Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátnővel a szülőszobára... fórum

Barátnővel a szülőszobára... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. máj. 25. 20:31
Velem is bent volt a férjem mind a két gyerkőcnél,és nagyon büszke volt rám utána.Én meg nem is tudom mi lett volna velem ha nincs ott.
95. be749d73f9 (válaszként erre: 29. - Gavrilo1)
2012. máj. 25. 20:20

Szó szerint így gondolom én is a dolgokat! :)

Nálam is bent volt mind2-nél a férjem, ja, nem a divat miatt, ez baromság.... és nagyon sokat jelentett!

2012. máj. 25. 20:10

Na de akkor honnan tudod, h. O pl. A szulest h. Elne meg???lehet pont ugy mint ebben az esetben...neked " bloo kategoria " neki meg egy olyan pozitiv elmeny lenne, h. Azok utan nem csak sexistenno lennel a szemeben, hanem sokkal tobb :)


Hat papiron szeptember 7, de nyilvan elobb fognak jonni...csak ne nagyon sokkal elobb ( koraszulestol sokkal jobban rettegek, mint magatol a szulestol... ) uh. Tessek szoritani, h. Legalabb aug. 20 ig elvezzek a minisegi korulmenyeket odabent :)... Mert elvileg ha addig egyben kibirjuk nagy baj nem lesz veluk :)... Amugy fiuk............no comment... 3 pasival leszek korulveve, uh. Kicsit ezert is aggodom, mert tutira csak a markolo, meg a kukasauto lesz tema nalunk :)...vicces az elet, mert tenyleg egyreszt h.ikrek...es pont nekem/ nekunk, masreszt, h. Fiuk...aa...mindig azt hittem, hogy nekem csak lanyaim lesznek :)) ikrek meg eszembe sem jutottak :)))

93. timycat (válaszként erre: 91. - Borsika)
2012. máj. 25. 19:52
A szoptatás nem undi dolog. A tejcsorgás meg érdekes, pl nekem szülés előtt már volt, utána meg pláne és általában a szex indította be, az nem zavarta, sőt megkóstolta (ez nekem már blöeee-kategória) de neki ez semmiség volt :S minden esetre nem hasonlítanám a szüléshez
92. Mazsinka (válaszként erre: 91. - Borsika)
2012. máj. 25. 19:50
Szimpatikus a hozzáállásod, szerintem minden rendben lesz, és a férjednek is tuti jó élmény marad. Azon meg, hogy ketten vannak, ne aggódj, az első bejáratja az utat a másodiknak, sima ügy lesz!:) Mikorra várod? Milyen a felállás: fiú-lány?
2012. máj. 25. 19:42
En sosem gondoltam ugy a szulesre, h. Ez egyedul csak ram tartozik....pedig en sem szultem meg...aztan ahogy aktualis lett a tema, nem is volt kerdes a dolog egyikunk reszerol sem...nem ertem, miert feltitek igy a pasitokat...sztem az ilyen nok elsosorban magukban nem biztosak, felnek h. Jaj ezek utan biztos nem fogok tetszeni a ferjemnek...nem a not, hanem az anyat fogjak latni bennem...hat megha el is tilanank oket a szules kozvetlen elmenyetol, azt kotve hiszem, hogy pl. Majd a 3 orankenti szoptatasokat is megtudnank ugy oldani, hogy ne lassa a ferj...elvegre maga a gyerek szoptatasa sem tul sexi...:)))... Folleg amikor folyik a melleidbol a tej...sugarban...es minden tiszta olyan lesz :))) en ismerem annyira a ferjem, hogy ezaltal csak noni fogok a szemebe, szultem neki 2 gyereket...aze ez nem semmi :)) raadasul en is tipikus tiptop noci voltam, vagyok es leszek is...es el nem tudom kepzelni, hogy izadsagszaguan, zsiros hajjal, elnyűtt mackoban tejfoltos szakadt poloban ordito gyeekkel varjam haza,..sztem ez az ami igazan kiabrandito, nem pedig az, hogy latja ahogy MEGSZULOM A GYEREKET!!!
2012. máj. 25. 19:33

Mazsinka :) annyira imadom a hozzaszolasaid :))) itt szakadok mar 10 perce egy ket mondatodon :))))

Ja es , h. Felek - e??? Hm...nagyon...de tudom, hogy mindent megfogog tenni azert, h. " ezek ott bent " epen es egeszsegesen megszulessenek :) es apukajuk is ott lesz velem az is tuti...remelem nem abrandul ki belollem XD

89. emi1206 (válaszként erre: 88. - Deothora)
2012. máj. 25. 19:16
Igazad van. Sajnos én valamiért úgy gondolok a szülésre, mintha egyedül rám tartozna és nem jutna eszembe kikérni a férfi véleményét, hogy bent szeretne-e lenni. Tudom, hogy ez igazságtalan és helytelen gondolat. Valószínűleg azért is gondolom így, mert még nem szültem és így talán "borzalmasabbnak" tűnik, mint amilyen.
88. Deothora (válaszként erre: 86. - Emi1206)
2012. máj. 25. 19:11

én még mindíg azt mondom hogy megoldható hogy a férfi bent legyen de nem kell mindnet "premier planba" végig nézni....elég ha az orvos meg a szülésznö a kedves anyuka lába között van...


Amúgy mi is szeretnénk babát a párommal és kíváncsiságból megkérdeztem töle hogy a szülésnél szeretne-e bent lenni???Azt mondta hogy természetesen bent lesz...le se tuidnám beszélni róla....elmondtam hogy miket írtak itt egyesek az eltorzult arcról és stb...szerinte ez hülyeség.

Egy ismersünknek elözö évben született a lánya és a srác bent volt a szülésnél...páromnak mesélte az élményeit...mondta hogy elöször nem is gondolta hogy ennyi gyomorforgató dolog lehetséges egy szülésnél de ma már csak röhög rajta és a következö gyereknél sem hagyná ki semmi pénzért hogy ott legyen...ezt mint férfi a másik férfinak mesélte el a páromnak...szóval azért ilyen is van.

87. Mazsinka (válaszként erre: 86. - Emi1206)
2012. máj. 25. 19:07
XD
86. emi1206 (válaszként erre: 16. - Timycat)
2012. máj. 25. 19:06
Na pont ezért nem szeretném én sem, hogy bent legyen a párom szülésnél. Nem egy szép látvány. Olyat is hallottam (persze ez lehet, hogy csak urban legend), hogy a férfi bent volt a szülésnél és olyan lelkiismeret furdalása lett, hogy úgy mond mit tett feleségével, hogy átmenetileg hónapokra impotens lett.
2012. máj. 25. 18:53
Hát ahogy olvasom, tényleg minden ember más, nekünk is teljesen természetes volt, hogy a férjem bent van a szülésnél, nagy szükség is volt rá, hiszen a szülésznőknek nincs idejük órákig ott lenni, míg az emberlánya vajúdik, és jó, ha van , aki eltereli a figyelmed, amikor épp nem annyira erős a fájás. Aztán pedig a szülésnél is tudott segíteni, ő tartotta a lábam az egyik oldalon és ő vágta el a köldökzsinórt is. Az egyik szülésnél pedig ő kerített orvost, mert én is majdnem orvos és szülésznő nélkül szültem meg...ezenkívül neki életre szóló élmény volt, amit nem hagyott volna ki semmi pénzért, és én ezért is szeretem őt. De persze vannak más típusú emberek is, akiket meg másért szeretnek.
84. Mazsinka (válaszként erre: 83. - E57e061615)
2012. máj. 25. 17:08

"Vagy nem tudom, a többi megbotránkozott ember hogy kerül a mesébe."


Úgy, hogy szóba került más fórumokon, hogy ki szokott a párja előtt, és a többség nem szokott. Én épp annyira megbotránkoztam ezen, mint mások rajtam.

83. e57e061615 (válaszként erre: 78. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 17:05

Ha egy társaságba csak úgy belerecsegtél, és nem érted, hogy mi volt a megbotránkozás tárgya, akkor nem magyarázom. Otthon mindenki azt csinál, amit akar, a "többiek" előtt nem ildomos. Vagy nem tudom, a többi megbotránkozott ember hogy kerül a mesébe.


Engem megbecsül a férjem enélkül is, akinek meg ez kell a dicsőséghez, az nem tudom, minek kepeszt. Az állatok is tudnak elleni. Nagy szám. A nők talán ezreléke, aki emiatt nem szül inkább.

82. timycat (válaszként erre: 79. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 17:04
Az ápoltság szerintem is alap (a pukira nem térnék ki) ezért nem értettem, hogy most ebben mi a "szexistennőség"
81. Deothora (válaszként erre: 76. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:48
nem nem órákig tartott hanem két és fél napig....:(((( miután kijöttem a kórházból 3különbözö fájdalomcsillapítot kellett szendem naponta háromszor...
80. Deothora (válaszként erre: 77. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:46
ja értem ....hmm...szerintem ez magától érthetödik hogy az ember mindennap mosakszik, meg hajat most és hasonlók....
79. Mazsinka (válaszként erre: 77. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:45
Ezt én is így csinálom, mellette pukizok is. :)
78. Mazsinka (válaszként erre: 64. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:43
Nem szoktunk egymás előtt kábelt fektetni, de előfordul a böfögés, a pukizás. Ez utóbbin már többen megbotránkoztak, csak azt nem értem, miért. Emígy meg a szülés gondolom, nem egy mindennapi folyamat,egyszer-kétszer ki lehet bírni a vért, egyebet. Azt meg, hogy végignézheti, nem kérkedésből írtam, de sok pasi nyilatkozta már azt, hogy nem hitte, hogy ez ilyen szörnyű, és a nő ezzel is több lett a szemében. Én konkrétan azért szeretném, hogy bent legyen, mert a barátnőm mesélte, hogy magára hagyták vajúdás közben, és hiába szólt bárkinek is, hogy mindjárt szül, nem foglalkoztak vele, majdnem egyedül szült meg, mert azt hitték, hazudik, hogy érzi a székelési ingert. Én nem szeretnék így járni, örülnék, ha a férjem ott lenne, támogatna engem, vagy küldözgethetném a problémáimmal ide-oda, ha úgy adódik, mégsem lennék egyedül.
77. timycat (válaszként erre: 72. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:37

Egy boxernaci abszolút szexi tud lenni -nem gerjedek az öltönyre, főleg hogy párom úgy néz ki benne, mint valami ukrán pénzbehajtó csak neki van haja :D És egy sport cucc is baromi szexi tud lenni, én mindig abban vagyok itthon, pusztán mert az a kényelmes.

Amit írtam az inkább az ápoltság, mármint, hogy csak mert napokig ki sem mozdulok a házból azért még megmosom a hajam, festegetem a karmom és nem növesztek "bundát"

76. e57e061615 (válaszként erre: 75. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:37
Gondolom, ez nem órákban számolható idő volt, ezért nem vetném össze. Ha napokig felém sem néz a nagy bajban más.
75. Deothora (válaszként erre: 71. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:33
a kórházi bentfekvést azért írtam mert nekem pl. a mütét után iszonyú fájdalmaim voltk úgy hogy a morfium sem hatott, és szinte alig voltam magamnál a fájdalomtól és jól esett hogy ott volt velem, és nem egymagamban kellett szenvednem.
74. e57e061615 (válaszként erre: 65. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:33
Ez is annyira más szituáció.
73. timycat (válaszként erre: 69. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:32
A nyílt lábszártörés más tészta, hisz arra nem lehet felkészülni az történik, attól a látványtól nem tudom "megvédeni" sem magamat, sem őt.
72. Deothora (válaszként erre: 68. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:32
Nem gondolom hogy jellemhiba, de mindenki más...mi pl. a párommal csak úgy kényelmesen szeretjük itton: ö boxernaciban én pedig kényelmes sportnadrágban meg topban vagyok itthon...ez nem jelenti azt hogy, a párom nem tud vagy akar szexi lenni, vagy hogy én nem várom néha itthon szexi csipkében..nah de nem minden áldott nap. De mindneki más, mi pl. sokkal jobban örülünk annak ha végre itthon kényelmesek lehetünk. Talán azért is mert hétközben a párom ingben és sokszor öltönyben kell hogy legyen, és dolgozni azért én is kicsit csinosabban öltözve megyek.:))
71. e57e061615 (válaszként erre: 62. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:30

Pedig volt ilyen funkciója is.


Számomra nem cserben hagyás, ha nincs ott, mert tudom, hogy úgysem tud segíteni.

A kórházi bent fekvést nem keverném ide, az szerintem más téma.

70. Deothora (válaszként erre: 67. - E57e061615)
2012. máj. 25. 16:29
Igen értem:)
69. Deothora (válaszként erre: 66. - Timycat)
2012. máj. 25. 16:29

Nyílván nem, de ha a feleség igényli hogy a párja mellette legyen akkor szeirntem igazán megteheti, mert elvégre az ö gyereke is akinek a világrajöttén ügyködik a felesége, és ennyi áldozatot be lehet vállalni.

Mi van ha mondjuk egy nyílt lábtörése van a hölgynek és várnak a mentöre akkor addig elfordul???


De ahogy írták elöttem is ezt mindenkinek magának kell tudni, ezt a férjnek és a feleségnek együtt kell megbeszélni hogy ki mit szeretne, hogyan oldják meg. Egyetemes megoldás nincs és nem is lesz mert mindneki más és más...

68. timycat (válaszként erre: 60. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 16:27
Kb igen, kb 13 éve vagyunk együtt és igen, sosem "engedem el" magam vagy legalábbis igyekszem kihozni magamból a maximumot és ő ezt (is) szereti bennem, hogy minden pillanatban én vagyok az ő kis "szexistennője" (ahogy írtad). De ez nem miatta van, inkább magam miatt, de ez biztos jellemhiba nálam.
67. e57e061615 (válaszként erre: 59. - Deothora)
2012. máj. 25. 16:27
Nem kell túlzásokba ragadtatni magad, ha felfújt valami, akkor nem fogok bélcsavarodást kapni csak azért, mert nem mindkettem otthon vagyunk abban a kicsi lakásban. :) De azért feltételezem, hogy érted, mire gondolok.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook