Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Isaszeg és környékbeliek vannak a Hoxán? ( állatokról szóló téma) fórum

Isaszeg és környékbeliek vannak a Hoxán? ( állatokról szóló téma) (beszélgetős fórum)


20. H.Ancsi (válaszként erre: 17. - Gerbilgirl)
2011. febr. 26. 13:44
sokat:)))
2011. febr. 26. 13:20

Szia!

Örülök, hogy írtál ide :D

Milyen mini kutyus? :D fajtatiszta?

2011. febr. 26. 12:46

Sziasztok!


Én Bp-i vagyok, de Isaszegen vettem a mini kutyusomat, itt találtam meg a Világ legszebbjét - de elmentem volna érte a világ végére is:)

2011. febr. 26. 12:45

Rendben van, majd ha csinálok egy kutyás részt mindenképpen benne lesz amit tudsz róluk :).


Csak még azon agyalok, hogy hány kis menü pontot csináljak :).

2011. febr. 26. 12:28
tetszik, ha gondolod a kutyás naplómban van néhány dolog amit szivesen bemásolok neked -kutya-gyerek, stb., valamint a blogban, anno sokat irtam az egészen pici kölyökkutya neveléséről, tartásáról...
2011. febr. 25. 13:06
Mindenképpen :)
14. H.Ancsi (válaszként erre: 13. - Gerbilgirl)
2011. febr. 25. 11:28
ok, szólj ha van konkrétum,
2011. febr. 25. 09:57

Szia!


Nem mostanában szeretném megvalósítani, majd a nyár folyamán, addig is kellenek olyanok akik benne vannak :).

2011. febr. 24. 17:51
hát sajna időm mostanság nem nagyon van, de persze ha muszáj, tudok szoritani, majd agyalok még.......
2011. febr. 24. 12:04
Közben sikerült már egy ismerősöm "beszervezni" :).
2011. febr. 24. 08:17

Megnéztem, és olvasgattam is :). Nagyon gyönyörű kutyáid voltak/ vannak. Én leginkább macskás vagyok, de nekünk is voltak már kutyáink...

Az utóbbi 4 évben beleszerelmesedtem a rágcsálókba, és anno voltak is :). Egy ideig volt hobby tenyészetem, csak a babó végett muszály voltam lemondani az állatokról :(, vannak akik emiatt elítélnek, merthogy semmilyen körülmények között nem válnának meg az állataiktól, de nekem meg kellett ezt az áldozatot, hozni, ugyanis otthonról elköltöztem páromékhoz, és itt nincs úgy hely, meg anyósomék , de párom se igazán rajong a rágcsálókért. Majd nagyon szeretnék egy cicót, de azzal még várnom kell, hogy legyen neki helye, no meg anyósomék a macskát se szívlelik igazán.

De mind1 most nem is ezzel akarok foglalkozni, hanem, hogy mindenképp jusson el a többi emberhez is az ésszerű állatgondozás :)

2011. febr. 24. 07:20

Szia!

Rendben megnézem :).

Hát vannak különleges ismerőseim :D szerencsére mindig "belebotlok" az olyan emberekbe, akik értenek is valamelyik állatfajtához :)

8. H.Ancsi (válaszként erre: 7. - Gerbilgirl)
2011. febr. 24. 07:14

szerintem olyan embert kellene hivni előadni, aki valami miatt különleges, nekem van egy ilyen barátom, itt ismertem meg a hoxán, ő egy csoda, Lilimiának hívják, nézd meg az adatlapját!.

Amúgy én kutyás vagyok, és tudok róluk néhány dolgod, de hogy ez rengeteg lenne-e???

Nézd meg a kutyás naplómat ha van kedved:)))

2011. febr. 24. 05:48

A kommunikácót, valamilyen beszélgetésnek gondoltam.

Mondjuk a nyáron amikor ráérsz te is, meg még egy pár ember ( próbálok beszervezni még néhány ismerőst), akkor egy ilyen találkozót csinálni, és ilyen érdeklődőknek, meg "hirdetésszerű" dolgot kiragasztani boltokba, vagy olyan helyre ahova járnak sokan. Mert ugye itt a neten is lehetne ilyet szervezni, de a szó elszáll az írás megmarad....Neked van kedved, és időd ehhez? :) Ja és, melyik az az állatfajta amiről tudsz rengeteg dolgot? :)

6. H.Ancsi (válaszként erre: 5. - Gerbilgirl)
2011. febr. 23. 18:44
hogyan gondoltad, milyen formában a kommunikációt???
2011. febr. 23. 14:50
A gyerekeket úgy gondoltam, hogy a kb 10-12 év alattiaknak játékosan megmutatni, hogyan bánjanak az állatokkal. ( még agyalok konrét dolgokon :D ). A 13 meg afölöttieknek meg rendesen elmagyarázni, esetleg lapokat amiken információk vannak osztogatni, mert ők ugye már csak jobban tudnak velünk kommunikálni :). A 18 és fölöttieknek viszont elmondani, hogy mit hogyan és mik a következmények ha nem viselik úgy gondjukat az állat(aik)nak. De ezek most hirtelen eszembe jutott dolgok, természetesen 2-en kevesek vagyunk, úgyhogy kellene még pár emberke akik úgyszint foglalkoznak a témával, és van tapasztalatuk. :)
2011. febr. 23. 14:37

hát, nagy falat... én évek óta küzdök a szomszéddal a láncra kötött kutyái miatt. Már többször befenyegettem az állatvédőkkel -Noé ugye itt van a közelben-, de azt mondta, ha hozzá bárki ilyen ügyben beteszi a lábát, akkor egy héten belül megmérgezi az én kutyáimat, és amilyen idióta meg is tenné.

Egyébként jó az ötlet, szerintem a legfontosabb, mindenkihez eljuttatni az infót, hogy hová forduljon, ha ilyet lát. Telefon, cim stb.

A gyerekek oktatása? hogyan gondolod?

2011. febr. 23. 14:18

Szia!


Én arra gondoltam, hogy valami oktató féle kéne gyerekeknek, és olyanoknak akiket ez érdekel, hogy tudják minnél többen, mi a teendő ha esetleg a szomszéd, vagy valahol megkínzott állat van, vagy ő maguk helyesen bánjanak az állataikkal. Mondjuk nem csak kutyákra gondoltam meg macskákra, hanem a rágcsálókra, haszonállatokra is.

Szerinted megoldható lenne, egy ilyen?

2011. febr. 23. 11:41

vannak bizony:)))))

valami jó ötleted van??

2011. febr. 23. 07:33

Azért indítom ezt a fórumot, mert foglalkoztat a téma, van-e olyan aki a környéken, esetleg Isaszegen lakik, és szereti az állatokat, és nem nézi jó szemmel, hogy sok más ember hogyan tartja a hobbi/házi állatát.


Kérem, hogy olyanok írjanak, akik tényleg állatbarátok!


Köszönöm előre is a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook