Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát akarok de a párom nem!!! fórum

Babát akarok de a párom nem!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2012. ápr. 28. 13:02
Lehet,hogy nem jó ötlet "véletlenül",terhesnek maradni.Miért nem vársz még egy kicsit,és közben próbáld finoman meggyőzni..De ne úgy,hogy minden erről szóljon,mert arra még a kapcsolat is rá mehet.
11. tányér (válaszként erre: 8. - Szalamandra)
2012. ápr. 28. 13:01
még nem is kérte meg a kezem sem mert ahhoz is ráérősen áll, meg lakást sem vett, pedig az anyagiak adottak. lecsúszik mindenről mert halogatja a dolgokat. így legalább felpörgetném az eseményeket.
2012. ápr. 28. 13:00

Én nem ítéllek el, de az a véleményem, senkire nem szabad akarata ellenére ráerőltetni egy gyermeket.

Mondván, ha meglesz, akkor már majd örül neki.

Vagy tudatosul benne, hogy átverték.

9. de Luca (válaszként erre: 7. - Tányér)
2012. ápr. 28. 13:00

Én 37 múltam, de még én sem futottam ki az időből.

A másik pedig... ismerek pár ilyen "elfelejtettem bevenni a tablettát" kapcsolatot, mindegyik válással végződött.

2012. ápr. 28. 12:58
Megkérdezhetem, hogy a párod miért nem szeretne még babát? Konkrét oka van, pl. anyagi helyzet nem megfelelő, vagy egyszerűen még nem érzi magát késznek rá?
7. tányér (válaszként erre: 6. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 28. 12:56
mindig mindent csak halogat, sokszor csúszott már le dolgokról a halogatásai miatt. nem akarom hogy később már ne lehessen. ezért fogom abbahagyni a fogamzásgátlót anélkül hogy tudna róla. ha már meglenne a baba örülne neki. szoktunk baba témáról beszélni, de mindig azt mondja hogy majd egyszer.... addig én nem várok.
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Tányér)
2012. ápr. 28. 12:53
Az még nem öreg.. én 29 vagyok, és most jön az első baba. Vagyis csak leszek májusban :)) amúgy gyereket vállalni egyedül.. nem biztos, hogy bölcs dolog. Mert nem tudhatod, hogy áll majd a hírhez, ha még most nem akar gyereket. Azt még aláírom, hogy ideális nagybetűs időpont nincs egy babához, de a minimum, hogy közösek legyenek az érdekek.
2012. ápr. 28. 12:51
27 éves vagyok, és akar gyereket de nem most. 30 éves korom előtt szeretnék babát, de nem fogok várni tovább.
2012. ápr. 28. 12:49

Ha már eldöntötted, akkor csak a következményeket kell vállalnod. Vajon ő is ugyanígy gondolja???

A kíbicnek semmi sem drága.

3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Tányér)
2012. ápr. 28. 12:48

Hány éves vagy? Ha nem titok..

Amúgy ha tudatosan nem akar gyereket, honnan tudod, hogy egy "baleset" eredményeképp majd megjönnek az apai érzései?

2012. ápr. 28. 12:47

Miért gondolod,hogyha amúgy nem szeretne gyereket,ha csak úgy megtudná,hogy hopp,babás vagy,annak meg örülne?

Csak kíváncsi vagyok:)

2012. ápr. 28. 12:46
Nagyon szeretnék már gyereket, de a párom még nem. Lassan kifutok az időből és úgy érzem lépnem kell. Ha a tudta nélkül esnék teherbe biztos örülne a babának. Erre készülök most, aki elítél emiatt az ne írjon. Olyanokat várok akik hasonló helyzetben vannak vagy tudnak tanácsot adni, mert ezt a dolgot már eldöntöttem!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook