolt börtöntársa, elvégre hősünk kb. 2003-ban tért vissza az állam bácsi ölelő vendégszeretetéből a M. király térre. Ergó mondhatta volna, hogy körbetelefonálta néhány cimbit és azt az örvendetes infót kapta, hogy a (zug)ügyvéd napokon belül szabadul. Szupergagyi, miképpen csempészik be Clau ismeretségi körébe, és ha a delnőben gyengéd érzelmek élednek fel iránta, milyen ELLENŐRIZHETŐ mesével etetik be. Egyébként hamis személyazonosság és előélet/fedővállalkozás megalkotásához egy titkosszolgálat eszközeire volna szükség.
51641. Nata8
2009. ápr. 25. 15:19

Úgy látszik, szombat kora délután csak én ténferegtem itt kicsit.

További jó hétvégét mindenkinek!!!

51640. Nata8 (válaszként erre: 51623. - Gwenllian)
2009. ápr. 25. 15:13
A legalapvetőbb! Minden formában (töltött, üreges, ét, tej, stb.)!!!
51639. Nata8 (válaszként erre: 51538. - Bogoj)
2009. ápr. 25. 15:04
Az utolsó szót nem értem; de ahogy hangzik, abból azt remélem, hogy nem vagyok! :-)
51638. Nata8 (válaszként erre: 51533. - Szürkebarát)
2009. ápr. 25. 15:03
Hát igen... kicsit általánosítás a dolog. Azért is írtam, hogy legalább annyiszor főzök, mint a párom. Ha a másiknak ugyanúgy megvan a maga melója, mint nekem, akkor a főzés neki se lehet kötelessége!
51637. geridina (válaszként erre: 51559. - Joys)
2009. ápr. 25. 14:25

Sziasztok. apóséknál kalózkodom a neten.

Köszi a jókívánságokat, otthon leszünk, uramnak leáll a suzuki, és én is gondoltam szabizok egy kicsit. Úgysem fogy el sohasem az évi 32 napom:)

Pénteken kerti parti, jó kis csapattal:)

51636. Sirga (válaszként erre: 51633. - Egypt)
2009. ápr. 25. 13:29
Lassan már csak emgszokásból háborúznak! :P
51635. egypt (válaszként erre: 51634. - Joys)
2009. ápr. 25. 13:19
Jó, de ez nem indokol egy ilyen szintű bosszút. Végül is bosszút állt, mikor Nórát tetette meg cégvezetőnek. Azóta csinált valamit Clau Miki ellen? Nekem nem rémlik.
51634. Joys (válaszként erre: 51633. - Egypt)
2009. ápr. 25. 13:14

Bizony eléggé erőltetett.


Gondolom a legjobban az fáj neki, hogy a halálos ágyán őszintének bizonyult és minden gonoszságát bevallotta, Klaudia előtt megalázkodni kényszerült, Zsuzsa elorozott tulajdonrészét át kellett adnia neki és a vezetői posztról is lemondatták.

Tulajdonképpen a cégétől elsikkasztott és Nóra elől is elrejtett pénzén kívül semmije nem maradt.

Ma egy közönséges senki, akit a bosszú éltet.


Alapból pedig Klaudiával kezdet óta utálják egymást. Mindkettő úgy érzi, hatalomra termett, amelytől most messze kerültek..

51633. egypt (válaszként erre: 51590. - Hangyászsün)
2009. ápr. 25. 13:01
Nagyon erőltetett ez a bosszúhadjárat Clau ellen. Nem jut eszembe, hogy Mikinek most éppen mi is a baja vele? Miért akar bosszút állni? (Azon kívül, hogy alapból utálják egymást.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook