Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátkozzunk Budapesten fórum

Barátkozzunk Budapesten (beszélgetős fórum)


5. Dominik5 (válaszként erre: 1. - Lestina)
2020. máj. 27. 10:54
Szia mèg aktuális èn ia szeretek túrázni csak nem találok társat😢
4. Csalános (válaszként erre: 1. - Lestina)
2020. jan. 30. 19:19
Mit szeretnél? Megnézni néhány szabadéri eseményt, vagy elmész akár egyedül is moziba és biztosan rálelsz valakire. A mozi jó és mondjuk üzeletekbe bemész, és ha valaki nézelődik, nyugodtan megszólíthatod, hogy tetszik neked is amit választott. Nő-, vagy férfi barátokat keresel? És persze milyen szinten gondolod a szórakozást? Színház, mozi, vagy étterem és mit vársz a másoktól?
3. Lestina (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. jan. 30. 00:59
Vannak onnan barátaim, de nem igazán jönnek el velem sehová, inkább otthon szeretnek lenni. Akikkel pedig még nem ismerkedtem meg, nekik már van kialakult társaságuk. Egyetemi bulik pedig sajnos nincsenek, szerintem az országban ez az egyetlen ilyen egyetem :D Nekem az egyetemen valamiért annyira nem megy az ismerkedés. De jobban fogok próbálkozni, csak erőltetni sem szeretném a dolgot, mert az meg furcsa.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lestina)
2020. jan. 29. 21:50
Inkább az egyetemen próbálkoznék.
2020. jan. 29. 20:24

Sziasztok!


21 éves egyetemista lány vagyok, nemrég költöztem fel Budapestre vidékről. Nincsen még meg igazán a társaságom, bár van egy pár barátom, de nem igazán szeretnek eljárni sehová, én pedig szeretnék néha :) Jó lenne ismerkedni, barátkozni, szórakozni, de keveset vagyok emberek közt. Ötleteket is szívesen fogadok, hogy hol/ merre lehetne elkezdeni (sosem voltam ebben annyira jó).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook