Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törökbálintiak, és környékbeliek segítségét kérném ! fórum

Törökbálintiak, és környékbeliek segítségét kérném ! (beszélgetős fórum)


16. Havran (válaszként erre: 15. - Norchy)
2011. jan. 10. 20:21
Köszi,hogy irtál,nagyon örülök,hogy jól végzödött.
15. Norchy
2011. jan. 10. 15:04

Szia,

nem tudom jársz e még erre, de a megtalálás:

folyamatosan kerestük, ahogy írtam, kocsikkal jártuk a környéket. Szerdán már egyik barátunk barátnője a hidegben 2-3órát gyalogolt, de sajna semmi eredménnyel.

este fél6körül hívták öcsémet, hogy szerintük Ginát találták meg. A Mechaniaki Művek melletti részen volt, állítólag már két napja.

Az ottaniak szólhattak a menhelyesnek, aki kiment. Ő viszont megismerte a kutyát, és telefonált. Öcsém rohant és tényleg Őt találták meg. Be se kellett vinnie a menhelyre, még chippet se olvastak, anélkül meglett :)

Azóta itthon éli a szokásos kis nyugodt életét :)


Lányom iszonyat módon örült neki :) 16hónapos. Amikor 2.napja nem volt meg, és mentünk a lakásba, ahol lakik Gina, az ajtóban annyit mondott a lány, hogy vava? na itt majdnem elsírtam magam.... Aztán mikor meglett, mászkált utána, paskolgatta a hátát, simogatta a farkát :)

Azóta már Gina kicsit unja is a rajongást :)

Jó, hogy itthon van :)

14. Havran (válaszként erre: 13. - Norchy)
2011. jan. 5. 19:55
Jaj,de nagyon szuper,annyit gondoltam rátok.Ha lesz idöd majd leirod,hogy sikerült.Vigyázzatok rá nagyon:)))))))))
13. Norchy
2011. jan. 5. 19:24

Megkerült a kutya,


GINA ÚTON VAN HAZAFELÉ :):)

2011. jan. 4. 21:58

Szia! Szomorúan olvasom, hogy még mindig nem lett meg a kutyus. Viszont az tényleg jó hír ha látták.

Másik fórumokat nem próbáltad meg? Nem akarok reklámozni, de pl. az n.l.c -t elég sokan olvassák.

11. Havran (válaszként erre: 10. - Norchy)
2011. jan. 4. 21:17
Még akármi is lehet.Ha látják a környéken akkor megfogjátok találni.
10. Norchy
2011. jan. 4. 21:15
Sajnálom, h nem jött erre egy törökbálinti se....
9. Havran (válaszként erre: 8. - Norchy)
2011. jan. 4. 21:10
Sajnos én nem vagyok arra fele ismerös,de ez jó jel,hogy ott van a környéken.
8. Norchy (válaszként erre: 7. - Havran)
2011. jan. 4. 20:49

köszönöm :)

még ma is az Attila utcán látta egy bácsi, reméljük a környéken marad....

7. Havran (válaszként erre: 6. - Norchy)
2011. jan. 4. 20:12
Az a baj,ha a petárdázástól ijedt meg és azért ment el,akkor sajnos lehet nagyon messze szaladt.Azért jó ötlet volt a netboard,mert az annyian nézik és sok állatvédő sok helyről kiséri figyelemmel,ha esetleg már kerületben illetve más településen koborol szegényke akkor azt tudják ott jelezni.Én nagyon nagyon szurkolok nektek,hogy minnél hamarabb kerüljön haza ez a kis csavargó.
2011. jan. 4. 19:40

Szia,

bocsi, most jutottam megint géphez.

igen, egyik ismerősünk feltette netboard-ra is.


próbálkozunk, azért írtam ide is, hátha jönnek olyan ötletek, amiket mi nem léptünk még meg.


öcsém ma is kereste, találkozott olyanokkal, akik a temető melletti kápolnánál látta....

sajnos én pénteken tudok csak menni, ha addig nem lesz meg....

hétvégére már több ismerősünk jelentkezett egy újabb keresésre....

2011. jan. 4. 17:44
Elkezdtem vissza keresni a hirdetésket a netboardon láttam fent van fel van rakva.Remélem hamar haza kerül.
2011. jan. 4. 17:15
Bocsi kétszer küldtem,mert az elsőt nem akarta a gépem elküldeni.
3. Havran (válaszként erre: 1. - Norchy)
2011. jan. 4. 17:14

Szia!

A netboardot nézed vagy fent van ott a kutyusod?

2. Havran (válaszként erre: 1. - Norchy)
2011. jan. 4. 17:04

Szia!

A netboardon fent van a kutyusod vagy figyelitek ott is?

2011. jan. 4. 13:56

Sziasztok,


szilveszter éjjel elveszett a kutyánk Törökbálinton a Vasút utcából.

Azóta keressük mindennap.

1-én a téglagyár környékén látták, 2-án a Tükörhegyen. Vasárnap már 3 kocsival jártuk a környéket, ragasztottunk plakátot, osztogattunk szórólapot, kutyásokkal beszéltünk. Egy kis bolt oldalára is tettünk plakátot az eladó jóvoltából.


Naponta járunk a budaörsi menhelyere, eddig eredménytelenül.

Beszéltem az egyik állatorvossal (Pétsch), a másik kettőhöz még nem találtam elérhetőséget.

Egyik ismerősünk bálinton dolgozik, ő is plakátolta a cégénél.

(Mi bp-en lakunk, szilveszterre mentünk csak nagyim házába, kutya nem először jár arra, de ekkora körben nem ismeri a környéket)


Képet töltök fel az adatlapomra, hátha valaki, látja, látta. Kérem, szóljon, számom privátban megadom.


12 éves, Gina névre hallgató, csaucsau-spicc keverékről van szó. Kb térdmagasságig ér, 22kg körüli.

Chipje van!


Kérem, ne bántsatok olyannal, h be kellett volna csukni...stb. Kertből szökött ki, ahol lakik egy másik kutya is kb 14 éve és soha nem szökött ki, nem tudtuk h lyukas a kerítés....


ja, és van két weboldal ahol folyamatosan figyelem, felbukkan-e az elvesztem... és a gazditkeresek.....


Köszönöm előre mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook