Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátnőt keresek Debrecenben vagy a környékéről fórum

Barátnőt keresek Debrecenben vagy a környékéről (beszélgetős fórum)


7. burgonyakrokett (válaszként erre: 4. - Anna.)
2019. jan. 4. 15:23
Anna! 26 éves vagyok és szívesen -beszélgetnék veled. Ha van kedved, várom a válaszod!
6. c61ac18309 (válaszként erre: 1. - Andika4444)
2018. nov. 8. 20:17

Szia Andi !


Igaz, hogy nagyon régi bejegyzésedet olvastam, ahol barátnőt keresel. A korodat nem pontosan tudom. De ha már a gyerekeid nagyon, akkor hasonló korúak lehetünk. Én 55 évesen egyedül élőként keresem egy barátnőt, akivel jól el tudnánk beszélgetni, és akár közös programokra eljárni.

Ha még aktuális szívesen felvenném veled kapcsolatot.

Üdv. Judit

2018. nov. 4. 09:53

Sziasztok !

Sajnos eddig még senkitől nem kaptam választ. Ha mégis van hasonló helyzetben lévő, és korú nő, továbbra is várom, hogy jelentkezz !!

2018. júl. 25. 19:44
23 éves vagyok, és leginkább Debreceni velem egykorú lányokkal beszélgetnék. :)
2018. jún. 15. 06:53
Sziasztok ! Én is szívesen beszélgetnék, ill. keresem Debrecenben olyan leendő barátnőt, akivel megoszthatnánk gondoltainkat, jókat tudnánk beszélgetni, közös programokat tudnánk együtt tervezni. Én egy 55 éves nő vagyok, aki nemrég költözött ide, ezért is szeretnék egy igazi barátnőt találni. Egyedül most egy kicsit nehéz. Aki hasonlóan egyedül érzi magát, szívesen várom jelentkezését.
2. csaj85 (válaszként erre: 1. - Andika4444)
2018. máj. 30. 09:40
SZIA ,ÉN IS DEBRECENI nő vagyok 33 éves,gyerektel sok szabadidővel,ha gondolod irj
2018. ápr. 17. 06:02
Sziasztok! Keresem Debrecen vagy kornyekerol hasinlo koru baratnomet.Szeretek kirandulni moziba jarni beszelgetni sutni fozni.Fuggetlen kedves noci vagyok gyermekeim nagyok ezert sokat vagyok egyedul.emailom ha szeretnel megismerni es hasonlo helyzetben vagy irj kissaandikaa40@gmail.com ra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook