Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Baja és környékbeli fogyósok fórum

Baja és környékbeli fogyósok (beszélgetős fórum)


17. mioerzsi (válaszként erre: 4. - Schybie)
2008. febr. 26. 22:16

Sziasztok!!!

Hát a 2 hét alatt nem sokat voltataok erre felé,magamban meg nem igazán szeretek beszélgetni.

Na viszlát!!!!

2008. febr. 12. 22:08

Sziasztok!!

Na most meg én vagyok magányos!!!!!.

Szeretném mondani hogy kb 2 hétig nem leszek mert vidéken leszünk!!

Addig is szia mindenkinek!!!

2008. febr. 10. 20:46

Schybie ,egyszerűbb neved is lehetne!!!na szóval olvastam az adatlapodon hogy ittad a csala teát,hát én is vagy 3 hónapig ,de véleményem szerint az tényleg csal a.

Tettem fel képeket.

2008. febr. 10. 19:57

Sziasztok!!Schybie ,bocsi hogy eltüntem ,de öszintén bevallom egyszer kerestem a topoikot ,nemtaláltam aztán meg meg is feledjkeztem róla.

Szóval nagyon lkellene,még mindig csak ott tartok ,nem jutottam tovább ,szoktam mondani ha legalább egy fél méterrel magasabb lennék nem is volna semmi gond,de igy a kb 157 cm-hez kb 105 kg társul

Egyébként 54 éves vagyok, Baján lakom és 2 gyermek édesanyja és 2 unoka mamája vagyok.Röviden ennyi ,de ha érdekel benneteket más is szivesen válaszolok.

Ti is írjatok magatokról.Egyszer kb 4 éve fogytam vagy 15-17 kg .de az már mind vissza is jött ,még szerencse hogy nem duplán!!

Egyébként nagyon nézegetem az Alexandra diétáját ,de olyan fura dolgok vannak benne!!

13. bejuka (válaszként erre: 12. - Tóthanyuka)
2008. febr. 10. 19:43

Szia!

Igen nekem elég.Az a lényeg hogy este már csak egy almát egyél,bármennyire éhes is vagy.

Nekem is elég lassú az anyagcserém de elhatároztam most lefogyok ha törik ha szakad.Utáltam már magamat rendesen,semmi nem jött rám a régi ruháimból,most meg hetente át kell rendeznem a szekrényt,42-es méretem volt,most 38-as.Ezt csinálta a szauna+ a saláták.

Vízet sokat igyál,nagyon fontos,ha szaunázol úgyis kiizzadod.

Csapvíz a legjobb szerintem,2 pohár szauna elött ez meginditja az izzadást.

Sok sikert!Neked is sikerülni fog,én tudom!

12. tóthanyuka (válaszként erre: 8. - Bejuka)
2008. febr. 9. 15:23
bejukától kérdezem, elég tényleg csak ennyi?
11. TMSz (válaszként erre: 7. - Schybie)
2008. febr. 8. 16:04

Szia.

Mit is írjak magamról. Imádok enni! :)

Jó lenne legalább 58 kg-ra lefogyni. Úgy számoltam, hogy kb. április végére, persze ha tartom rendesen a 2. szakaszt, akkor összejöhet. Ja és 77,6 kg-ról indultam.

10. bejuka (válaszként erre: 9. - Schybie)
2008. febr. 7. 17:21

Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy van nekem itthon.53-54 kilóig szeretnék fogyni mindenképp,nagyon nehéz de újabb 1 kiló mentle.

Kitartás mindenkinek!

2008. febr. 6. 21:10

Csak nem szintén egy bajai?


Nem nagyon kommunikatív a bajai népség:)

Gratulálok Neked is bejuka! Mennyi a végcélod? HOva jársz szaunába? Én is imádok az infrát, de általában csak akkor megyek, ha usziba vagy ilyen helyen szórakozok, pedig jó lenne rendszeressé tenni mert az t én is bírom ellentétben a finnel, és csak jó tapasztalatokról tudok beszámolni.

2008. febr. 6. 18:14
Infraszauna,este csak saláta-7 kiló karácsony óta.
2008. febr. 3. 12:57
HÚ, az nagyon szép teljesítmény, gratulálok. Írsz magadról kicsit bővebben?
6. TMSz (válaszként erre: 5. - Magdi.kresz)
2008. febr. 2. 20:15

Sziasztok.

Én is Baja környéki vagyok. Január 2-án kezdtem a Béres Alexandra súlykontrollt és már 7 kg-ot fogytam.

2008. febr. 2. 17:24
Schybi segíts! Valamit elállítottam, illetve nem tudok a kedvenc topic-unkba belépni. Bárhova igen, oda nem. Ha kijelölöm egy üres lap jelenik meg.
2008. febr. 2. 17:16
Senki Baja környékéről? Kár mert én elég sok túlsúlyos embert látok erre, nem igaz hogy nincs kedve senkinek se társulni:)
2008. jan. 18. 06:27

Szia!

De örülök hogy vki idetalált, féltem hogy senki nincs aki a déli határrészen fogyni szeretne:)

Mesélj kicsit magadról, a "na akkor mostantól" elérkezett:)))

Én már rég életmódot váltottam és igen sokat fogytam, jelenleg 37kg-nál tartok, de még van, úgyhogy azt hiszem segíthetek. És nekem is kéne egy kis bíztatás, stb.

2. mioerzsi (válaszként erre: 1. - Schybie)
2008. jan. 17. 21:37
Szia !!én bajai vagyok és nagyon kellene fogyiznom!!!csak még az hiányzik hogy "na akkor mostantól"
2008. jan. 17. 19:09

Sziasztok!


Gondoltam indítok egy ilyen fórumot, nagyon szeretek fórumozni, sokat segített a fogyásban, de sajnos mindneki olyan messze lakik tőlem, szeretnék vkikkel "közelebbi" kapcsolatba is lenni.


Gyertek és támasszuk egymást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook