Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk 2011-re fórum

Babát szeretnénk 2011-re (beszélgetős fórum)


410. aszta
2010. jún. 4. 17:53

Majd viszem szerdán a dokihoz! :-D Tudod hányszor ránéztem azóta a tesztre?

Olvastam olyat, hogy valaki ránézett pár óra múlva, és akkor erősebb lett a vonal és baba is volt! Na mindegy... csak eszembe jutott... Kivételek biztos vannak...

409. aszta
2010. jún. 4. 17:51

Csak tudod én félek, hogy ez szellemcsík. Egy szellemcsíkom már volt régebben, egy másik fajta tesztnél. Ott inkább akkor láttam a 2. csíkot, mikor fény felé fordítottam...

De most a Férjemmel láttuk a 2. halványat bármilyen fénynél... Bár ő csak legyintett, hogy ez nem baba...

2010. jún. 4. 17:48
szia aszta,az enyém is olyan mint a tiéd,mi láttjuk a második csikot apával,tök halványan,még mindig,kedden kiderül....drukkolok neked :-)
407. aszta
2010. jún. 4. 17:45

Én is Med labot használtam, ezt tudtam venni az egészségpénztári kártyámra... Most már mindegy... kivárom a szerdát, aztán leglátjuk mi a helyzet.

Én nem értek a hőmérőzéshez, meg a görbéhez, de szívből kívánom Susika, hogy Baba legyen!

2010. jún. 4. 17:40
köszi,akkor megint feleslegesen dobtam ki egy ezrest:-)de nem baj,ezt ajánlotta a csaj a gyógyszertárban,és mikor mondtam hogy 10es érzékenységüt akarok,akkor ajánlotta a kazettás teszteket,mondtam az hogy kazettás,nem jelenti azt hogy 10es érzékenységü:-)
405. 34610cf69c (válaszként erre: 401. - Susika2009)
2010. jún. 4. 17:38

Figyu, a medi-lab azt mondják, hogy nem olyan megbízható. Bár nem tudom! Próbálj meg vmi másik tesztet is. Qupidot esetleg másik gyógyszertárban nem tudsz venni? Mert azt mondják, hogy az a legérzékenyebb. A hőd ha nem esik le, az jó. Addig nyugodtan raménykedhetsz.

Na Én megyek!

Megjött apa! Jó hétvégét, és vigyázzatok magatokra!

Mindenkinek sikeres babásodást!

2010. jún. 4. 17:30
2010. jún. 4. 17:30
megnéznétek?nem értem miért nem mutatja ki még mindig a teszt,lehet nincs is babó?:-(
2010. jún. 4. 17:28

Hangucita!

Mire is várod pontosan? Mert a másik oldalon írtan, hogy kb. megint egy időben vagyunk :) Együtt örülünk vajon? Az Én melleim is érzékenyebbek, a hőm 3 napja emelkedik. Néha szúr a hasam, de nem tudom, hogy reménykedjek e. Annyira nem szeretnék csalódni már :(

2010. jún. 4. 17:24

szia hangucita:-)

mi az első hónapunkon vagyunk túl,de mensinek semmi jele,mai a 45.napom,a hőm ma reggel is 37 volt,teszteltem délután,de még mindig csak épphog látszik a második csik,medi-lab.ot ajánlottak a gyógyszertárban,nem volt qupido:-(

Kedden megyek vissza a dokihoz:-)

400. 34610cf69c (válaszként erre: 398. - Hangucita)
2010. jún. 4. 17:21

Szia!

Üdv köztünk! :) Tudod, mint már írtam neked másik fórumon, Mi lassan 1 éve próbálkozunk mindhiába. 2 hónap az még nem olyan sok. Bár tudom, örökké valóságnak tűnik. Fogd fel Te is úgy, hogy egy picit meg kell vmiért kűzdeni, és ha sikerült, annál mjobban fogsz örülni neki. Hidd el sikerülni fog! :)

2010. jún. 4. 17:16
sziasztok,hogyvagytok?
398. Hangucita (válaszként erre: 397. - Pethoevi)
2010. jún. 4. 17:07

Koszonom! :D

azert is gondoltam hogy becsatlakozom mert nalam is aktualis a 2011, mar levelezek egy masik forumban is, es nagyon szivesen szereznek uj ismerosoket akik hasonlo cipoben vannak mint en.


Konkretan mar megy a probalkozas, ez a 2. honap es elvileg ugy 3-4 nap mulva kene megjonnie, van egy-ket tunet de ugyanugy lehet PMS is, meg nem tudom. Azert remenykedem, mert elegge `tutira`mentunk. Egyebkent kulfoldon elek a parommal es minden ok, mar nagyon szeretnenk egy kisbabat habar meg nem vagyunk hazasok de ez is tervben van, vegulis majdnem mindegy mi jon hamarabb :) nagyon izgulok hogy ne jojjon meg! :D meseljetek ti is, ki hogy van ma?

397. pethoevi (válaszként erre: 396. - Hangucita)
2010. jún. 4. 16:04

Persze,h lehet!

Mesélj magadról! :-)

2010. jún. 4. 15:52
Szerbusztok, mar ismeros vagyok itt a Hoxan es egy ideje olvaslak benneteket is, szeretnek csatlakozni ha lehet! :D
395. aszta
2010. jún. 4. 14:57

Sziasztok!

Az újaknak mielőbbi pocakosodást :-)

Ha lehetne választani, inkább kislányt szeretnék, hogy megnyugodjak, hogy 1 biztos lesz :-) De ismerősöméknek fiú babájuk van, és ő is egy tünemény. Imádom! De tényleg az a fontos, a legfontosabb, hogy egészséges legyen.


Szerdán megyek a dokihoz, nem akarok addig ellőni még egy tesztet. Mert ha az nem lenne 2 erős csík, akkor kétszer csalódnék (másodszor, ha a doki mondja).


Ha nem lát babát, akkor majd mondom neki, hogy csináljon valamit, hogy beálljon a ciklusom, és nézze meg, hogy múlhat-e a baba rajtam! Kb. fél éve próbálkozunk, az nem olyan sok, ha úgy veszem... Csak tudni szeretném, hogy minden okés-e!

2010. jún. 4. 14:55

Lassan megyek!

Mindenkinek jó hétvégét, és sok pihenést!!!

Ja, jó munkát :))), és jó babásodást! :)))

Hétfőn jó híreket mindenkitől!

393. pethoevi (válaszként erre: 392. - 34610cf69c)
2010. jún. 4. 14:48

:-)))

Igeeen!!!

2010. jún. 4. 14:29
Szerintem mindenki úgy gondolja, hogy teljesen mindegy, hogy kisfiú vagy kislány, csak egészséges legyen, és lássa felnőni. Ja, meg persze jöjjön akkor amikor szeretnék. Minél előbb!!!!!!!!!! :)))
2010. jún. 4. 14:22
Hát én sem bánnám már, csak egészséges legyen!!!!!!!!!!
2010. jún. 4. 14:20
Nálunk mindketten inkább a lány felé hajlunk.De mivel én kisfiúra vigyázok,azóta mindegy nekem,páromnak pedig a keresztlánya 1 évesen meghalt,így ő is azt mondja,mindegy,csak egészséges legyen.És ezt mi nem csak közhelynek mondjuk,hanem tényleg így is van.Tényleg mindegy,csak jöjjön már!:-))
2010. jún. 4. 14:17
Hát, ez nálunk úgy van, hogy igazság szerint teljesen mindegy, csak jöjjön minél előbb. De a férjem nagyon fiút szeretne. Persze pasi! Én meg inkább kislányt. De mindegy, csak egészséges legyen!Bár nálunk is többnyire fiú van mind a kettőnk családjában. De hátha! :)))
388. sinkoneeszter (válaszként erre: 387. - 34610cf69c)
2010. jún. 4. 14:12
Hát én különlegesen hülye vagyok!Babóci az igen kéne, de még jobban lány!? Hogy miért ragaszkodom ennyire a lányhoz!? Talán mert van egy fiam és szeretném a másik oldalt is látni!Férjemék a családjába nincs is lány, csak az anyja!Talán ezért is!
387. 34610cf69c (válaszként erre: 386. - Sinkoneeszter)
2010. jún. 4. 13:58

Szia!

Őszintén? Nekem is 30-32 napos, és dokihoz nem voltam annyiszor összesen, eddig, mint az utolsó 1 évben. Minden hónapban legalább 1x. Most már úgy megyek, mintha haza mennék. De ha csak így jön a babci, akkor ennél többet is megérne!!!!!

386. sinkoneeszter (válaszként erre: 385. - Pethoevi)
2010. jún. 4. 13:55
Szia!Nekem is 32 napos, most mióta abbahagytam a gátlót összevissza jön, de talán ráállt a 32-re. Csak peteérés legyen a többi nem izgat és van is, mert dokihoz járok!Sajna már olyan gyakran járok, hogy más évek alatt sem, de hát a babóért mindent!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 4. 13:49

Helló Csajok,de jó,egyre többen vagyunk! :-)

Én szedem a barátcserjét!Én is először vitaminokkal szeretném megpróbálni rendbe tenni a ciklusomat és csak végszükség esetén a hormonok. :-)

Amit tapasztaltam,h egy hónap után nem volt barnázásom,de a legutóbbi mensi előtt 2 nap,és a ciklusom 32 napos lett.A hosszával nem lenne bajom,mert hivatalosan nekem ennyi volt 9 éve,amikor elkezdtem a gátlót szedni,csak a barna ne lenne.

Nagyon szorítok mindenkinek!


Írjátok meg,h ki mikorra nem várja! :-) Úgy még izgibb!!! :-D

384. 34610cf69c (válaszként erre: 378. - C75565e593)
2010. jún. 4. 13:32

Szia!

Üdv. köztünk!

Hát, akkor rajta, babára fel!!! Tessék nekiállni, és jönni is fog. Reméljük, nálatok nem lesz semmi baj, és emiatt nem fog késni a baba érkezése!

383. 34610cf69c (válaszként erre: 373. - Nikol78)
2010. jún. 4. 13:30

Szia!

Mi is lassan már 1 éve próbálkozunk a babyval, sajna eddig sikertelenül. Nekem sem volt peteérésem :( Most van, bár egy csomó gyógyszert szedek emiatt. Én nem nagyon bízom ezekben a homeopátiás cuccokban. Megbízom a dokiban, aki tudja mit csinál. Drukkolok, hogy sikerüljön minél előbb a pocaklakó! :)))

382. sinkoneeszter (válaszként erre: 378. - C75565e593)
2010. jún. 4. 12:55
sZIA!hÁT AZ IDŐ NAGYÚR!éN MÁR 33-AT BETÖLTÖTTEM ÉS A MÁSODIKRA VAGYOK RÁGÖRCSÖLVE!1 tÜNCI FIÚ ANYUKÁJA VAGYOK ÉS ÚGY ÁHÍÍÍTÓZOM EGY KISLÁNYRA, DE MÁR MINDEGY LENNE, CSAK LENNE!
2010. jún. 4. 12:32

huh én is drukkolok május:-)

mondjuk én jövőre csak 25 leszek,de ugy érzem készen állunk egy babára:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook